Ülkeler Turnuvası 2007

Oyun Adı: Ülkeler Turnuvası 2007

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 191

Puan: 0.00

Futbol severler klavye başına! Türkiye de dahil olmak üzere ülkelerin milli takımlarıyla futbol heyecanını yaşamak ister misiniz? Cevabınız "Evet!" ise buyurun. İkikisilikoyunlar.net sizleri biraz maziye götürüyor. Yıl 2007 ve heyecan geri dönüyor... Üstelik sadece tek kişi değil, arkadaşınızla beraber de oynayabildiğiniz bu oyun ile futbola bir kez daha doyacaksınız. Oyun açılınca "START GAME" butonuna tıklayın. Oyundaki amacınız, bildiğiniz üzere tüm rakiplerinizi yenmek.

Bilgisayara karşı oynamak istiyorsanız "PLAYER 1 VS COMPUTER", arkadaşınızla birlikte oynamak istiyorsanız "PLAYER 1 VS PLAYER 2" butonunu seçmeniz yeterli. Daha sonra takım seçiminizi yapın ve oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN) TUŞLARI"
Şut/Pas/Top Çalma: "CTRL"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Şut/Pas/Top Çalma: "SPACE (BOŞLUK)"

Ayrıca ana menüde bulunan "OPTIONS" butonuna tıklayarak tuşları istediğiniz gibi ayarlayabilir, maç uzunluğunu değiştirebilirsiniz. Bakalım, taraftarlarınıza gol heyecanını yaşatabilecek misiniz? İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
The Soccer Ballers are back for more puzzle action. This time we have large s... <p>Usta Basketçiler olağanüstü performanslarıyla karşınızdal... Steer your penguin to success in this fun, collect em up racing game. Get to ... <p>Sokak Basketbolu Yıldızı ile şimdi basketbol maharetlerinizi konuşturmaya ... <p>Tahta üzerinde gösterilen dilimlere oklarınızı fırlatın. Fırlatt... Avoid the skeletons and collect the pumpkins so you can make a basket <p>Ofiste canı sıkılan adamımızın kendine bulduğu eğlenceye ortak olabiliriz.... <p>Penaltı ustası oyunumuzda sırası ile kaleye geçen birbirinden yeten... <p>Sevimli kahramanımız sünger bob ve arkadaşları ile eğlenceli bir spor... More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
<p>Türkçe Futbol Manejer oyunumuzda takımını seç ve ligde ... <p>Sırıkla Atlama Oyunu ile müthiş bir eğlenceye hazır mısınız? Olimpiya...