Süper Star Dövüşleri

Oyun Adı: Süper Star Dövüşleri

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 181

Puan: 0.00

Gönüllere taht kuran çizgi dizilerin karakterleri, bu oyunda da sevenleri bir araya geliyor. İster tek kişilik bir dövüş macerasına atıl, ister arkadaşınlar birlikte muhteşem bir maceraya atıl. Her iki şekilde de, çok iyi bir şekilde eğlenmeye hazır ol. Lufy, Naruto, Son Goku ve daha dokuz çizgi dizi karakteri, seni bu oyunda bekliyor. Karakterin seç ve eğlenceye sende ortak ol!

Oyun yüklendikten sonra otomatik olarak ana menüye yönlendirileceksiniz. "START" butonuna tıklayın. Oyunu "Challenge Mode(Meydan Okuma), Single Mode(Tek Kişilik), Double Mode(İki kişilik)" olmak üzere üç farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirledikten sonra dövüşte kullanacağınız karakteri seçin ve oyuna başlayın.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J,K,L,U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6" (Numerik Klavyeden)

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Arkadaşınızla birlikte çılgınca kapışabileceğiniz çok zevkli... <p>Zombiler kasabayı basar ve etraftaki herşeye zarar verip insanların peşler... <p>Ninka kira ustasından aldığı eğitimleri şimdi düşman ninjalar üz... <p><em>Çizgi Kahramanların Savaşı ikinci bölümü ile dev... Space shoot 'em up for someone I love. Forget the elevators and strategy, it's time to shoot'em all!!! Yıldız Savaşçılarını bilmeyen ve filmlerini izlemeyen var mıdır? Var ise çok ... <p>Büyük ve güzelliklerle dolu bir ülke, on iki farklı g&... <p><em>Çocukluğunuzun kahramanı ile, maceranıza kaldığınız yerden deva... Same game as before, but easier to play. <p>Akrobatik göze hoş gelen bir dövüş tarzı olan Capoeira tarz... <p> Bu oyun, usta dövüşçülerin oyunu! Kendine g&uu...