8 Top Bilardo

Oyun Adı: 8 Top Bilardo

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 209

Puan: 0.00

Hem yeteneğinizi, hem zekanızı, hem de ilerigörüşlülüğünüzü kullanmanız gereken spor dallarından bilardoya ne dersiniz? Üstelik sadece bilgisayara karşı değil, arkadaşınızla beraber de oynayabilirsiniz. Amerikan bilardosu denilen bu bilardo türüyle arkadaşınızla çok zevkli dakikalar yaşayacaksınız.

Oyun açılınca tek kişi oynamak istiyorsanız "1 PLAYER", iki kişi oynamak istiyorsanız "2 PLAYERS" butonuna tıklayınız. Oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Vurmak istediğiniz topa doğru nişan aldıktan sonra sol tıklayın ve basılı tutup ıstakanızı geriye doğru çekin. Bu arada sol alt köşede bulunan "POWER" göstergesiyle atış gücünüzü de takip ettikten sonra bırakın. Ayrıca "OK (YÖN)" tuşlarıyla da sağ alt köşede bulunan bilardo topu simgesinden topun neresine vuracağınızı da ayarlayabilirsiniz.

Oyun esnasında sağ üst köşede bulunan butonlarla sesi açıp kapatabilir, anamenüye geri dönebilirsiniz. Bilindiği üzere bilardonun iki temel kuralı, açıyı doğru hesaplamak ve hızı ayarlamaktır. Bu iki kurala dikkat etmeyi unutmayın. Şu an Avrupa'da en çok ilgilenilen ilk 5 spor dalı arasında yerini alan bilardo oyunuyla, çok heyecanlı ve çekişmeli dakikalar yaşayacaksınız. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ronaldo ve Messi Dövüşüyor ile süper ötesi bir ma... <p>İşte size iyi bir Robin Hood olmak için şans. Bu şansı ikikisilikoy... <p>Çok renkli ve çok eğlenceli bir tenis oyunu sizlerle... &quo... <p>Bugünlerde saran dünya kupası heyecanı ile yeni bir futbol oyunu... <p><strong>Teke Tek Maç</strong> oyununun birinci bölümü... <p>ATV yarışlarını sever misiniz? Öyleyse süper ötesi bir oyun... <p>Kafa hokeyi oyunumuzda takımınızı kurun ve seçtiğiniz oyuncu ile m&... <p>Buz Hokeyi adlı oyunda buz üzerinde heyecan verici bir hokey oyunu si... World championship started! Create your runner, buy new sneakers, beat world ... <p>Üç, iki, bir... Ve nakavt! Bu anı boks tutkunları iyi bilir. S... Play Exciting Offroad Racing! play on 10 different tracks and win cash to unl... <p>Penaltı ustası oyunumuzda sırası ile kaleye geçen birbirinden yeten...