Olimpiyatlar 2012

Oyun Adı: Olimpiyatlar 2012

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 174

Puan: 0.00

Yapımcısı Konami oyun şirketi olan ve NES platformunda da oynadığımız efsane Track & Field atari oyununun olimpiyatlar versiyonu ile sizlerleyiz. Oyunda bildiğiniz üzere olimpiyat yarışları düzenlenmektedir. Gamepad ile oynadığınız bu oyunları, şimdi klavyenizi kullanarak oynama şansına sahipsiniz. Üstelik ataride olduğu gibi iki kişilik oyun seçeneği de mevcut.

Oyun açılınca "START" butonuna tıklayın. Arkasından tek kişilik oyun için "OLYMPIC MODE", iki kişilik için "VERSUS MODE" butonuna tıklayın ve yarışma türünüzü seçin. Dilerseniz oyun türünü seçmeden önce "HOW TO PLAY" butonuna tıklayarak tuş takımlarını görebilirsiniz.

Yarışma türlerinden bahsedelim: "FENCING" yarışma türü ile eskrim sporu yapılmaktadır. Toplamda 4 kere rakibine dokunmayı başaran, kazanır. "HURDLES" yarışma türünde ise, engelli koşulara katılırsınız. Diğer iki adet yarışmacıyı geçmeniz gerekir. "SWIMMING" yarışma türünde ise yüzme yarışlarına katılırsınız ve bir adet rakibiniz bulunmaktadır. Bu heyecanlı mücadelelere katılmak istiyorsanız çok fazla beklemeyin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Play butonuna tıklayarak isabetli basket atışı oyununu başlatabilirsiniz. ... <p>Şehir basketbolu oyununda rakiplerinizi yenebilmeniz için seri hare... <p>Basketbol maçı oyununa giriş yapmak için start game se&ccedi... <p>Tahta üzerinde gösterilen dilimlere oklarınızı fırlatın. Fırlatt... <p>3D kalitesi ile muhteşem, gerçekci bir tenis oyunu ile sizlerleyiz.... Basketbol Usta sokak basketbol esinlenerek yepyeni bir spor arcade oyunu. Sen... <p>Takım bayrağını seçerek oyunu başlatın. Daha sonra mouse yardımı sa...  Kafa Topu Buz Hokeyi Oyunu ile Kafa Topu efsanesi geri dönüyor! Bu sefer kah... <p>Taş devrinin otantik havası içinde arkadaşınız ile ok turnavaları y... Car Coloring - Coloring Pages for kids. <p>Akşam üzeri evde oturmaktan sıkılan genç, sahaya basketbol oyn... Collect as many fish as you can in 30 seconds. Be careful of those logs, mind...