Olimpiyat Atışları

Oyun Adı: Olimpiyat Atışları

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 245

Puan: 0.00

Atışlar ve isabet konusunda ne kadar ustasınız? Arkadaşınız mı daha iyi, yoksa siz mi? Bu oyunla bunu tespit edebilir, kendinizi nişan alma ve refleks konuunda geliştirebilirsiniz.

Hazırsanız "PLAY" butonu ile menüye giriş yapın. Oyuncu sayısını ve zorluk derecesini belirledikten sonra "START" butonu ile oyunu başlatın. Oyundaki amacınız, hedef tahtasını mümkün olabildiğince ortadan vurmak ve en yüksek puanları toplamak. Oyun sadece "MOUSE" ile oynanmaktadır. Hedef tahtasına nişan alın ve sol tıklayın.

"EASY" derecesinde sabit tahtalar ile, "MIDDLE" derecesinde tek hareketli tahta ile, "HARD" derecesinde ise üç adet hareketli tahta ile oynayabilirsiniz. Atışlar bittikten sonra skor tabelasına bakarak sonuçları görebilirsiniz. İyi atışlar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Engelli futbol oyunumuzda mouse'unuzla topa yön ve güç... <p>Tüytop ya da diğer adıyla badminton sporu, topun file üzerinden ... <p>Kendinize güveniyor ve kayak sporunda kral olduğunuzu ispat etmek ist... <p> Sporcu koca kafalar bu sefer futbol mücadelesi ile karşınızda. ... Nice flash mini-golf game. <p>Sevimli kahramanımız sünger bob ve arkadaşları ile eğlenceli bir spor... <p>Penaltı Heyecanı yaşamaya başlayın. Oyundaki futbolcunuz penaltı atışları ... <p>Süper Koşu oyununda adrenalin ve eğlence bir arada yaşanıyor! Koşuya ... Welcome to the military world of mini golf. Can you pot all the balls within ... <p>Frikik Ustası ile tüm dünyaya frikik nasıl atılır gösterme ... Guide Chucky down the hill by moving your mouse left and right. <p>Çeşitli pozisonlarda kaleye gol atmaya çalışınız.</p>