Süper Star Dövüşleri

Oyun Adı: Süper Star Dövüşleri

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 170

Puan: 0.00

Gönüllere taht kuran çizgi dizilerin karakterleri, bu oyunda da sevenleri bir araya geliyor. İster tek kişilik bir dövüş macerasına atıl, ister arkadaşınlar birlikte muhteşem bir maceraya atıl. Her iki şekilde de, çok iyi bir şekilde eğlenmeye hazır ol. Lufy, Naruto, Son Goku ve daha dokuz çizgi dizi karakteri, seni bu oyunda bekliyor. Karakterin seç ve eğlenceye sende ortak ol!

Oyun yüklendikten sonra otomatik olarak ana menüye yönlendirileceksiniz. "START" butonuna tıklayın. Oyunu "Challenge Mode(Meydan Okuma), Single Mode(Tek Kişilik), Double Mode(İki kişilik)" olmak üzere üç farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirledikten sonra dövüşte kullanacağınız karakteri seçin ve oyuna başlayın.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J,K,L,U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6" (Numerik Klavyeden)

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Özel ninja lego karakterlermizden birini seçerek oyunumuza baş... <p>Arka sokaklarda yasa dışı boks heyecanı hız kesmiyor. Gecenin geç s... <p>Dövüş oyunu tutkunları için birbirinden güzel oyunla... <p>Supah ninjaslar şimdi oyunu ile sizlerle. Oyunumuzda supah ninja karakterl... <p>Sünger bob karete okulumuz oyunumuzda istediğiniz karakterden birini ... <p>Street Fighter oyunumuzun 4. serisi ile karşınızda. Oyunumuzda bir karakte... <p>Karanlığın sessizliğinde ilerleyen ve çıkış yollarına doğru koşan n... Only four, fat and use gun who can destroy all the enemies. Move, dash, charg... <p>Oyunumuzda ister tek başınıza ister bir arkadaşınızla gölge adamların... <p>Flash oyun dünyasını kalitesiyle ve birbirinden teknik dövü... <p>Play Game seçeneğini seçmeli ve oradan Story Mode,Endless Mo... <p>Dövüş oyunu denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan <st...