Olimpiyatlar 2012

Oyun Adı: Olimpiyatlar 2012

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 150

Puan: 0.00

Yapımcısı Konami oyun şirketi olan ve NES platformunda da oynadığımız efsane Track & Field atari oyununun olimpiyatlar versiyonu ile sizlerleyiz. Oyunda bildiğiniz üzere olimpiyat yarışları düzenlenmektedir. Gamepad ile oynadığınız bu oyunları, şimdi klavyenizi kullanarak oynama şansına sahipsiniz. Üstelik ataride olduğu gibi iki kişilik oyun seçeneği de mevcut.

Oyun açılınca "START" butonuna tıklayın. Arkasından tek kişilik oyun için "OLYMPIC MODE", iki kişilik için "VERSUS MODE" butonuna tıklayın ve yarışma türünüzü seçin. Dilerseniz oyun türünü seçmeden önce "HOW TO PLAY" butonuna tıklayarak tuş takımlarını görebilirsiniz.

Yarışma türlerinden bahsedelim: "FENCING" yarışma türü ile eskrim sporu yapılmaktadır. Toplamda 4 kere rakibine dokunmayı başaran, kazanır. "HURDLES" yarışma türünde ise, engelli koşulara katılırsınız. Diğer iki adet yarışmacıyı geçmeniz gerekir. "SWIMMING" yarışma türünde ise yüzme yarışlarına katılırsınız ve bir adet rakibiniz bulunmaktadır. Bu heyecanlı mücadelelere katılmak istiyorsanız çok fazla beklemeyin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Engelli futbol oyunumuzda mouse'unuzla topa yön ve güç... Pick a soccer player in this soccer game How high can you throw the ball? Throw the frisbee as far as you can. Mini Golf Western is an epic world. Filled with cowboy and Indian props. To g... <p>Oyunda karşlıklı puanlandırmalı karşılaşmalara çıkıyorsunuz.<strong... Enjoy Euro 2016 and enjoy this addicting difference game of the Euro 2016 sen... <p>Arkadaşınızla oynayabileceğiniz voleybol benzeri güzel bir oyun. Tek ... <p>Nba tutkunları çok iyi bilirler ki basketbolcular all star gös... <p>Tek kelimeyle mükemmel bir 3 boyutlu beceri oyunu ile sizlerleyiz. 3D... You were able to learn how to fly, but Icebergs stopped you and crushed your ... <p>Sizi dinozorlar diyarına götürmek istedik ve bunun için s...