Okçu Kahramanlar

Oyun Adı: Okçu Kahramanlar

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 297

Puan: 0.00

Tarihin derinliklerinde zafer mücadelesi veren kahraman okçuların kapışmasına hoşgeldiniz. Kahraman okçular, 3 farklı oyun modunda oynanabilmektedir. "Story Mode" bölümü tek kişilik; hikayesel oyun alanıdır. Bu alanda tek başınıza bir kahramansınız ve krallığı ele geçirme mücadelesi içine giriyorsunuz.Zaman zaman tekli düşmanlar; zaman zaman da saray muhafızları ile mücadele etmek zorunda kalacaksınız.20 bölüm mücadele ederek; güçlü krallığın elinden güzel prensesi kurtarabilirsiniz.

"Player vs Player" oyun modunda ise arkadaşınız ile karşılıklı ok atışları mücadelesine girdiğiniz bölüm oluyor. Bu oyun modunda, 10 kahraman okçudan birini seçiniz ve oyun haritasını belirleyerek oyuna başlayınız. Arkadaşınız ile mücadelenizin galibi de en çok isabetli atış sonucunda belirlenecektir.

"Player vs Computer" bu oyun modu da arkadaşımızın yanımızda olmadığı zamanlarda, arkadaşımızın rolünü bilgisayarın üstlenmesi ile oluşuyor. Bilgisayarın yarattığı sanal kahraman okçu ile bire bir mücadeleye giriyoruz. Burada da en çok isabetli atışı yapan oyunu kazanıyor.

Oyun yön tuşlarından; "Yukarı-Aşağı" ve "Boşluk" tuşları ile oynanmaktadır. Ayrıca oyun ile ilgli diğer ayarlamalarınızı "Game Setting" kısmından yapabilirsiniz.

Haydi okçular, tüm atışlar tam 12'ye yönlensin! İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Muhtemelen daha önce dört kişilik ve tek bir tahta üzer... <p>"Click To Start" ile oyuna başlıyorsunuz.Birinci oyuncu K ve L t... <p>Engelli parkurlar ve bu parkurları geçecek bir usta motorsiklet&cce... <p>Eduardo ve Demelza sihirli köşkte sıradışı ve heyecanlı bir maceraya ... <p>Köstebek avı oyunumuzda ister tek ister iki kişi ile oynayarak kö... <p>Bu oyunda sizleri çeşitli bölümlerde, zorlu bulmacalar be... <p>Ortaçağın en kötü zamanlarında köyümüz&uum... <p>Balon Voleybolu oyununu dilerseniz tek kişi dilerseniz iki kişi oynayabili... <p>Teke tek maç oyunu 2.versiyonu ile geri döndü. Arkadaşını... <p>İkinci Dünya Savaşı'nda nazi askerlerine karşı tek başına mü... <p>Yarış tutkunları için oldukça farklı bir oyunla karşınızdayı... <p>Brezilya 2014 dünya kupası oyunları içerisinde şimdi komik ve ...