Olimpiyatlar 2012

Oyun Adı: Olimpiyatlar 2012

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 163

Puan: 0.00

Yapımcısı Konami oyun şirketi olan ve NES platformunda da oynadığımız efsane Track & Field atari oyununun olimpiyatlar versiyonu ile sizlerleyiz. Oyunda bildiğiniz üzere olimpiyat yarışları düzenlenmektedir. Gamepad ile oynadığınız bu oyunları, şimdi klavyenizi kullanarak oynama şansına sahipsiniz. Üstelik ataride olduğu gibi iki kişilik oyun seçeneği de mevcut.

Oyun açılınca "START" butonuna tıklayın. Arkasından tek kişilik oyun için "OLYMPIC MODE", iki kişilik için "VERSUS MODE" butonuna tıklayın ve yarışma türünüzü seçin. Dilerseniz oyun türünü seçmeden önce "HOW TO PLAY" butonuna tıklayarak tuş takımlarını görebilirsiniz.

Yarışma türlerinden bahsedelim: "FENCING" yarışma türü ile eskrim sporu yapılmaktadır. Toplamda 4 kere rakibine dokunmayı başaran, kazanır. "HURDLES" yarışma türünde ise, engelli koşulara katılırsınız. Diğer iki adet yarışmacıyı geçmeniz gerekir. "SWIMMING" yarışma türünde ise yüzme yarışlarına katılırsınız ve bir adet rakibiniz bulunmaktadır. Bu heyecanlı mücadelelere katılmak istiyorsanız çok fazla beklemeyin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Nice flash mini-golf game. <p><em>İki kişilik futbol oyunu sevenlere müjde! Koca kafalar futbol oyu... Sled downhill and avoid bumping into obstacles Bored of having to actually use some energy to play football? Yeah, me too. W... <p>Basketbol topunu kap ve sayı yapmaya başla. Bir top seçmek iç... <p>Yep yeni bir penaltı oyunu sizlerle.Bu oyunumuzda hem penaltı kullanacağız... <p>Buz pistinde <strong>iki küçük araba</strong> ve gol peşi... <p>Takım bayrağını seçerek oyunu başlatın. Daha sonra mouse yardımı sa... <p>Avatar karakterlerin ilginç futbolunu karşılıklı oynamanın tadını &... <p>Koşarak rakiplerinize müdehalelerde bulunmalısınız. Kendi sporcunuzu ... <p> Sporcu koca kafalar bu sefer futbol mücadelesi ile karşınızda. ...  Basketbol Sokağı Oyunu ile sporcular için eğlence vakti geldi! Bu güzel bask...