Okçu Kahramanlar

Oyun Adı: Okçu Kahramanlar

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 309

Puan: 0.00

Tarihin derinliklerinde zafer mücadelesi veren kahraman okçuların kapışmasına hoşgeldiniz. Kahraman okçular, 3 farklı oyun modunda oynanabilmektedir. "Story Mode" bölümü tek kişilik; hikayesel oyun alanıdır. Bu alanda tek başınıza bir kahramansınız ve krallığı ele geçirme mücadelesi içine giriyorsunuz.Zaman zaman tekli düşmanlar; zaman zaman da saray muhafızları ile mücadele etmek zorunda kalacaksınız.20 bölüm mücadele ederek; güçlü krallığın elinden güzel prensesi kurtarabilirsiniz.

"Player vs Player" oyun modunda ise arkadaşınız ile karşılıklı ok atışları mücadelesine girdiğiniz bölüm oluyor. Bu oyun modunda, 10 kahraman okçudan birini seçiniz ve oyun haritasını belirleyerek oyuna başlayınız. Arkadaşınız ile mücadelenizin galibi de en çok isabetli atış sonucunda belirlenecektir.

"Player vs Computer" bu oyun modu da arkadaşımızın yanımızda olmadığı zamanlarda, arkadaşımızın rolünü bilgisayarın üstlenmesi ile oluşuyor. Bilgisayarın yarattığı sanal kahraman okçu ile bire bir mücadeleye giriyoruz. Burada da en çok isabetli atışı yapan oyunu kazanıyor.

Oyun yön tuşlarından; "Yukarı-Aşağı" ve "Boşluk" tuşları ile oynanmaktadır. Ayrıca oyun ile ilgli diğer ayarlamalarınızı "Game Setting" kısmından yapabilirsiniz.

Haydi okçular, tüm atışlar tam 12'ye yönlensin! İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyunda aynı renkteki toplardan iki tane bulunuyor. Size düşen gö... <p>Büyük macera tüm hızıyla sürüyor. Adem ile Havva ... <p>3. serisi olan şirin ve şirine oyunumuzda maceradan maceraya atılacaksınız... <p>Şeker yağmuru oyunumuzda aynı renkten ve türden olan şekerlerin en az... <p>Sevimli kahramanımız<strong> Dora</strong>; evlerinin yakınındaki doğa par... 1Quest is a roguelike, where you control a young adventurer who pursues an ev... <p>Oyundaki rengarenk balonlardan aynı olanlarına mouseniz ile nişan alarak f... <p>Ninja kedini seç ve arkadaşın ile mücadele etmeye başla. 1.oyu... <p><em>Bu futbol turnuvasına başlamadan önce, turnuva hakkında biraz bil... <p>Yılan oyunu, çok eskilerden kalan efsanevi oyunlardan biridir. Oyun... <p>İster arkadaşınla istersen tek oyna bu oyunda tek amaç zombileri yo... <p><em>Çok kısa bir sürede popüler flash oyunlar arasındaki ...