Naruto ve One Piece

Oyun Adı: Naruto ve One Piece

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 192

Puan: 0.00

İlk defa 1997'de çıkan One Piece ve onun arkasından 1999'da çıkan Naruto manga serilerinin karakterleri ile kıyasıya bir mücadeleye hazır olun. Naruto, Kushina, Obito, Tobirama gibi birbirinden farklı bir çok karakteri bünyesinde barındıran bu oyunun bağımlısı olacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra en üstte bulunan butona tıklayarak tek kişilik oyun, üçüncü sırada bulunan butona tıklayarak iki kişilik oyun açabilirsiniz. Hemen arkasından gelen ekranda karakterlerinizi seçmeniz gerekiyor. Daha sonra karakterlerin dövüş sırasını ayarladıktan sonra oyuna başlayabilirsiniz. Oyuncuların tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D,"
Yardımcı Tuş: "W, S"
Atak: "J"
Zıplama: "K"
Kayma: "L"
Özel Atak: "U, I, O"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Yardımcı Tuş: "YUKARI, AŞAĞI OK TUŞLARI"
Atak: "NUM1"
Zıplama: "NUM2"
Kayma: "NUM3"
Özel Atak: "NUM4, NUM5, NUM6"

Oyun esnasında yardımcı tuşlarla atak tuşunu birlikte kullanarak ilginç vuruşlar veya kombolar yapabilirsiniz. İki tane örnek verelim: "YUKARI OK TUŞU+J" veya "AŞAĞI OK TUŞU+J". Herhangi bir karakterinizin enerjisi bittiğinde diğer karaktere otomatik olarak geçiş yapılacaktır. Unutmayın, her karakterinizin birbirinden farklı dövüş teknikleri var. Size en uygun olanı seçmelisiniz.

Oyun esnasında karakterinizin kalan enerjisini ekranın üstündeki göstergeden takip edebilirsiniz. Naruto ve One Piece kahramanlarıyla dolu bu dövüş oyunu gibi harika oyunları sizler için sunmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Zombiler kasabayı basar ve etraftaki herşeye zarar verip insanların peşler... <p>Super Mario kardeşlerin birbirinden farklı ve güzel maceraları devam ... <p>Cehennem ülkesinin kralına büyücüsü onu saraydaki... <p>Mega yumruklar oyunumuzda adventure seçeneği seçerek oyunumu... <p>Efsanevi eski çağ savaşçıları oyununun yepyeni versiyonunu s... <p>Flash oyun dünyasını kalitesiyle ve birbirinden teknik dövü... <p>Eski Roma'da kralın kölesi olarak tutulan bir gladyatöre, kr... <p>Oyunumuzda size saldıran düşmanlara karşı mücadele ederek kendin... <p>Arka sokaklarda yasa dışı boks heyecanı hız kesmiyor. Gecenin geç s... Forget the elevators and strategy, it's time to shoot'em all!!! <p><em>Bilgisayarların henüz çok gelişmediği dönemde, atari ...  Çinliler Dövüşüyor ile şimdi sizi muhteşem bir dövüş oyunu ile buluşturuyoru...