Angry Birds Oyunu Oyna

Oyun Adı: Angry Birds Oyunu Oyna

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 231

Puan: 0.00

Angry Birds Space HD - Dev bir pençe yumurtalarını kaçırdı, Angry Birds yeni bir galakside ve solucan deliği içinde Hırsızları Yakalaması ve yumurtalarını alması gerek! Neyse ki Angry Birdsün kendi süper güçleri var Angry Birds Uzay da yavaş Sürüyor, Deği Uçaan kuşlar ynai angry birds herkesin severek oynadığı oyunların başında gelen kahraman kuşlar.Herkesin severek oyunlarını oynadığı kuşlar oyunhit de de mevcut.kuşları oynadıkça gittikçe insanın oynaysı geliyor. Birazcık hırs yapsanız kolayca geçebilceğiniz levelleriyle karşınızda. Sadece hedefi iyi yapmanız gerekiyor.Şimdiden başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Tuzaklarla ve bulmacalarla dolu bir labirentte çıkışa ulaşmak i&cce... <p>Klavye ile oynanıyor Anahtarları Topla oyunu, küçük ve şi... <p><em>Dünya kupasındaki büyük heyecan, Koca Kafalar Düny... The sequel for Mad Burger. <p>Araba tutkunlarına en güzel yarış oyunlarını sunmaya devam ediyoruz. ... <p>Küçük kahramanlar tuzağa düşürülüp es... <p> Hem araba yarışı, hem de futbol oyununun birlikte oynandığı mük... <p>Birbirini sevenleri tam birleştirmişken aileleri tarafından ayrılan &ccedi... Prologue:
<br />Okay, here’s the world of Gigitar! One day the sculptor was ... <p>Efsane oyun tetrisle tekrar buluşmaya ne dersiniz? Üstelik tek kişili... <p><em>Bu harika haber bir kişilikten dört kişiliğe kadar oynanabilen oy... <p>Tic Tac Toe 2 kişi oynanan ve <strong>X - O </strong>harfleri ile 3'l&...