8 Top Bilardo

Oyun Adı: 8 Top Bilardo

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 190

Puan: 0.00

Hem yeteneğinizi, hem zekanızı, hem de ilerigörüşlülüğünüzü kullanmanız gereken spor dallarından bilardoya ne dersiniz? Üstelik sadece bilgisayara karşı değil, arkadaşınızla beraber de oynayabilirsiniz. Amerikan bilardosu denilen bu bilardo türüyle arkadaşınızla çok zevkli dakikalar yaşayacaksınız.

Oyun açılınca tek kişi oynamak istiyorsanız "1 PLAYER", iki kişi oynamak istiyorsanız "2 PLAYERS" butonuna tıklayınız. Oyun "MOUSE (FARE)" ile oynanmaktadır. Vurmak istediğiniz topa doğru nişan aldıktan sonra sol tıklayın ve basılı tutup ıstakanızı geriye doğru çekin. Bu arada sol alt köşede bulunan "POWER" göstergesiyle atış gücünüzü de takip ettikten sonra bırakın. Ayrıca "OK (YÖN)" tuşlarıyla da sağ alt köşede bulunan bilardo topu simgesinden topun neresine vuracağınızı da ayarlayabilirsiniz.

Oyun esnasında sağ üst köşede bulunan butonlarla sesi açıp kapatabilir, anamenüye geri dönebilirsiniz. Bilindiği üzere bilardonun iki temel kuralı, açıyı doğru hesaplamak ve hızı ayarlamaktır. Bu iki kurala dikkat etmeyi unutmayın. Şu an Avrupa'da en çok ilgilenilen ilk 5 spor dalı arasında yerini alan bilardo oyunuyla, çok heyecanlı ve çekişmeli dakikalar yaşayacaksınız. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Help Jake Rabbit with his golf. Pick up egg bonuses for extra points, but rem... Do you have what it takes to beat the opposing team to 3 goals in Soccer Sim?... Sea fishing is the fishing lures simulator is the best way to relax, beautifu... You were able to learn how to fly, but Icebergs stopped you and crushed your ... <p>Hileli futbol oyunumuzda herhangi bir ülke takımını seçerek en... <p>Sokakta Basketbol ile şimdi muhteşem bir spor oyunu oynamaya ne dersiniz? ... Basketbol Usta sokak basketbol esinlenerek yepyeni bir spor arcade oyunu. Sen... <p>Muhteşem Koşu ile heyecan verici bir yarış sizi bekliyor. Rakiplerinizi ge... <p>Çılgın Kayakçı ile maceraya başlayın. Çılgın kayak&cc... <p>Şehir basketbolu oyununda rakiplerinizi yenebilmeniz için seri hare... <p>Dragon Ball karakterleri<em> Son Goku, Gohan, Flisa, Piccolo, Majin, Birgi... <p>Sert tatlı futbolun merkezi olan İtalya Serie A liginde mücadeleye ha...