İki Kişilik Macera

Oyun Adı: İki Kişilik Macera

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 293

Puan: 3.00

Karakterinizi belirleyin, silahınızı seçin ve arenada maceraya hazır olun. Dilerseniz tek başınıza, dilerseniz 3 arkadaşınızla birlikte toplam 4 kişilik bir maceraya katılabilirsiniz. Oyuna "Campaign" modu ile başlarsanız amansız bir mücadelede arenadaki tüm rakipleri haklamakla meşgul olacaksınız. Ayrıca "Custom" modunu kullanarak tüm seçenekleri sizin belirlediğiniz alternatif bir model oluşturabilirsiniz. Tüm tuş kombinasyonlarına "Options" bölümünden görebilirsiniz. Birinci oyuncu "Yön Tuşları" ile hareket etmekte ve "Ğ,Ü" tuşları ile oynamaktadır. İkinci oyuncu ise "W,A,S,D" tuşları ile hareket etmekte ve "T,Y" ile mücadele etmektedir. Arenadaki tüm silahları test edebileceğiniz "Gun Library" bölümüne gözatmayı de unutmayın. Yepyeni macera başlasın!

Not: Bu oyunda ziyaretçilerimiz tarafından tespit edilen ve bize iletişim kanalları ile bildirilen, çocuk gelişimi ve pedagojisine uygun olmayan içerikler nedeniyle aynı konsepte yakın olan bir başka oyunumuzla değiştirilmiştir. İlginiz ve bize olan güveniniz için Ikikisilikoyunlar.net ekibi olarak teşekkür ederiz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
             Mutlu Fareler adlı oyunda arkadaşınızla ile birlikte... <p>Arabanı tasarla oyunu yüklendikten sonra "<strong>Play Game</str... <p><em>Dünya kupasındaki büyük heyecan, Koca Kafalar Düny... <p>Renkli ve sevimli görünen vampirleri mouse'unuz ile eşleyere... <p>Saray aşçıları bu oyunda yeteneklerini sergiliyorlar. Aşçıla... <p>Sünger Bob ile harika bir beysbol oyunu. Menüden "<strong>P... <p>Hız sürücüsü oyunu turnuva şeklinde 1-2-3 kişi oynanab... <p><em>Harika bir anime dövüş oyunu daha Anime Kahramanları oyunu i... <p>Modern zamanın en son dövüş teknikleri ile bezenmiş bir oyun siz... <p>Ateş,Su,Hava ve toprak gibi elementlerin en az 3 tanesini yanyana getirere... <p> Sonic kahramanlarının içinde bulunduğu ve sizin zamana veya a... <p>Kardeşi kötü hayvan mafyası tarafından kaçırılan Biyonik ...