Ritmik Dövüş

Oyun Adı: Ritmik Dövüş

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 206

Puan: 0.00

Arkadaşınızla beraber bir yandan klavye kullanma yeteneğinizi ve tepkime hızınızı ölçerken, bir yandan da aksiyon dolu dövüşlere mi katılmak istiyorsunuz? Öyleyse buyurun! Oyundaki amacınız, klavyede size söylenen harflere zamanında ve sırasıyla basıp saldırı gerçekleştirmek ve rakibinizi haklamak! Yani bu oyunda dövüşün ritmini yakalamak! 

Ritmik Dövüş oyununu başlatmak için; sırasıyla "PLAY" butonuna tıklayıp oyuncu sayısını belirleyin. Arkasından karakterlerinizi ve oynamak istediğiniz bölümü seçin. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Atak: "Z, X, C"

2. OYUNCU
Atak: "I, O, P"

Sırasıyla basmanız gereken tuşları, oyun esnasında her oyuncunun kendi tarafında çıkan klavuzlarla öğrenebilirsiniz. Bu klavuzlar, hareket tipine göre değişiklik gösterecektir. Atak yapmak istiyorsanız atakla ilgili klavuzdaki tuşlara, korunmak istiyorsanız da korunma ile ilgili klavuzdaki tuşlara basmanız gerekiyor. Tuşlara eksik veya fazla basmak, işlemi iptal edecektir. Ayrıca ne kadar zamanında basarsanız, o kadar iyi vuruşlar gerçekleşir. Bakalım, bu zorlu mücadeleyi kim kazanacak? İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Mini golf is back with this awesome fantasy style. Can you complete all the l... <p>Top Potaya 2 Oyunu ile basketbol topunu potaya sokun ve tüm yıldızlar... <p>Arkadaşınızla oynayabileceğiniz voleybol benzeri güzel bir oyun. Tek ... basketball shooting game <p>Dünya basketbol turnuvası oyununda rakiplerinizle yapacağınız ma&cced... <p>Arkadaşınızla beraber sıradışı bir spor oyunu oynamak istiyorsanız, Bowls ... Catch some mad air with Jake and Trixie at the all star skate park! <p>Dünya kupası turnuvası heyecanı ülkeleri sararken, bu heyecanı r... Car Coloring - Coloring Pages for kids. Do you have what it takes to make all the holes under par, in Mini Golf Woodl... Sequel to the popular DriftRunners, take on 40 challenges over 25 unique trac... Get yourself down the slopes in Ski Sim 3D! Just how fast can you make it dow...