Misket

Oyun Adı: Misket

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 218

Puan: 0.00

Arkadaşınızla beraber sıradışı bir spor oyunu oynamak istiyorsanız, Bowls sporu tam size göre! Öncelikle Bowls sporu hakkında biraz bilgi verelim: Bowls, her oyuncunun 4 adet topu, hedef topa daha yakın olacak şekilde atmaya çalışarak oynadığı bir spor türüdür. Hedef top çoğunlukla beyaz ya da sarı gibi açık renkte olur. Oyun, türüne göre halı ya da çim sahada oynanır. Yani bir nevi bilye (misket) oyunudur. Bilyeden farkı, vurmaya değil, yakınına atmaya çalışacaksınız.

Sırasıyla "CONTINUE" ve "START" butonuna tıkladıktan sonra oyuncu sayısını seçin yapın ve oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları şöyle:

HER İKİ OYUNCU İÇİN:
Topun Yönünü Ayarlama: "OK (YÖN) TUŞLARI"
Topu Fırlatma: "SPACE (BOŞLUK)"


Topu atarken sağ alt köşede bulunan "POWER" göstergesine dikkat ederek hızı ayarlayın. Topa falsoyu ne kadar doğru verirseniz, o kadar iyi bir atış yaparsınız. Alışılagelmiş sporlardan biraz daha farklı bu spor oyunuyla kafanızı dağıtacak, oldukça eğlenceli dakikalar yaşayacaksınız. Rakibinizi de hazırladıysanız iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Kurbağalardan birini seçip karşlıklı voleybol oynayabilirsiniz. Eğe... There is no golf ball in this golf game. A squirrel is use instead! You were able to learn how to fly, but Icebergs stopped you and crushed your ... It?s time for kick-off!  If it?s raining outside and you can?t play the socce... <p>Penaltı Şampiyonu oyunu ile penaltıları sevenler için güzel ve... <p>Yep yeni bir oyun daha sizlerle.Bu oyunumuzda daha yeni bisiklet sürm... <p>Usta Kaleci ile sıra bütün yeteneklerinizi sergilemeye ne dersin... Ski between the flags <p>Avatar hokey oyunumuzu bilgisayara karşı ya da bir arkadaşınızla birlikte ... Gravitee is back! Play through 40 levels of Interstellar Golf. Gravitee 2 fea... Kick your way to victory with three rounds of free kick challenge. <p>Yep yeni bir oyun daha sizlerle.Bu oyunumuzda çöp adam ile bir...