Koca Kafalar - Basketbol

Oyun Adı: Koca Kafalar - Basketbol

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 236

Puan: 0.00

 Koca Kafalar futboldan sıkılmış olmalılar ki basketbol oynamaya karar vermişler. Futbol oynuna benzerlik taşıyan ve serinin devamı olan bu oyunda da 2 kişilik oynamak için "2 Player" bölümüne giriş yapıyorsunuz. Daha sonra 1.ve 2. oyuncunun karakterini, oyun süresi gibi değişkenleri belirleyiniz. "Start" butonuna tıklayarak yeni koca kafalar eğlencesini başlatınız. Oyun kontrolü şu şekildedir:

1.Oyuncu:  "W,A,S,D" ve "Space" (Boşluk) tuşları ile oynar.

2.Oyuncu: "Yön Tuşları" ve "P" tuşları ile oynar.

İkikisilikoyunlar.net'de daha önceden yayınladığımız futbol versiyonlarında kaleye gol atmak biraz daha kolaydı fakat basketbol versiyonunda da siz usta oyuncularımızın zorlanmayacağınızı düşünüyoruz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Bu eğlenceli masa tenisi oyununda dilerseniz tek kişilik ya da iki kişilik... <p>Sevimli kahramanımız<strong> Dora</strong>; evlerinin yakınındaki doğa par... <p>Ateş ve su oyunun yepyeni versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Bu böl&u... <p>İkikisilikoyunlar.net'de mücadele ruhunu yansıtan oyunlar ile dev... <p>Yarış tutkunları buraya! İki kişi de oynanabilen yarış oyunlarımıza bir ye... <p>İki kişi karşılıklı foklar ile oynayabileceğiniz bir voleybola ne dersiniz... <p>Elmas koruyucusu oyunumuzu ister misafir olarak isterseniz bir hesap oluşt... <p>Eduardo ve Demelza sihirli köşkte sıradışı ve heyecanlı bir maceraya ...  Canavarın Kafasına Vur Oyunu ile süper bir canavar kapışmasına hazır mısınız... <p><em>Windows 98 işletim sisteminin efsanesi DxBall oyun serisinden esinleni... <p>Savaşçı robotlara altı Ninja Robot daha eklendi. Macera kaldığı yer...