Dünya Boks Turnuvası

Oyun Adı: Dünya Boks Turnuvası

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 190

Puan: 0.00

Üç, iki, bir... Ve nakavt! Bu anı boks tutkunları iyi bilir. Siz de bu anı yaşamak istiyorsanız, buyurun. İki kişilik boks oyunuyla dakikaların nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

"PLAY" butonu ile ana menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun için "PLAYER VS PC", iki kişilik oyun için "PLAYER VS PLAYER" butonuna tıklayın. Tuş takımları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "B, N, M"
Korunma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)"
Atak: "1, 2, 3,"
Korunma: "0"

Sağlık durumunu ekranın altındaki göstergelerle takip edebilirsiniz.
Unutmayalım ki boks, bir spor türüdür ve profesyonel kişiler tarafından yapılır. Oyunda gördüğünüz hareketleri kesinlikle evde denemeyiniz. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>İki koca kafa karşılıklı kafa voleybolu oynamaktadır. Oyunda Dünya &u... <p>Koca Kafalar Futbol oyunumuz 2.bölüm ile devam ediyor. İkikisili... Multiplayer table soccer game. <p>Sevimli hayvanların oynadığı bu oyunda futbolun içine biraz şirinli... <p>Sırıkla Atlama Oyunu ile müthiş bir eğlenceye hazır mısınız? Olimpiya... <p>Türkçe Futbol Manejer oyunumuzda takımını seç ve ligde ... <p>Yaklaşan dünya kupası için oyunumuz şimdiden hazır. Seç... <p>Topu diğer kaleye atmaya çalışın ve gol yemeyin.</p> <p>Profesyonel takımlar ve basketbolcuları ile 2 vs 2 karşılaşması yaparak eğ... <p>Minik golfçü ile ister arkadaşınıza karşı isterseniz bilgisaya... <p>Kendinize güveniyor ve kayak sporunda kral olduğunuzu ispat etmek ist...  Sadece Basketbol ile şimdi muhteşem bir spor oyunu deneyimine ne dersiniz? E...