Ritmik Dövüş

Oyun Adı: Ritmik Dövüş

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 197

Puan: 0.00

Arkadaşınızla beraber bir yandan klavye kullanma yeteneğinizi ve tepkime hızınızı ölçerken, bir yandan da aksiyon dolu dövüşlere mi katılmak istiyorsunuz? Öyleyse buyurun! Oyundaki amacınız, klavyede size söylenen harflere zamanında ve sırasıyla basıp saldırı gerçekleştirmek ve rakibinizi haklamak! Yani bu oyunda dövüşün ritmini yakalamak! 

Ritmik Dövüş oyununu başlatmak için; sırasıyla "PLAY" butonuna tıklayıp oyuncu sayısını belirleyin. Arkasından karakterlerinizi ve oynamak istediğiniz bölümü seçin. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Atak: "Z, X, C"

2. OYUNCU
Atak: "I, O, P"

Sırasıyla basmanız gereken tuşları, oyun esnasında her oyuncunun kendi tarafında çıkan klavuzlarla öğrenebilirsiniz. Bu klavuzlar, hareket tipine göre değişiklik gösterecektir. Atak yapmak istiyorsanız atakla ilgili klavuzdaki tuşlara, korunmak istiyorsanız da korunma ile ilgili klavuzdaki tuşlara basmanız gerekiyor. Tuşlara eksik veya fazla basmak, işlemi iptal edecektir. Ayrıca ne kadar zamanında basarsanız, o kadar iyi vuruşlar gerçekleşir. Bakalım, bu zorlu mücadeleyi kim kazanacak? İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Collect as many fish as you can in 30 seconds. Be careful of those logs, mind... <p>Futbol severlerin efsanesi hâline gelen <strong>Koca Kafalar Futbol<... <p>Süper Basket Oyunu ile harika dakikalar geçirmeye hazırlanın! ... World championship started! Create your runner, buy new sneakers, beat world ... <p>Sırıkla Atlama Oyunu ile müthiş bir eğlenceye hazır mısınız? Olimpiya... <p>Yep yeni bir oyun daha sizlerle.Bu oyunumuzda çöp adam ile bir... Sequel to the popular DriftRunners, take on 40 challenges over 25 unique trac... More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
Get yourself down the slopes in Ski Sim 3D! Just how fast can you make it dow... 19-holes mini golf with World Tournament or Practice mode <p>Dünya kupası maçlarında oyun penaltılara kalmıştır. Ülken... <p>Hayalet Yarışçı hareket geçiyor ve rakiplerini geride bırakm...