Misket

Oyun Adı: Misket

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 208

Puan: 0.00

Arkadaşınızla beraber sıradışı bir spor oyunu oynamak istiyorsanız, Bowls sporu tam size göre! Öncelikle Bowls sporu hakkında biraz bilgi verelim: Bowls, her oyuncunun 4 adet topu, hedef topa daha yakın olacak şekilde atmaya çalışarak oynadığı bir spor türüdür. Hedef top çoğunlukla beyaz ya da sarı gibi açık renkte olur. Oyun, türüne göre halı ya da çim sahada oynanır. Yani bir nevi bilye (misket) oyunudur. Bilyeden farkı, vurmaya değil, yakınına atmaya çalışacaksınız.

Sırasıyla "CONTINUE" ve "START" butonuna tıkladıktan sonra oyuncu sayısını seçin yapın ve oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları şöyle:

HER İKİ OYUNCU İÇİN:
Topun Yönünü Ayarlama: "OK (YÖN) TUŞLARI"
Topu Fırlatma: "SPACE (BOŞLUK)"


Topu atarken sağ alt köşede bulunan "POWER" göstergesine dikkat ederek hızı ayarlayın. Topa falsoyu ne kadar doğru verirseniz, o kadar iyi bir atış yaparsınız. Alışılagelmiş sporlardan biraz daha farklı bu spor oyunuyla kafanızı dağıtacak, oldukça eğlenceli dakikalar yaşayacaksınız. Rakibinizi de hazırladıysanız iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
basketball shooting game No, it is not bowling in Turkey, it is bowling turkeys. <p>Basketbolcular oyunumuzun 3. serisinde engellerle dolu alanda topu potadan... <p>Bugünlerde saran dünya kupası heyecanı ile yeni bir futbol oyunu... One of the best bowling game make in Flash <p>Süper Koşu oyununda adrenalin ve eğlence bir arada yaşanıyor! Koşuya ... <p>Çok renkli ve çok eğlenceli bir tenis oyunu sizlerle... &quo... Play table football against computer. How high can you throw the ball? <p>Yeni bir kafa topu oyunu ile karşınızdayız. Bu kez yaklaşan Brezilya 2014 ... Take control of the dirt crusher in this sporting game <p>Penaltı Heyecanı yaşamaya başlayın. Oyundaki futbolcunuz penaltı atışları ...