Çizgi Kahramanların Savaşı 3

Oyun Adı: Çizgi Kahramanların Savaşı 3

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 299

Puan: 5.00

Ünlü çizgi dizilerin ünlü karakterlerinden oluşan, muhteşem dövüş oyunu devam ediyor! Ve bu defa da yepyeni karakterler ve yeni savaş haritaları bu bölümle birlikte geliyor. Karakterini seç, ister bilgisayara karşı, istersen de arkadaşına karşı heyecan dolu bir mücadeleye hazır ol!

Oyun yüklendikten sonra "Awu" butonu ile ana menüye gidebilirsiniz. Daha sonra "START" butonuna tıklayın. Oyunu ilk defa oynuyorsanız, "NEW GAME" butonuna, daha önce oynadıysanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, "CONTINUE" butonuna tıklayın. Oyunu "Single-Player(Tek Kişilik) ve Multi-Player(İki Kişilik)" olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirleyin. Daha sonra karakterlerinizi seçin. Altta açılan "Battle Mode(Savaş Modu), Survival Mode(Kim en son ayakta kalan olacak.)" seçeneklerden birisini seçerek, oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J,K,L,U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6" (Numerik Klayveden)

Oyunda kazandığınız puanlar ile, oyun modu seçtiğiniz ekranda, karakterinizin yeteneklerini "HP, ATK, SPD" yazılarının yanlarında bulunan artı işaretlerine tıklayarak yükseltebilirsiniz.

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt kısmında bulunan, "Music" butonu ile sesi açıp kapatabilir ve "Menu" butonu ile de ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Patronları Döv Oyunu ile çılgın bir oyun oynamak üzeresiniz! Silahlarınızla ... <p>On dört farklı dövüşçü kadrosu ve birbirinden f... Only four, fat and use gun who can destroy all the enemies. Move, dash, charg... <p><em>Bu savaş oyunu için ne kadar şey söylesek azdır ama yinede... <p><em>Çocukluğunuzun kahramanı ile, maceranıza kaldığınız yerden deva... <p>Naruto ile ister tek kişi, ister arkadaşınızla oynayabileceğiniz muhteşem ... <p>Çöp adamlardan oluşan kendine özgü güçle... <p>Oyunumuzda size saldıran düşmanlara karşı mücadele ederek kendin... <p>Uzakdoğu sanatlarını sergileyebildiğiniz, tek kişi veya arkadaşınızla oyna... <p>Hüclerine güç virüsü yerleştirilimiş olan bioni... Perfect for Halloween or anytime you want to blast and level up! <p><em>Gönüllere taht kuran çizgi dizilerin karakterleri, bu...