İki Kişilik Macera

Oyun Adı: İki Kişilik Macera

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 308

Puan: 3.00

Karakterinizi belirleyin, silahınızı seçin ve arenada maceraya hazır olun. Dilerseniz tek başınıza, dilerseniz 3 arkadaşınızla birlikte toplam 4 kişilik bir maceraya katılabilirsiniz. Oyuna "Campaign" modu ile başlarsanız amansız bir mücadelede arenadaki tüm rakipleri haklamakla meşgul olacaksınız. Ayrıca "Custom" modunu kullanarak tüm seçenekleri sizin belirlediğiniz alternatif bir model oluşturabilirsiniz. Tüm tuş kombinasyonlarına "Options" bölümünden görebilirsiniz. Birinci oyuncu "Yön Tuşları" ile hareket etmekte ve "Ğ,Ü" tuşları ile oynamaktadır. İkinci oyuncu ise "W,A,S,D" tuşları ile hareket etmekte ve "T,Y" ile mücadele etmektedir. Arenadaki tüm silahları test edebileceğiniz "Gun Library" bölümüne gözatmayı de unutmayın. Yepyeni macera başlasın!

Not: Bu oyunda ziyaretçilerimiz tarafından tespit edilen ve bize iletişim kanalları ile bildirilen, çocuk gelişimi ve pedagojisine uygun olmayan içerikler nedeniyle aynı konsepte yakın olan bir başka oyunumuzla değiştirilmiştir. İlginiz ve bize olan güveniniz için Ikikisilikoyunlar.net ekibi olarak teşekkür ederiz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Karda oynanan bu voleybol oyununu<strong> 2 kişi </strong>oynamak iç... <p>Çocukluğumuzun efsane oyunlarından <strong>Super Mario</strong> ile... <p><em>En çok eğlendiğiniz iki kişilik oyunlar arasında ilk sıralarda ... <p>Genelde çizgi romanlarda ve çizgi dizilerde gördüğ... <p>National Geographic icin hazirlanmis muthis bir gizli nesneler (hidden obj... <p>İşte size hem eğlenceli hem de zeka geliştirici güzel bir oyun daha..... <p>Avatar Kalenin ikinci versionu olan avatar orman klavyenin yon tuslarini k... <p><em>Issız bir adada, arkadaşınla birlikte harika bir bovling turnuvasına k... <p>Ben 10 İsyancılara Karşı ile muhteşem bir maceraya atılmaya hazır mısınız?... <p>Daha önce sekiz kişiliğe kadar oynanabilen bir oyun oynamak istedin m... <p>Bayan Sco, Oyununda bayan sonic yolda ilerlerken önüne çı...