Dokuzlu Dart

Oyun Adı: Dokuzlu Dart

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 165

Puan: 0.00

Dartseverler klavye başına! İlk defa Orta Çağ'da okçuların eğitiminde kullanılmasıyla ün yakalayan bu spor dalını, artık bilgisayarlarınızda da oynayabiliyorsunuz. Tam 9 ayrı dart türüne sahip Dokuzlu Dart oyunu ise, ister tek başınıza, ister arkadaşınızla İkikisilikoyunlar.net'de oynayabilirsiniz!

Oyun yüklenince "START" butonuna tıklayıp sırasıyla oyun türünü, oyuncu sayısını ve zorluk derecesini seçin ve başlatın. Bilindiği üzere oyundaki amacınız, iç içe ve farklı renklerdeki bölmelere ok atarak en yüksek puanı almak. Bunu "MOUSE (FARE)" kullanarak gerçekleştiriyorsunuz. İmlecinizi sağ tarafta bulunan ve üstünde "MOVE IN THIS AREA AND RELEASE TO THROW" yazan siyah alanda hareket ettirerek isabet almanız gerekiyor. Tam doğru anda sol tıklayarak oku fırlatın.

Oyun esnasında "PAUSE" butonuna tıklayarak oyunu duraklatabilir, "MENU" butonuyla da anamenüye geri dönebilirsiniz. Bakalım, isabet yeteneğiniz ne kadar iyi? Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Harika bir spor oyunu şimdi Oyun  Kalem ayrıcalığıyla ekranlarınızda!... Roller game - time your button to get high score <p>Alevler arasında motorunuzla gitmeye ve havada muhteşem hareketler yapmaya... <p>Sizi dinozorlar diyarına götürmek istedik ve bunun için s... Do you have what it takes to make all the holes under par, in Mini Golf Woodl... <p>İster bilgisayara karşı, ister arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz il... <p>İşte size iyi bir Robin Hood olmak için şans. Bu şansı ikikisilikoy... You have to complete all 4 winter sport events in this sports game. <p>Basket turnuvası oyunumuzda Play butonuna basarak ilk levelden itibaren t&... <p>Yep yeni bir oyun daha sizlerle.Bu oyunumuzda daha yeni bisiklet sürm... Gravitee is back! Play through 40 levels of Interstellar Golf. Gravitee 2 fea... Sea fishing is the fishing lures simulator is the best way to relax, beautifu...