Ülkeler Turnuvası 2007

Oyun Adı: Ülkeler Turnuvası 2007

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 204

Puan: 0.00

Futbol severler klavye başına! Türkiye de dahil olmak üzere ülkelerin milli takımlarıyla futbol heyecanını yaşamak ister misiniz? Cevabınız "Evet!" ise buyurun. İkikisilikoyunlar.net sizleri biraz maziye götürüyor. Yıl 2007 ve heyecan geri dönüyor... Üstelik sadece tek kişi değil, arkadaşınızla beraber de oynayabildiğiniz bu oyun ile futbola bir kez daha doyacaksınız. Oyun açılınca "START GAME" butonuna tıklayın. Oyundaki amacınız, bildiğiniz üzere tüm rakiplerinizi yenmek.

Bilgisayara karşı oynamak istiyorsanız "PLAYER 1 VS COMPUTER", arkadaşınızla birlikte oynamak istiyorsanız "PLAYER 1 VS PLAYER 2" butonunu seçmeniz yeterli. Daha sonra takım seçiminizi yapın ve oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN) TUŞLARI"
Şut/Pas/Top Çalma: "CTRL"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Şut/Pas/Top Çalma: "SPACE (BOŞLUK)"

Ayrıca ana menüde bulunan "OPTIONS" butonuna tıklayarak tuşları istediğiniz gibi ayarlayabilir, maç uzunluğunu değiştirebilirsiniz. Bakalım, taraftarlarınıza gol heyecanını yaşatabilecek misiniz? İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Get stuck into the awesome football and and see how many goals you can get? C... <p>Rio Cup oyunumuzda kupayı kazanabilmek için karşınıza çıkan ... Keep the ball in the air as long as possible. Bilardo gençlerin ilgisini çeker ve keyifli vakit geçirmesini sağlar , dünya ... <p>Tek kelimeyle mükemmel bir 3 boyutlu beceri oyunu ile sizlerleyiz. 3D... <p>Basketbolculardan oluşan takımda rakiplerinize topu kaptırmadan potalara a... <p>Raftingci kurbağanın biraz yardıma ihtiyacı var. Hızlı aka bir suda dahada... Ski between the flags <p>Usta Kaleci ile sıra bütün yeteneklerinizi sergilemeye ne dersin... Want more ball rolling fun? Well the sequel is here! Zoom your way through 3 ... <p>Sevilen be beğenilerek oynanan eğlenceli basket oyunumuzun 2. serisi sizle... <p>Dağın zirvesinden kayak yaparak yılbaşını en güzel şekilde geç...