Misket

Oyun Adı: Misket

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 194

Puan: 0.00

Arkadaşınızla beraber sıradışı bir spor oyunu oynamak istiyorsanız, Bowls sporu tam size göre! Öncelikle Bowls sporu hakkında biraz bilgi verelim: Bowls, her oyuncunun 4 adet topu, hedef topa daha yakın olacak şekilde atmaya çalışarak oynadığı bir spor türüdür. Hedef top çoğunlukla beyaz ya da sarı gibi açık renkte olur. Oyun, türüne göre halı ya da çim sahada oynanır. Yani bir nevi bilye (misket) oyunudur. Bilyeden farkı, vurmaya değil, yakınına atmaya çalışacaksınız.

Sırasıyla "CONTINUE" ve "START" butonuna tıkladıktan sonra oyuncu sayısını seçin yapın ve oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları şöyle:

HER İKİ OYUNCU İÇİN:
Topun Yönünü Ayarlama: "OK (YÖN) TUŞLARI"
Topu Fırlatma: "SPACE (BOŞLUK)"


Topu atarken sağ alt köşede bulunan "POWER" göstergesine dikkat ederek hızı ayarlayın. Topa falsoyu ne kadar doğru verirseniz, o kadar iyi bir atış yaparsınız. Alışılagelmiş sporlardan biraz daha farklı bu spor oyunuyla kafanızı dağıtacak, oldukça eğlenceli dakikalar yaşayacaksınız. Rakibinizi de hazırladıysanız iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyunda karşlıklı puanlandırmalı karşılaşmalara çıkıyorsunuz.<strong... Pick a soccer player in this soccer game <p>Buz Hokeyi adlı oyunda buz üzerinde heyecan verici bir hokey oyunu si... <p>Tüytop ya da diğer adıyla badminton sporu, topun file üzerinden ... This is a simple Basketball game. In it you need to put the ball in moving ba... <p>Menüde Yön oklarına yukarı aşağı inip çıkıyor ve boşluk t...             Suya Atlama Şampiyonu ile şimdi tüm yeteneklerinizi ... You have to complete all 4 winter sport events in this sports game. <p>Takım bayrağını seçerek oyunu başlatın. Daha sonra mouse yardımı sa... How high can you throw the ball? <p>Su Futbolu Oyunu ile futbol ve sudan oluşan bu ilginç dünyaya ... 90 Saniye Basketbol Oyunu ile basketbol hünerlerinizi göstermenin tam sırası...