İki Kişilik Macera

Oyun Adı: İki Kişilik Macera

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 301

Puan: 3.00

Karakterinizi belirleyin, silahınızı seçin ve arenada maceraya hazır olun. Dilerseniz tek başınıza, dilerseniz 3 arkadaşınızla birlikte toplam 4 kişilik bir maceraya katılabilirsiniz. Oyuna "Campaign" modu ile başlarsanız amansız bir mücadelede arenadaki tüm rakipleri haklamakla meşgul olacaksınız. Ayrıca "Custom" modunu kullanarak tüm seçenekleri sizin belirlediğiniz alternatif bir model oluşturabilirsiniz. Tüm tuş kombinasyonlarına "Options" bölümünden görebilirsiniz. Birinci oyuncu "Yön Tuşları" ile hareket etmekte ve "Ğ,Ü" tuşları ile oynamaktadır. İkinci oyuncu ise "W,A,S,D" tuşları ile hareket etmekte ve "T,Y" ile mücadele etmektedir. Arenadaki tüm silahları test edebileceğiniz "Gun Library" bölümüne gözatmayı de unutmayın. Yepyeni macera başlasın!

Not: Bu oyunda ziyaretçilerimiz tarafından tespit edilen ve bize iletişim kanalları ile bildirilen, çocuk gelişimi ve pedagojisine uygun olmayan içerikler nedeniyle aynı konsepte yakın olan bir başka oyunumuzla değiştirilmiştir. İlginiz ve bize olan güveniniz için Ikikisilikoyunlar.net ekibi olarak teşekkür ederiz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>İlk defa Nintendo tarafından <strong>1985</strong>'te piyasaya sü... <p>Bebek mario oyununda yapmanız gereken yön tuşları yardımı ile altınla... <p>Geleceğin uçakları ile önünüze çıkan engeller... <p>1.oyuncu G,V,B,N tuşlarıyla yönlendirme yapar 1,2,3 tuşlarıyla vuruşl... <p><em>Sapan dünyasının renkleri, bir kurtcuk deliğinden gelen tanımsız ... <p>Ben 10 İsyancılara Karşı ile muhteşem bir maceraya atılmaya hazır mısınız?... <p>Kedilerin başı yine belaya giriyor, ortalık karışıyor! Kedilerin Güc&... <p>Teke tek maç oyunu 2.versiyonu ile geri döndü. Arkadaşını... <p>Kızıldereli bir savaşçı gölde <strong>balık tutarken</strong> ... <p>Çocukluğumuzun efsanesi Mario, şimdi de <strong>ATV</strong> ara&cc... <p><strong>"Play"</strong> yazısına tıklayarak oyuna başlayınız. Da... <p>Süper sincap iş başında. Menüye "<strong>Play</strong>"...