Dart Ustaları

Oyun Adı: Dart Ustaları

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 245

Puan: 0.00

Farklı oyun seçeneklerine sahip DartMaster, dartseverlerin zevkle oynayacağı bir oyun. Üstelik sadece bilgisayarla değil, arkadaşınızla da karşılıklı oynamaya olanak sağlıyor. "Start" seçeneği ile oyuna giriş yaptıktan sonra herhangi bir oyun modu seçiyoruz. Daha sonra kaç kişiyle oynayacağımızı soran bir ekran geliyor. Kişi sayısını seçtikten sonra oyunumuza zorluk derecesini de ayarlayıp başlıyoruz. Hedefi dart tahtası üzerinde gezdirmek için fare imlecinizi yanda bulunan siyah bölmede tutuyorsunuz. 301, 501, 701 ve 901 adlı oyun modları, seçili rakamdan geriye doğru kaç dartla sıfıra ulaşabileceğimizi ölçüyor. Random20 ve 1to20, yirmi puanı hedefleyen oyun modları. Max10'da ise sadece 10 tane okunuz var. Bu oklarla en yüksek puanı yapmaya çalışıyorsunuz. Dart ustası mısın? O zaman Dartmaster ile kanıtla kendini; ama unutma: Sadece 45 saniyen var!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyun ekranında ilk olarak "<strong>Setup</strong>" bölü... <p>Lunaparklarda heyecanla bindiğimiz roller coasterlar her zaman güvenl... <p><strong>Mınçıka Çarli</strong>'nin bir aşk hikayesine da... Prologue:
<br />Okay, here’s the world of Gigitar! One day the sculptor was ... <p>Asik, Rock Sevdalisi Romeo'nun sehirde parkta bulusacagi kiz arkadasi ... The sequel for Mad Burger. <p>Bayan Sco, Oyununda bayan sonic yolda ilerlerken önüne çı... <p>Oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak aynı renkten balonlari seçere... <p>Mouse ile oynanan oyun. Azteklerin köylerini oluşturmalısınız ve gide... <p>Anime kahramanların müthiş hareketlerini sergilediği güzel bir d... <p>Çocukluğumuzun kağıda çizerek oynadığımız efsane oyunu Adam ... <p>Masa Hokeyi oyunumuzda hokey tahtasındaki topu kaleye sokmaya çalış...