Süper Star Dövüşleri

Oyun Adı: Süper Star Dövüşleri

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 194

Puan: 0.00

Gönüllere taht kuran çizgi dizilerin karakterleri, bu oyunda da sevenleri bir araya geliyor. İster tek kişilik bir dövüş macerasına atıl, ister arkadaşınlar birlikte muhteşem bir maceraya atıl. Her iki şekilde de, çok iyi bir şekilde eğlenmeye hazır ol. Lufy, Naruto, Son Goku ve daha dokuz çizgi dizi karakteri, seni bu oyunda bekliyor. Karakterin seç ve eğlenceye sende ortak ol!

Oyun yüklendikten sonra otomatik olarak ana menüye yönlendirileceksiniz. "START" butonuna tıklayın. Oyunu "Challenge Mode(Meydan Okuma), Single Mode(Tek Kişilik), Double Mode(İki kişilik)" olmak üzere üç farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirledikten sonra dövüşte kullanacağınız karakteri seçin ve oyuna başlayın.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J,K,L,U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6" (Numerik Klavyeden)

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Forget the elevators and strategy, it's time to shoot'em all!!! Yıldız Savaşçılarını bilmeyen ve filmlerini izlemeyen var mıdır? Var ise çok ...  Öfke Kılıcı ile muhteşem bir dövüş oyunu oynamaya hazır mısınız? Ekranlarını... <p>Arka sokaklarda yasa dışı boks heyecanı hız kesmiyor. Gecenin geç s... <p>Cehennem ülkesinin kralına büyücüsü onu saraydaki... <p>İnternetin en popüler dövüş sanatı ustaları ile tanışmaya h... <p>Akrobatik göze hoş gelen bir dövüş tarzı olan Capoeira tarz... <p><em>Dragon Ball dövüşleri bambaşka ve yepyeni bir bölü... <p>Kolej çocuğu okuldaki burslu öğrencileri ve okul idaresindeki ... <p>Ninja vs Zombi oyunumuzun 2. serisinde bu sefer ninjamız kendini geliştirm...  Çinliler Dövüşüyor ile şimdi sizi muhteşem bir dövüş oyunu ile buluşturuyoru... <p><em>Bu savaş oyunu için ne kadar şey söylesek azdır ama yinede...