Olimpiyat Atışları

Oyun Adı: Olimpiyat Atışları

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 249

Puan: 0.00

Atışlar ve isabet konusunda ne kadar ustasınız? Arkadaşınız mı daha iyi, yoksa siz mi? Bu oyunla bunu tespit edebilir, kendinizi nişan alma ve refleks konuunda geliştirebilirsiniz.

Hazırsanız "PLAY" butonu ile menüye giriş yapın. Oyuncu sayısını ve zorluk derecesini belirledikten sonra "START" butonu ile oyunu başlatın. Oyundaki amacınız, hedef tahtasını mümkün olabildiğince ortadan vurmak ve en yüksek puanları toplamak. Oyun sadece "MOUSE" ile oynanmaktadır. Hedef tahtasına nişan alın ve sol tıklayın.

"EASY" derecesinde sabit tahtalar ile, "MIDDLE" derecesinde tek hareketli tahta ile, "HARD" derecesinde ise üç adet hareketli tahta ile oynayabilirsiniz. Atışlar bittikten sonra skor tabelasına bakarak sonuçları görebilirsiniz. İyi atışlar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Throw the frisbee as far as you can. Welcome to baseball Big League Chew style! Catch, shred and package the Big l... Roller game - time your button to get high score <p>Top Potaya 2 Oyunu ile basketbol topunu potaya sokun ve tüm yıldızlar... Ten Pin bowling game against the computer. More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
How high can you throw the ball? <p>Mob sporu oyununda siyah yaratık bir voleybol oluyor ve siz onu baltanız i... Mini Golf Western is an epic world. Filled with cowboy and Indian props. To g... <p>Snowboard Kralı ile şimdi oldukça eğlenceli bir spor oyunu oynamaya... <p>Gerçekçi ve bir o kadar eğlenceli bir basketbol oyunu ile ka... <p>Cesur Kayakçı ile şimdi kar üzerinde tüm yeteneklerinizi ...