Koca Kafalar - Basketbol

Oyun Adı: Koca Kafalar - Basketbol

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 224

Puan: 0.00

 Koca Kafalar futboldan sıkılmış olmalılar ki basketbol oynamaya karar vermişler. Futbol oynuna benzerlik taşıyan ve serinin devamı olan bu oyunda da 2 kişilik oynamak için "2 Player" bölümüne giriş yapıyorsunuz. Daha sonra 1.ve 2. oyuncunun karakterini, oyun süresi gibi değişkenleri belirleyiniz. "Start" butonuna tıklayarak yeni koca kafalar eğlencesini başlatınız. Oyun kontrolü şu şekildedir:

1.Oyuncu:  "W,A,S,D" ve "Space" (Boşluk) tuşları ile oynar.

2.Oyuncu: "Yön Tuşları" ve "P" tuşları ile oynar.

İkikisilikoyunlar.net'de daha önceden yayınladığımız futbol versiyonlarında kaleye gol atmak biraz daha kolaydı fakat basketbol versiyonunda da siz usta oyuncularımızın zorlanmayacağınızı düşünüyoruz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyun Pinball mantığı ile oynanıyor. Kendi bölümünüzde ... <p>Mübarek 3 aylar olan "Recep,Şaban ve Ramazan" aylarının baş... <p>Sevilen yabancı dizi Family Guy'ın komik dövüş oyunudur. <st... <p>Araba Tamircisi, oyunu bir oto tamircisi oyunudur. oyunda bir tamirhane iŞ... <p>Deniz altında Kral Triton ve deniz kızının eğlenceli mücadelesi sizle... <p><em>Bu iki kişilik macera tamamı ile Dünya üzerinde geçiy... <p>4 elementinde ayrı ustaları olan büyücüleri yönlendire... <p><em>Dino Meat Hunt Extra adlı oyunumuzla iki kişilik yepyeni bir macera da... <p>Karnı acıkmış bal ayılarımız iş başında. Oyun yüklenince "<stron... <p>Brezilya 2014 dünya kupası oyunları içerisinde şimdi komik ve ... <p><strong>Cartoon Network</strong>'ün 3 şaşkın karakteri bir araya ... <p><em>Dokuz gezegen arasında bir savaş başladı. Sen dünyanın koruyucusu...