Dünya Boks Turnuvası

Oyun Adı: Dünya Boks Turnuvası

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 164

Puan: 0.00

Üç, iki, bir... Ve nakavt! Bu anı boks tutkunları iyi bilir. Siz de bu anı yaşamak istiyorsanız, buyurun. İki kişilik boks oyunuyla dakikaların nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

"PLAY" butonu ile ana menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun için "PLAYER VS PC", iki kişilik oyun için "PLAYER VS PLAYER" butonuna tıklayın. Tuş takımları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "B, N, M"
Korunma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)"
Atak: "1, 2, 3,"
Korunma: "0"

Sağlık durumunu ekranın altındaki göstergelerle takip edebilirsiniz.
Unutmayalım ki boks, bir spor türüdür ve profesyonel kişiler tarafından yapılır. Oyunda gördüğünüz hareketleri kesinlikle evde denemeyiniz. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyunda amacımız çok basit hedefi 12'den vurmak. Tabii bunun i&c... Mini Golf has never been more fun. With crazy loops, jumps and stunning carto... <p>Bugünlerde saran dünya kupası heyecanı ile yeni bir futbol oyunu... <p>İki kişilik  renkli bu basket oyununda rakibinizden daha fazla basket... <p>Kafa topu oyunumuzun yeni bir serisi olan ve gözde futbol liglerinden... <p><em>İki kişilik futbol oyunu sevenlere müjde! Koca kafalar futbol oyu... <p>masa futbolunun zevkini arkaşınıza veya bilgisayara karşı yaşayabilirsiniz... <p>Futbol Yıldızları Oyunu ile yeşil sahalarda fırtına gibi esmeye hazır mısı... <p>ATV yarışlarını sever misiniz? Öyleyse süper ötesi bir oyun... <p>Yeni bilardo oyunumuz daha bir güzel... Topun sekme açılarını ... <p>Kafa hokeyi oyunumuzda takımınızı kurun ve seçtiğiniz oyuncu ile m&... <p>Snowboard Kralı ile şimdi oldukça eğlenceli bir spor oyunu oynamaya...