Çizgi Kahramanların Savaşı 3

Oyun Adı: Çizgi Kahramanların Savaşı 3

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 273

Puan: 5.00

Ünlü çizgi dizilerin ünlü karakterlerinden oluşan, muhteşem dövüş oyunu devam ediyor! Ve bu defa da yepyeni karakterler ve yeni savaş haritaları bu bölümle birlikte geliyor. Karakterini seç, ister bilgisayara karşı, istersen de arkadaşına karşı heyecan dolu bir mücadeleye hazır ol!

Oyun yüklendikten sonra "Awu" butonu ile ana menüye gidebilirsiniz. Daha sonra "START" butonuna tıklayın. Oyunu ilk defa oynuyorsanız, "NEW GAME" butonuna, daha önce oynadıysanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, "CONTINUE" butonuna tıklayın. Oyunu "Single-Player(Tek Kişilik) ve Multi-Player(İki Kişilik)" olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirleyin. Daha sonra karakterlerinizi seçin. Altta açılan "Battle Mode(Savaş Modu), Survival Mode(Kim en son ayakta kalan olacak.)" seçeneklerden birisini seçerek, oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J,K,L,U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6" (Numerik Klayveden)

Oyunda kazandığınız puanlar ile, oyun modu seçtiğiniz ekranda, karakterinizin yeteneklerini "HP, ATK, SPD" yazılarının yanlarında bulunan artı işaretlerine tıklayarak yükseltebilirsiniz.

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt kısmında bulunan, "Music" butonu ile sesi açıp kapatabilir ve "Menu" butonu ile de ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Patronları Döv Oyunu ile çılgın bir oyun oynamak üzeresiniz! Silahlarınızla ... <p>Kungfu testi oyunumuzda sizi güçlü bir kungfucu yapmak i&... Only four, fat and use gun who can destroy all the enemies. Move, dash, charg... Yıldız Savaşçılarını bilmeyen ve filmlerini izlemeyen var mıdır? Var ise çok ... Same game as before, but easier to play.  Ninja Kendo Oyunu ile savunma sanatının inceliklerini öğrenmeye hazır mısını... <p>Zombiler kasabayı basar ve etraftaki herşeye zarar verip insanların peşler... <p>Oyunumuzda size saldıran düşmanlara karşı mücadele ederek kendin... <p>İnternetin en popüler dövüş sanatı ustaları ile tanışmaya h... <p><em>Dragon Ball dövüşleri bambaşka ve yepyeni bir bölü... <p>Cehennem ülkesinin kralına büyücüsü onu saraydaki...  Sünger Bob Karate Okulu Oyunu ile süper bir dövüş hikayesi sizleri bekliyor....