Olimpiyat Atışları

Oyun Adı: Olimpiyat Atışları

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 226

Puan: 0.00

Atışlar ve isabet konusunda ne kadar ustasınız? Arkadaşınız mı daha iyi, yoksa siz mi? Bu oyunla bunu tespit edebilir, kendinizi nişan alma ve refleks konuunda geliştirebilirsiniz.

Hazırsanız "PLAY" butonu ile menüye giriş yapın. Oyuncu sayısını ve zorluk derecesini belirledikten sonra "START" butonu ile oyunu başlatın. Oyundaki amacınız, hedef tahtasını mümkün olabildiğince ortadan vurmak ve en yüksek puanları toplamak. Oyun sadece "MOUSE" ile oynanmaktadır. Hedef tahtasına nişan alın ve sol tıklayın.

"EASY" derecesinde sabit tahtalar ile, "MIDDLE" derecesinde tek hareketli tahta ile, "HARD" derecesinde ise üç adet hareketli tahta ile oynayabilirsiniz. Atışlar bittikten sonra skor tabelasına bakarak sonuçları görebilirsiniz. İyi atışlar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
             Suya Atlama Şampiyonu ile şimdi tüm yeteneklerinizi ... <p>Profesyonel takımlar ve basketbolcuları ile 2 vs 2 karşılaşması yaparak eğ... <p>Muhteşem Koşu ile heyecan verici bir yarış sizi bekliyor. Rakiplerinizi ge... <p>30 Saniyede Basket ile zorluk derecesi oldukça yüksek bir spor... Sadece Basketbol ile şimdi muhteşem bir spor oyunu deneyimine ne dersiniz? E... Kafa Topu Buz Hokeyi Oyunu ile Kafa Topu efsanesi geri dönüyor! Bu sefer kah... Do you love playing flick games and basketball? Bored of having to find playe... Ten Pin bowling game against the computer. Play table football against computer. Golf game with cute nicely render female player <p>Yaklaşan yeni dünya kupası maçları Brezilyada oynanacaktır. Bu... <p>Basketbol oyunları severler için hazırlanmış bu kafa basketi oyunun...