Okçu Kahramanlar

Oyun Adı: Okçu Kahramanlar

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 283

Puan: 0.00

Tarihin derinliklerinde zafer mücadelesi veren kahraman okçuların kapışmasına hoşgeldiniz. Kahraman okçular, 3 farklı oyun modunda oynanabilmektedir. "Story Mode" bölümü tek kişilik; hikayesel oyun alanıdır. Bu alanda tek başınıza bir kahramansınız ve krallığı ele geçirme mücadelesi içine giriyorsunuz.Zaman zaman tekli düşmanlar; zaman zaman da saray muhafızları ile mücadele etmek zorunda kalacaksınız.20 bölüm mücadele ederek; güçlü krallığın elinden güzel prensesi kurtarabilirsiniz.

"Player vs Player" oyun modunda ise arkadaşınız ile karşılıklı ok atışları mücadelesine girdiğiniz bölüm oluyor. Bu oyun modunda, 10 kahraman okçudan birini seçiniz ve oyun haritasını belirleyerek oyuna başlayınız. Arkadaşınız ile mücadelenizin galibi de en çok isabetli atış sonucunda belirlenecektir.

"Player vs Computer" bu oyun modu da arkadaşımızın yanımızda olmadığı zamanlarda, arkadaşımızın rolünü bilgisayarın üstlenmesi ile oluşuyor. Bilgisayarın yarattığı sanal kahraman okçu ile bire bir mücadeleye giriyoruz. Burada da en çok isabetli atışı yapan oyunu kazanıyor.

Oyun yön tuşlarından; "Yukarı-Aşağı" ve "Boşluk" tuşları ile oynanmaktadır. Ayrıca oyun ile ilgli diğer ayarlamalarınızı "Game Setting" kısmından yapabilirsiniz.

Haydi okçular, tüm atışlar tam 12'ye yönlensin! İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sinemalarİ kasİp kavuran Ice Age 3 Dawn of The Dinosaurs orjinal isimli fi... <p>Hız sürücüsü oyunu turnuva şeklinde 1-2-3 kişi oynanab... <p><em>Dokuz gezegen arasında bir savaş başladı. Sen dünyanın koruyucusu... <p>Karşılıklı oynanabilen, iki kişilik dövüş oyunudur. Boğanızı se&... <p><em>Dino Meat Hunt Extra 2 çıktı! Macera kaldığı yerden devam ediyo... <p>Yarış tutkunları buraya! İki kişi de oynanabilen yarış oyunlarımıza bir ye... <p>Küçük sevimli renkli savaşçılar sıradışı bir macer... <p>Hem eğlenmek hem de İngilizce'nizi geliştirmek ister misiniz? "<s... <p>Mario traktör yarışı oyunumuzda kahramanımız mario ile onun düny... <p>Ajan zero nun çatışmanın ortasından kaçarak olay yerinden sa... <p><em>Uzay mekiğinle bir uzay boşluğuna sürüklendin ve gör&uu... <p>Ateş ve Su oyununun üçüncü versiyonunu sizlerle payl...