Ritmik Dövüş

Oyun Adı: Ritmik Dövüş

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 217

Puan: 0.00

Arkadaşınızla beraber bir yandan klavye kullanma yeteneğinizi ve tepkime hızınızı ölçerken, bir yandan da aksiyon dolu dövüşlere mi katılmak istiyorsunuz? Öyleyse buyurun! Oyundaki amacınız, klavyede size söylenen harflere zamanında ve sırasıyla basıp saldırı gerçekleştirmek ve rakibinizi haklamak! Yani bu oyunda dövüşün ritmini yakalamak! 

Ritmik Dövüş oyununu başlatmak için; sırasıyla "PLAY" butonuna tıklayıp oyuncu sayısını belirleyin. Arkasından karakterlerinizi ve oynamak istediğiniz bölümü seçin. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Atak: "Z, X, C"

2. OYUNCU
Atak: "I, O, P"

Sırasıyla basmanız gereken tuşları, oyun esnasında her oyuncunun kendi tarafında çıkan klavuzlarla öğrenebilirsiniz. Bu klavuzlar, hareket tipine göre değişiklik gösterecektir. Atak yapmak istiyorsanız atakla ilgili klavuzdaki tuşlara, korunmak istiyorsanız da korunma ile ilgili klavuzdaki tuşlara basmanız gerekiyor. Tuşlara eksik veya fazla basmak, işlemi iptal edecektir. Ayrıca ne kadar zamanında basarsanız, o kadar iyi vuruşlar gerçekleşir. Bakalım, bu zorlu mücadeleyi kim kazanacak? İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
This is a sports game done in Flash - you have to run and try to bounce the b... Pick a soccer player in this soccer game <p>Eğlenceli basket oyunu zorlu bölümlerden oluşan ilerlemeli ve ay... This is a simple Basketball game. In it you need to put the ball in moving ba... <p>Süper Koşu oyununda adrenalin ve eğlence bir arada yaşanıyor! Koşuya ... <p>Harika Koşucu Oyunu ile koşmaya hazır mısınız? Sadece tek tuşla oynanan bu... <p>Menüde Yön oklarına yukarı aşağı inip çıkıyor ve boşluk t... <p>Kafa Topu Basketbol ile ekran karşısında çok eğlenceli anlar yaşama... Futbol Serbest Vuruş Meydan yarışı devam ediyor <p>Sevilen be beğenilerek oynanan eğlenceli basket oyunumuzun 2. serisi sizle... Üzerine formayı koymak ve Shin korumaları kayışı, topu kapmak - bu alanda bir... <p>Topun kafa ile kontol edildiği ve kafa ile gollerin atıldığı farklı bir fu...