Eski Çağ Savaşları 3

Oyun Adı: Eski Çağ Savaşları 3

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 519

Puan: 0.00

Bu savaş oyunu için ne kadar şey söylesek azdır ama yinede ne kadar zevkli olduğundan az çok bahsedelim. Birbirinden farklı askerler, birbirinden farklı stratejiler kullanarak girmeniz gereken kaleler ve daha neler neler... Ve birde, bu oyunu iki kişilikte oynayabiliyorsunuz. Arkadaşınıza karşı savaşarak, oyunun en eğlenceli yanını da keşfetmeyi unutmayın.

Oyun yüklendikten hemen sonra, oyun penceresinin alt kısmında beliren, "Play Warlords: Epic Conflict" butonuna tıklayın. Oyunun ana menüsünde bulunan "OPTIONS" seçeneği ile, dilerseniz ilk olarak oyuna dair ayarlarınızı yapabilirsiniz. Oyunu "Single Player(Tek Kişilik)" ve "2 Player" olarak iki farklı şekilde oynayabilirsiniz.

"Single Player" seçeneğine tıkladıktan sonra açılan seçeneklerden; "NEW CAMPAIGN" ile yeni bir oyuna başlayabilir, "Survival Mode" ile "Hayatta Kalma Savaşı" adlı seçeneği oynayabilir, "Quick Battle" ile daha hızlı bir şekilde oyuna başlayabilirsiniz. "Extra Modes" kısmında bulunan seçeneklerin açılması için, belirli sayılarda bölüm bitirmeniz gerekir. "NEW CAMPAIGN" butonuna tıkladıktan sonra, "EASY(KOLAY), NORMAL(NORMAL), HARD(ZOR)" seçeneklerinden oyun zorluğunu belirleyin. "CONTINUE" butonu ile dilerseniz oyun hikayesini geçebilirsiniz. Daha sonra "SELECT RACE" butonuna tıklayın. Bilgilendirme penceresini kapatarak, bir bölüm seçin ve "START BATTLE" butonu ile oyunu başlatın.

Oyunun sol üst köşesinde bulunan savaş aletlerine tıklayarak, oluşturmak istediğiniz savaşçıyı seçebilirsiniz. Savaşçıyı ortaya çıkarmak için, haritada başlangıç sırasını seçin. Oyun penceresinin üst kısmında, karşı tarafın canını görebilirsiniz. Karşı tarafa geçmeyi başarabilen savaşçınıza göre, bu can azalacaktır. Can bittiğinde savaşı kazanacaksınız.

Oynadığınız bölüm tamamlandıktan sonra, "CONTINUE" butonuna tıklayın. "UPGRADE ARMY" kısmından savaşçılarınızı geliştirebilir, "Buy/Sell Units" kısmından satmak istediğiniz asker çeşidini "SELL" butonuna tıklayarak satabilir veya "Buy New Unit" butonu ile asker satın alacağınız ekrana gidebilisiniz. "UPGRADE SPECIAL POWER" kısmından özel güçlerinizi geliştirebilirsiniz. "CONTINUE" butonu ile bölüm seçme ekranına gidebilirsiniz.

"2 PLAYER" butonuna tıkladıktan sonra açılan menüden, "NEW CAMPAIGN" ile yeni oyuna başlayabilir, "QUICK BATTLE" ile çabucak bir savaş yapabilirsiniz. "NEW CAPMPAIGN" seçeneğini seçtikten sonra, tarafınızı belirleyerek "CONTINUE" butonu ile bölüm seçme ekranına gelin ve bölüm seçerek oyuna başlayın.

Oyun kontrolleri:
Bir kişilik modda, oyun "MOUSE(FARE)" ile oynanıyor.
Özel saldırı: "Q,E"
İki kişilik mod için, oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Asker gönderceğiniz hattı "W,S" tuşları ile belirleyebilirsiniz.
Askerler arasında seçimi "A,D" ile belirleyebilirsiniz.
Asker seçimini tamamlamak için, "SPACE" tuşunu kullanın.
Özel saldırı: "Q,E"

2. Oyuncu:
Asker gönderceğiniz hattı "YUKARI ve AŞAĞI OK TUŞLARI" ile belirleyebilirsiniz.
Askerler arasında seçimi "SAĞ ve SOL OK TUŞLARI" ile belirleyebilirsiniz.
Asker seçimini tamamlamak için, "ENTER" tuşunu kullanın.
Özel Saldırı: "I,O"

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ tarafında bulunan butonları kullanarak, soldan sağa sırasıyla, oyundan çıkabilir, oyunu duraklatabilir ve oyun sesini ve müziğini kapatıp açabilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ninja vs Zombi oyunumuzun 2. serisinde bu sefer ninjamız kendini geliştirm... <p>Dövüş tutkunları için mükemmel bir oyun. Oyun a&cced... <p>Oyunumuzda seçtiğimiz zombiye açık özelliklerden 3 tane... <p>Super Mario kardeşlerin birbirinden farklı ve güzel maceraları devam ... A quite challenging cannon shooter game with wonderful sound effects. Complet... <p>Yepyeni bir bölüm daha, <strong>Dragon Ball Sert Dövüş... <p>Arkadaşınız ile düşmanlara karşı kıyasıya bir mücadeleye ne ders... <p>Flash oyun dünyasını kalitesiyle ve birbirinden teknik dövü... <p>Görüp göremeyeceğiniz tüm çizgi film karakterle... <p>Naruto ile ister tek kişi, ister arkadaşınızla oynayabileceğiniz muhteşem ... <p><em>Kahramanımız <strong>Son Goku</strong>, ejder toplarını aramaya devam ...  Ninja Kendo Oyunu ile savunma sanatının inceliklerini öğrenmeye hazır mısını...