8 Top Bilardo

Oyun Adı: 8 Top Bilardo

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 220

Puan: 0.00

Hem yeteneğinizi, hem zekanızı, hem de ilerigörüşlülüğünüzü kullanmanız gereken spor dallarından bilardoya ne dersiniz? Üstelik sadece bilgisayara karşı değil, arkadaşınızla beraber de oynayabilirsiniz. Amerikan bilardosu denilen bu bilardo türüyle arkadaşınızla çok zevkli dakikalar yaşayacaksınız.

Oyun açılınca tek kişi oynamak istiyorsanız "1 PLAYER", iki kişi oynamak istiyorsanız "2 PLAYERS" butonuna tıklayınız. Oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Vurmak istediğiniz topa doğru nişan aldıktan sonra sol tıklayın ve basılı tutup ıstakanızı geriye doğru çekin. Bu arada sol alt köşede bulunan "POWER" göstergesiyle atış gücünüzü de takip ettikten sonra bırakın. Ayrıca "OK (YÖN)" tuşlarıyla da sağ alt köşede bulunan bilardo topu simgesinden topun neresine vuracağınızı da ayarlayabilirsiniz.

Oyun esnasında sağ üst köşede bulunan butonlarla sesi açıp kapatabilir, anamenüye geri dönebilirsiniz. Bilindiği üzere bilardonun iki temel kuralı, açıyı doğru hesaplamak ve hızı ayarlamaktır. Bu iki kurala dikkat etmeyi unutmayın. Şu an Avrupa'da en çok ilgilenilen ilk 5 spor dalı arasında yerini alan bilardo oyunuyla, çok heyecanlı ve çekişmeli dakikalar yaşayacaksınız. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Kafa topu oyunumuzun yeni bir serisi olan ve gözde futbol liglerinden... Do you have what it takes to beat the opposing team to 3 goals in Soccer Sim?... <p>Yep yeni bir oyun daha sizlerle.Bu oyunumuzda daha yeni bisiklet sürm... <p>Yep yeni bir oyun daha sizlerle.Bu oyunumuzda çöp adam ile bir... Throw the frisbee as far as you can. Play Exciting Offroad Racing! play on 10 different tracks and win cash to unl... <p>İki kişi ofiste değişik masalarda mini - golf oyunu, çok beğeneceks... Help Heidi to throw the bell as far as she can. Sequel to the popular DriftRunners, take on 40 challenges over 25 unique trac... <p>Kafa Topu Basketbol ile ekran karşısında çok eğlenceli anlar yaşama... <p>Buz pistinde <strong>iki küçük araba</strong> ve gol peşi... <p>3D kalitesi ile muhteşem, gerçekci bir tenis oyunu ile sizlerleyiz....