Dragon Ball: Sert Dövüş 5

Oyun Adı: Dragon Ball: Sert Dövüş 5

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 453

Puan: 0.00

Oyun yüklendikten sonra, ana menüde "START" butonuna tıklayın. Daha önce oynadığınız oyuna devam etmek için, "CONTINUE" butonuna tıklayın. İlk defa oynuyorsanız, "NEW GAME" butonuna tıklayın. "EASY(KOLAY), NORMAL(NORMAL)" butonlarından oyun zorluğunu belirledikten sonra, eğitim oyununa yönlendirileceksiniz. Eğitim bölümünü, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "BACK" butonu ile geçebilirsiniz.

Oyun "ONE-PLAYER, TWO-PLAYER, VS-MODE, CHALLENGE" olmak üzere dört farklı modda oynanıyor. Oynamak istediğiniz modu belirleyerek karakterlerinizi seçebilir ve daha sonra "START" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranına gidebilir ve daha sonra bölüm seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "U,I,O,J,K,L"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6" (Numerik Klavyeden)

Oyun esnasında, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "BACK" butonu ile bir üst menüye dönebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Gizli bir kılış ve kılıcın gizli sırları ile yaratıklara karşı mücade... <p><em>İlk defa 1997'de çıkan One Piece ve onun arkasından 1999... <p>G.I Joe'nin iki süper ninjası Snake Eyes ve Storm Shadow'un m... <p>Çöp adam sokak dövüşü oyunumuzda Single Player ... Yıldız Savaşçılarını bilmeyen ve filmlerini izlemeyen var mıdır? Var ise çok ... <p>Karanlığın sessizliğinde ilerleyen ve çıkış yollarına doğru koşan n... <p>Arkadaşınız ile düşmanlara karşı kıyasıya bir mücadeleye ne ders... <p><em>Dragon Ball dövüşleri bambaşka ve yepyeni bir bölü... <p>Büyük ve güzelliklerle dolu bir ülke, on iki farklı g&... <p>Kolej çocuğu okuldaki burslu öğrencileri ve okul idaresindeki ... <p>Dövüşçü kediler kozlarını paylaşmak üzere arena... Space shoot 'em up for someone I love.