Dokuzlu Dart

Oyun Adı: Dokuzlu Dart

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 161

Puan: 0.00

Dartseverler klavye başına! İlk defa Orta Çağ'da okçuların eğitiminde kullanılmasıyla ün yakalayan bu spor dalını, artık bilgisayarlarınızda da oynayabiliyorsunuz. Tam 9 ayrı dart türüne sahip Dokuzlu Dart oyunu ise, ister tek başınıza, ister arkadaşınızla İkikisilikoyunlar.net'de oynayabilirsiniz!

Oyun yüklenince "START" butonuna tıklayıp sırasıyla oyun türünü, oyuncu sayısını ve zorluk derecesini seçin ve başlatın. Bilindiği üzere oyundaki amacınız, iç içe ve farklı renklerdeki bölmelere ok atarak en yüksek puanı almak. Bunu "MOUSE (FARE)" kullanarak gerçekleştiriyorsunuz. İmlecinizi sağ tarafta bulunan ve üstünde "MOVE IN THIS AREA AND RELEASE TO THROW" yazan siyah alanda hareket ettirerek isabet almanız gerekiyor. Tam doğru anda sol tıklayarak oku fırlatın.

Oyun esnasında "PAUSE" butonuna tıklayarak oyunu duraklatabilir, "MENU" butonuyla da anamenüye geri dönebilirsiniz. Bakalım, isabet yeteneğiniz ne kadar iyi? Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Sadece Basketbol ile şimdi muhteşem bir spor oyunu deneyimine ne dersiniz? E... <p>Taş devrinin otantik havası içinde arkadaşınız ile ok turnavaları y... Sequel to the popular DriftRunners, take on 40 challenges over 25 unique trac... <p>Sevimli kahramanımız sünger bob ve arkadaşları ile eğlenceli bir spor... <p>Real Madrid'e büyük paralar ile transfer olan Gareth Bale oy... Negotiate through the course avoiding dangerous obstacles. Are you the best crazy golfer around? Cube world will really test your crazy ... <p>Su Futbolu Oyunu ile futbol ve sudan oluşan bu ilginç dünyaya ... <p>Profesyonel takımlar ve basketbolcuları ile 2 vs 2 karşılaşması yaparak eğ... This is a sports game done in Flash - you have to run and try to bounce the b... Kick your way to victory with three rounds of free kick challenge. <p>masa futbolunun zevkini arkaşınıza veya bilgisayara karşı yaşayabilirsiniz...