Dünya Boks Turnuvası

Oyun Adı: Dünya Boks Turnuvası

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 182

Puan: 0.00

Üç, iki, bir... Ve nakavt! Bu anı boks tutkunları iyi bilir. Siz de bu anı yaşamak istiyorsanız, buyurun. İki kişilik boks oyunuyla dakikaların nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

"PLAY" butonu ile ana menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun için "PLAYER VS PC", iki kişilik oyun için "PLAYER VS PLAYER" butonuna tıklayın. Tuş takımları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "B, N, M"
Korunma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)"
Atak: "1, 2, 3,"
Korunma: "0"

Sağlık durumunu ekranın altındaki göstergelerle takip edebilirsiniz.
Unutmayalım ki boks, bir spor türüdür ve profesyonel kişiler tarafından yapılır. Oyunda gördüğünüz hareketleri kesinlikle evde denemeyiniz. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Muhteşem Kaleci oyunu ile büyük bir futbol liginde kalecilik per... <p>Futbolcu Çöp Adam 2 ile çok sevdiğiniz çizgi kar... Sea fishing is the fishing lures simulator is the best way to relax, beautifu...  Beyzbol Vuruşu Oyunu ile ülkemizde çok da bilinmeyen bir spor evlerinize gel... <p>Futbol Yıldızları Kapışıyor oyunu ile muhteşem bir futbol heyecanı sizi be... <p>2014 dünya kupasında kendinizi göstermeye hazırmısınız. Oyunumuz... <p>Badminton oyununu bilirsiniz, tüylü bir topu vardır. Bu oyunda b... Help Daffy beat Stonecold in a volleyball match. <p>Avatar karakterlerin ilginç futbolunu karşılıklı oynamanın tadını &... <p>Usta Tenisçiler ile eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor! Tenis oyn... Keep the soccer ball up. This is a simple Basketball game. In it you need to put the ball in moving ba...