Dragon Ball: Sert Dövüş 5

Oyun Adı: Dragon Ball: Sert Dövüş 5

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 438

Puan: 0.00

Oyun yüklendikten sonra, ana menüde "START" butonuna tıklayın. Daha önce oynadığınız oyuna devam etmek için, "CONTINUE" butonuna tıklayın. İlk defa oynuyorsanız, "NEW GAME" butonuna tıklayın. "EASY(KOLAY), NORMAL(NORMAL)" butonlarından oyun zorluğunu belirledikten sonra, eğitim oyununa yönlendirileceksiniz. Eğitim bölümünü, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "BACK" butonu ile geçebilirsiniz.

Oyun "ONE-PLAYER, TWO-PLAYER, VS-MODE, CHALLENGE" olmak üzere dört farklı modda oynanıyor. Oynamak istediğiniz modu belirleyerek karakterlerinizi seçebilir ve daha sonra "START" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranına gidebilir ve daha sonra bölüm seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "U,I,O,J,K,L"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6" (Numerik Klavyeden)

Oyun esnasında, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "BACK" butonu ile bir üst menüye dönebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Dövüşçü kediler kozlarını paylaşmak üzere arena... <p>Kungfu testi oyunumuzda sizi güçlü bir kungfucu yapmak i&... <p>İnternetin en popüler dövüş sanatı ustaları ile tanışmaya h... <p>Karanlığın sessizliğinde ilerleyen ve çıkış yollarına doğru koşan n... <p><em>Sokak dövüşü oyunlarının atası olan Street Fighter seri... <p> İlk oyunuyla gönüllerde taht kuran boks oyununun ikinci ve... <p>Supah ninjaslar şimdi oyunu ile sizlerle. Oyunumuzda supah ninja karakterl... <p>Ünlü çizgi dizilerin ünlü karakterlerinden oluş... <p>Efsane oyun karakterleri Mario, Luigi, Megaman, Sonic, Tails ve Wolverine ... <p>Ninka kira ustasından aldığı eğitimleri şimdi düşman ninjalar üz... <p>Zombiler kasabayı basar ve etraftaki herşeye zarar verip insanların peşler...  Çinliler Dövüşüyor ile şimdi sizi muhteşem bir dövüş oyunu ile buluşturuyoru...