Koca Kafalar - Basketbol

Oyun Adı: Koca Kafalar - Basketbol

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 212

Puan: 0.00

 Koca Kafalar futboldan sıkılmış olmalılar ki basketbol oynamaya karar vermişler. Futbol oynuna benzerlik taşıyan ve serinin devamı olan bu oyunda da 2 kişilik oynamak için "2 Player" bölümüne giriş yapıyorsunuz. Daha sonra 1.ve 2. oyuncunun karakterini, oyun süresi gibi değişkenleri belirleyiniz. "Start" butonuna tıklayarak yeni koca kafalar eğlencesini başlatınız. Oyun kontrolü şu şekildedir:

1.Oyuncu:  "W,A,S,D" ve "Space" (Boşluk) tuşları ile oynar.

2.Oyuncu: "Yön Tuşları" ve "P" tuşları ile oynar.

İkikisilikoyunlar.net'de daha önceden yayınladığımız futbol versiyonlarında kaleye gol atmak biraz daha kolaydı fakat basketbol versiyonunda da siz usta oyuncularımızın zorlanmayacağınızı düşünüyoruz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Yılan oyunu, çok eskilerden kalan efsanevi oyunlardan biridir. Oyun... <p>Masa çekmece oyunumuzda Bir veya İki kişilik oyun modlarından birin... <p>Engelli parkurlar ve bu parkurları geçecek bir usta motorsiklet&cce... <p>1-4 Kişi arasında oynanabilen monopoly tarzı ilerleyen ilgiç bir bu... <p>Su topu oyunumuzu ister tek kişi, isterseniz iki kişi oynayabilirsiniz. İl... <p>Oyuna başladığımız andan itibaren ekranın sol kısmında yere monte edilmiş ... <p>Annemin ne kadar güzel yemek yaptİğİnİ artİk herkesi öğrenme vak... <p>Geleceğin uçakları ile önünüze çıkan engeller... <p><em>Uzay mekiğinle bir uzay boşluğuna sürüklendin ve gör&uu... <p><em>Dünya kupasındaki büyük heyecan, Koca Kafalar Düny... <p>Arkadaşın ile beraber karşılıklı meydan okuyabileceğin bir oyuna ne dersin... <p>Hem eğlenceli hem de zeka geliştirici bir oyuna daha hoşgeldiniz. <strong>...