Çizgi Kahramanların Savaşı 3

Oyun Adı: Çizgi Kahramanların Savaşı 3

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 290

Puan: 5.00

Ünlü çizgi dizilerin ünlü karakterlerinden oluşan, muhteşem dövüş oyunu devam ediyor! Ve bu defa da yepyeni karakterler ve yeni savaş haritaları bu bölümle birlikte geliyor. Karakterini seç, ister bilgisayara karşı, istersen de arkadaşına karşı heyecan dolu bir mücadeleye hazır ol!

Oyun yüklendikten sonra "Awu" butonu ile ana menüye gidebilirsiniz. Daha sonra "START" butonuna tıklayın. Oyunu ilk defa oynuyorsanız, "NEW GAME" butonuna, daha önce oynadıysanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, "CONTINUE" butonuna tıklayın. Oyunu "Single-Player(Tek Kişilik) ve Multi-Player(İki Kişilik)" olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirleyin. Daha sonra karakterlerinizi seçin. Altta açılan "Battle Mode(Savaş Modu), Survival Mode(Kim en son ayakta kalan olacak.)" seçeneklerden birisini seçerek, oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J,K,L,U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6" (Numerik Klayveden)

Oyunda kazandığınız puanlar ile, oyun modu seçtiğiniz ekranda, karakterinizin yeteneklerini "HP, ATK, SPD" yazılarının yanlarında bulunan artı işaretlerine tıklayarak yükseltebilirsiniz.

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt kısmında bulunan, "Music" butonu ile sesi açıp kapatabilir ve "Menu" butonu ile de ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Arkadaşınızla birlikte eğlenceli bir dövüşe hazır mısınız? Bu sı... <p>Daha önceden yayınladığımız, <strong>"Dövüşün Kra... <p><strong>Dragon Ball Sert Dövüş, versiyon 2.5 çıktı!</stro... <p>Street Fighter oyunumuzun 4. serisi ile karşınızda. Oyunumuzda bir karakte... <p><em>Bilgisayarların henüz çok gelişmediği dönemde, atari ... <p> İlk oyunuyla gönüllerde taht kuran boks oyununun ikinci ve... <p>Sevilen oyunumuz Salonda Kavga 2 sizlerle. Play seçeneğini se&ccedi... <p>Cehennem ülkesinin kralına büyücüsü onu saraydaki... <p>G.I Joe'nin iki süper ninjası Snake Eyes ve Storm Shadow'un m... <p><em>Street Fighter'ın en iyi karakterlerinden <strong>Chuang </strong>... <p> Bu oyun, usta dövüşçülerin oyunu! Kendine g&uu... <p>Play Game seçeneğini seçmeli ve oradan Story Mode,Endless Mo...