Ülkeler Turnuvası 2007

Oyun Adı: Ülkeler Turnuvası 2007

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 198

Puan: 0.00

Futbol severler klavye başına! Türkiye de dahil olmak üzere ülkelerin milli takımlarıyla futbol heyecanını yaşamak ister misiniz? Cevabınız "Evet!" ise buyurun. İkikisilikoyunlar.net sizleri biraz maziye götürüyor. Yıl 2007 ve heyecan geri dönüyor... Üstelik sadece tek kişi değil, arkadaşınızla beraber de oynayabildiğiniz bu oyun ile futbola bir kez daha doyacaksınız. Oyun açılınca "START GAME" butonuna tıklayın. Oyundaki amacınız, bildiğiniz üzere tüm rakiplerinizi yenmek.

Bilgisayara karşı oynamak istiyorsanız "PLAYER 1 VS COMPUTER", arkadaşınızla birlikte oynamak istiyorsanız "PLAYER 1 VS PLAYER 2" butonunu seçmeniz yeterli. Daha sonra takım seçiminizi yapın ve oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN) TUŞLARI"
Şut/Pas/Top Çalma: "CTRL"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Şut/Pas/Top Çalma: "SPACE (BOŞLUK)"

Ayrıca ana menüde bulunan "OPTIONS" butonuna tıklayarak tuşları istediğiniz gibi ayarlayabilir, maç uzunluğunu değiştirebilirsiniz. Bakalım, taraftarlarınıza gol heyecanını yaşatabilecek misiniz? İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
“I’m gonna be rich!”
Upgrade that MegaDrill and dig down into the earth to s... <p>Dünya basketbol turnuvası oyununda rakiplerinizle yapacağınız ma&cced... <p>Barcelona'ya transfer olan ünlü yıldız futbolcu ile frikik o... Climb the cliff with limited tools <p>Oyunda karşlıklı puanlandırmalı karşılaşmalara çıkıyorsunuz.<strong...  Çılgın Snowboard Oyunu ile iddiaya giriyoruz ki hayatınızda hiç böyle Snowbo... <p>Gökdelen Futbolu Oyunu ile gökdelenlerin tepesinde futbol oynama... <p>Oyun yüklentikren sonra "<strong>Play</strong>" yazısına tı... <p>Mahalle basketbolu oyunumuzda ister arkadaşınızla isterseniz bilgisayara k... <p>Sırıkla Atlama Oyunu ile müthiş bir eğlenceye hazır mısınız? Olimpiya... <p>Oyunu başlattıktan sonra hareket eden potalara uygun zamanı denk getirdiği... Help Jake Rabbit with his golf. Pick up egg bonuses for extra points, but rem...