Dünya Boks Turnuvası

Oyun Adı: Dünya Boks Turnuvası

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 170

Puan: 0.00

Üç, iki, bir... Ve nakavt! Bu anı boks tutkunları iyi bilir. Siz de bu anı yaşamak istiyorsanız, buyurun. İki kişilik boks oyunuyla dakikaların nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

"PLAY" butonu ile ana menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun için "PLAYER VS PC", iki kişilik oyun için "PLAYER VS PLAYER" butonuna tıklayın. Tuş takımları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "B, N, M"
Korunma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)"
Atak: "1, 2, 3,"
Korunma: "0"

Sağlık durumunu ekranın altındaki göstergelerle takip edebilirsiniz.
Unutmayalım ki boks, bir spor türüdür ve profesyonel kişiler tarafından yapılır. Oyunda gördüğünüz hareketleri kesinlikle evde denemeyiniz. Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Çılgın Snowboard Oyunu ile iddiaya giriyoruz ki hayatınızda hiç böyle Snowbo... <p>Barcelona'ya transfer olan ünlü yıldız futbolcu ile frikik o... Play Exciting Offroad Racing! play on 10 different tracks and win cash to unl...  Kafa Topu Buz Hokeyi Oyunu ile Kafa Topu efsanesi geri dönüyor! Bu sefer kah... Play table football against computer. Adventure golf… but with cows, toads, ski slopes, torpedos and a sprinkle of ... <p>Nba tutkunları çok iyi bilirler ki basketbolcular all star gös... <p>3D görselliği ve yüksek çözünürlükl&u... <p>Kafa topu oyunumuzun 2014 dünya kupası olan yeni versiyonu sizlerle. ... <p>Basket turnuvası oyunumuzda Play butonuna basarak ilk levelden itibaren t&... <p>Motor Festivali 2 ile eğlenceli bir motor oyunu daha karşınızda! İlk oyunu... <p>Regular show karakterlerinden yine eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor. Oy...