Dragon Ball: Sert Dövüş 5

Oyun Adı: Dragon Ball: Sert Dövüş 5

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 458

Puan: 0.00

Oyun yüklendikten sonra, ana menüde "START" butonuna tıklayın. Daha önce oynadığınız oyuna devam etmek için, "CONTINUE" butonuna tıklayın. İlk defa oynuyorsanız, "NEW GAME" butonuna tıklayın. "EASY(KOLAY), NORMAL(NORMAL)" butonlarından oyun zorluğunu belirledikten sonra, eğitim oyununa yönlendirileceksiniz. Eğitim bölümünü, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "BACK" butonu ile geçebilirsiniz.

Oyun "ONE-PLAYER, TWO-PLAYER, VS-MODE, CHALLENGE" olmak üzere dört farklı modda oynanıyor. Oynamak istediğiniz modu belirleyerek karakterlerinizi seçebilir ve daha sonra "START" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranına gidebilir ve daha sonra bölüm seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "U,I,O,J,K,L"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6" (Numerik Klavyeden)

Oyun esnasında, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "BACK" butonu ile bir üst menüye dönebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Arkadaşınız ile düşmanlara karşı kıyasıya bir mücadeleye ne ders... <p>Yepyeni bir bölüm daha, <strong>Dragon Ball Sert Dövüş... <p>Play Game seçeneğini seçmeli ve oradan Story Mode,Endless Mo... Yıldız Savaşçılarını bilmeyen ve filmlerini izlemeyen var mıdır? Var ise çok ...  Çinliler Dövüşüyor ile şimdi sizi muhteşem bir dövüş oyunu ile buluşturuyoru... <p>Oyunumuzda ister tek başınıza ister bir arkadaşınızla gölge adamların... <p><em>Street Fighter'ın en iyi karakterlerinden <strong>Chuang </strong>... <p>Dövüş oyunu tutkunları için birbirinden güzel oyunla... <p>Efsanevi eski çağ savaşçıları oyununun yepyeni versiyonunu s... <p>Ünlü çizgi dizilerin ünlü karakterlerinden oluş... <p>New Game seçeneğini seçerek 1. bölümden itibaren &... <p>Arkadaşınızla birlikte çılgınca kapışabileceğiniz çok zevkli...