Dokuzlu Dart

Oyun Adı: Dokuzlu Dart

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 179

Puan: 0.00

Dartseverler klavye başına! İlk defa Orta Çağ'da okçuların eğitiminde kullanılmasıyla ün yakalayan bu spor dalını, artık bilgisayarlarınızda da oynayabiliyorsunuz. Tam 9 ayrı dart türüne sahip Dokuzlu Dart oyunu ise, ister tek başınıza, ister arkadaşınızla İkikisilikoyunlar.net'de oynayabilirsiniz!

Oyun yüklenince "START" butonuna tıklayıp sırasıyla oyun türünü, oyuncu sayısını ve zorluk derecesini seçin ve başlatın. Bilindiği üzere oyundaki amacınız, iç içe ve farklı renklerdeki bölmelere ok atarak en yüksek puanı almak. Bunu "MOUSE (FARE)" kullanarak gerçekleştiriyorsunuz. İmlecinizi sağ tarafta bulunan ve üstünde "MOVE IN THIS AREA AND RELEASE TO THROW" yazan siyah alanda hareket ettirerek isabet almanız gerekiyor. Tam doğru anda sol tıklayarak oku fırlatın.

Oyun esnasında "PAUSE" butonuna tıklayarak oyunu duraklatabilir, "MENU" butonuyla da anamenüye geri dönebilirsiniz. Bakalım, isabet yeteneğiniz ne kadar iyi? Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Şampiyonlar ligi tadını kafa topu ile yaşayın. Bunun için şampiyonl... Pick a soccer player in this soccer game <p>Hayalet Yarışçı hareket geçiyor ve rakiplerini geride bırakm... <p>Kış olimpiyatlarında sizde yerinizi alın ve bu eğlenceli oyunda bizimle bi... <p>Eğlenceli basket oyunu zorlu bölümlerden oluşan ilerlemeli ve ay... One of the best bowling game make in Flash <p>Üç, iki, bir... Ve nakavt! Bu anı boks tutkunları iyi bilir. S... <p>Kafa hokeyi oyunumuzda takımınızı kurun ve seçtiğiniz oyuncu ile m&... 3D Flash Golf game with realistic graphic <p>Barcelona'ya transfer olan ünlü yıldız futbolcu ile frikik o... <p>Yep yeni bir oyun daha sizlerle.Bu oyunumuzda çöp adam ile bir... Welcome to the military world of mini golf. Can you pot all the balls within ...