Naruto ve One Piece

Oyun Adı: Naruto ve One Piece

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 181

Puan: 0.00

İlk defa 1997'de çıkan One Piece ve onun arkasından 1999'da çıkan Naruto manga serilerinin karakterleri ile kıyasıya bir mücadeleye hazır olun. Naruto, Kushina, Obito, Tobirama gibi birbirinden farklı bir çok karakteri bünyesinde barındıran bu oyunun bağımlısı olacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra en üstte bulunan butona tıklayarak tek kişilik oyun, üçüncü sırada bulunan butona tıklayarak iki kişilik oyun açabilirsiniz. Hemen arkasından gelen ekranda karakterlerinizi seçmeniz gerekiyor. Daha sonra karakterlerin dövüş sırasını ayarladıktan sonra oyuna başlayabilirsiniz. Oyuncuların tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D,"
Yardımcı Tuş: "W, S"
Atak: "J"
Zıplama: "K"
Kayma: "L"
Özel Atak: "U, I, O"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Yardımcı Tuş: "YUKARI, AŞAĞI OK TUŞLARI"
Atak: "NUM1"
Zıplama: "NUM2"
Kayma: "NUM3"
Özel Atak: "NUM4, NUM5, NUM6"

Oyun esnasında yardımcı tuşlarla atak tuşunu birlikte kullanarak ilginç vuruşlar veya kombolar yapabilirsiniz. İki tane örnek verelim: "YUKARI OK TUŞU+J" veya "AŞAĞI OK TUŞU+J". Herhangi bir karakterinizin enerjisi bittiğinde diğer karaktere otomatik olarak geçiş yapılacaktır. Unutmayın, her karakterinizin birbirinden farklı dövüş teknikleri var. Size en uygun olanı seçmelisiniz.

Oyun esnasında karakterinizin kalan enerjisini ekranın üstündeki göstergeden takip edebilirsiniz. Naruto ve One Piece kahramanlarıyla dolu bu dövüş oyunu gibi harika oyunları sizler için sunmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Kungfu testi oyunumuzda sizi güçlü bir kungfucu yapmak i&... <p>Karanlığın sessizliğinde ilerleyen ve çıkış yollarına doğru koşan n... <p>Dövüş oyunu denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan <st... <p>Daha önceden yayınladığımız, <strong>"Dövüşün Kra... <p><em>Street Fighter'ın en iyi karakterlerinden <strong>Chuang </strong>... <p>Özel ninja lego karakterlermizden birini seçerek oyunumuza baş... <p><em>Kahramanımız <strong>Son Goku</strong>, ejder toplarını aramaya devam ... Same game as before, but easier to play. <p><em>Dövüş oyunları arasında, en iyi oyunlar kategorisine girmeyi... Perfect for Halloween or anytime you want to blast and level up! <p>Sünger bob karete okulumuz oyunumuzda istediğiniz karakterden birini ... <p>Gizli bir kılış ve kılıcın gizli sırları ile yaratıklara karşı mücade...