Naruto ve One Piece

Oyun Adı: Naruto ve One Piece

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 205

Puan: 0.00

İlk defa 1997'de çıkan One Piece ve onun arkasından 1999'da çıkan Naruto manga serilerinin karakterleri ile kıyasıya bir mücadeleye hazır olun. Naruto, Kushina, Obito, Tobirama gibi birbirinden farklı bir çok karakteri bünyesinde barındıran bu oyunun bağımlısı olacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra en üstte bulunan butona tıklayarak tek kişilik oyun, üçüncü sırada bulunan butona tıklayarak iki kişilik oyun açabilirsiniz. Hemen arkasından gelen ekranda karakterlerinizi seçmeniz gerekiyor. Daha sonra karakterlerin dövüş sırasını ayarladıktan sonra oyuna başlayabilirsiniz. Oyuncuların tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D,"
Yardımcı Tuş: "W, S"
Atak: "J"
Zıplama: "K"
Kayma: "L"
Özel Atak: "U, I, O"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Yardımcı Tuş: "YUKARI, AŞAĞI OK TUŞLARI"
Atak: "NUM1"
Zıplama: "NUM2"
Kayma: "NUM3"
Özel Atak: "NUM4, NUM5, NUM6"

Oyun esnasında yardımcı tuşlarla atak tuşunu birlikte kullanarak ilginç vuruşlar veya kombolar yapabilirsiniz. İki tane örnek verelim: "YUKARI OK TUŞU+J" veya "AŞAĞI OK TUŞU+J". Herhangi bir karakterinizin enerjisi bittiğinde diğer karaktere otomatik olarak geçiş yapılacaktır. Unutmayın, her karakterinizin birbirinden farklı dövüş teknikleri var. Size en uygun olanı seçmelisiniz.

Oyun esnasında karakterinizin kalan enerjisini ekranın üstündeki göstergeden takip edebilirsiniz. Naruto ve One Piece kahramanlarıyla dolu bu dövüş oyunu gibi harika oyunları sizler için sunmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>G.I Joe'nin iki süper ninjası Snake Eyes ve Storm Shadow'un m... <p>Efsanevi eski çağ savaşçıları oyununun yepyeni versiyonunu s... <p><em>Dragon Ball dövüşleri bambaşka ve yepyeni bir bölü... <p> Bu oyun, usta dövüşçülerin oyunu! Kendine g&uu... <p><em>Çizgi Kahramanların Savaşı ikinci bölümü ile dev... <p>Görüp göremeyeceğiniz tüm çizgi film karakterle... Perfect for Halloween or anytime you want to blast and level up! <p><em>Yeni güncellemeler ve muhteşem sürprizler, Çizgi Kahr... <p><em>Sokak dövüşü oyunlarının atası olan Street Fighter seri... <p>Supah ninjaslar şimdi oyunu ile sizlerle. Oyunumuzda supah ninja karakterl... <p>Acımasız kana susamış zombileri durdurmak özel kılıç eğitimi a... <p>Zombiler kasabayı basar ve etraftaki herşeye zarar verip insanların peşler...