Olimpiyatlar 2012

Oyun Adı: Olimpiyatlar 2012

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 179

Puan: 0.00

Yapımcısı Konami oyun şirketi olan ve NES platformunda da oynadığımız efsane Track & Field atari oyununun olimpiyatlar versiyonu ile sizlerleyiz. Oyunda bildiğiniz üzere olimpiyat yarışları düzenlenmektedir. Gamepad ile oynadığınız bu oyunları, şimdi klavyenizi kullanarak oynama şansına sahipsiniz. Üstelik ataride olduğu gibi iki kişilik oyun seçeneği de mevcut.

Oyun açılınca "START" butonuna tıklayın. Arkasından tek kişilik oyun için "OLYMPIC MODE", iki kişilik için "VERSUS MODE" butonuna tıklayın ve yarışma türünüzü seçin. Dilerseniz oyun türünü seçmeden önce "HOW TO PLAY" butonuna tıklayarak tuş takımlarını görebilirsiniz.

Yarışma türlerinden bahsedelim: "FENCING" yarışma türü ile eskrim sporu yapılmaktadır. Toplamda 4 kere rakibine dokunmayı başaran, kazanır. "HURDLES" yarışma türünde ise, engelli koşulara katılırsınız. Diğer iki adet yarışmacıyı geçmeniz gerekir. "SWIMMING" yarışma türünde ise yüzme yarışlarına katılırsınız ve bir adet rakibiniz bulunmaktadır. Bu heyecanlı mücadelelere katılmak istiyorsanız çok fazla beklemeyin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Get yourself down the slopes in Ski Sim 3D! Just how fast can you make it dow... <p>Sevilen be beğenilerek oynanan eğlenceli basket oyunumuzun 2. serisi sizle... <p>Yaklaşan yeni dünya kupası maçları Brezilyada oynanacaktır. Bu... <p>Regular show karakterlerinden yine eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor. Oy... <p>Akşam üzeri evde oturmaktan sıkılan genç, sahaya basketbol oyn... <p>Taş devrinin otantik havası içinde arkadaşınız ile ok turnavaları y... <p>Gökdelen Futbolu Oyunu ile gökdelenlerin tepesinde futbol oynama... It?s time for kick-off!  If it?s raining outside and you can?t play the socce... <p>Kafa topu oyunumuzun 2014 dünya kupası olan yeni versiyonu sizlerle. ... <p>İki kişi ofiste değişik masalarda mini - golf oyunu, çok beğeneceks... Sled downhill and avoid bumping into obstacles <p>Cesur Kayakçı ile şimdi kar üzerinde tüm yeteneklerinizi ...