Çizgi Kahramanların Savaşı 2

Oyun Adı: Çizgi Kahramanların Savaşı 2

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 284

Puan: 5.00

Çizgi Kahramanların Savaşı ikinci bölümü ile devam ediyor! Ne gibi yeniliklerin beklediğini merak ediyorsanız eğer, kısaca bahsedelim. Bu bölümde altı farklı karakter daha, mücadeleye ortak oluyor. Elbette ki yenilikler sadece bununla sınırlı değil. Daha fazlasını öğrenmek için hadi başlayalım!

Oyun yüklendikten sonra "Awu" butonu ile ana menüye gidebilirsiniz. Daha sonra "START" butonuna tıklayın. Oyunu ilk defa oynuyorsanız, "NEW GAME" butonuna, daha önce oynadıysanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, "CONTINUE" butonuna tıklayın. "NEW GAME" butonuna tıkladıktan sonra "TUTORIAL(EĞİTİM)" ekranına yönlendirileceksiniz. "Tutorial" ekranını geçmek için, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "SKIP" butonuna tıklayın. Oyunu "Single-Player(Tek Kişilik) ve Multi-Player(İki Kişilik)" olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirleyin. Daha sonra karakterlerinizi seçin. Altta açılan "Challenge Mode(Meydan Okuma), Battle Mode(Savaş Modu), Survival Mode(Kim en son ayakta kalan olacak.) ve Tutorial Mode(Eğitim Modu)" seçeneklerden birisini seçerek, oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J,K,L,U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6" (Numerik Klayveden)"

Oyunda kazandığınız puanlar ile, oyun modu seçtiğiniz ekranda, karakterinizin yeteneklerini "HP, ATK, SPD" yazılarının yanlarında bulunan artı işaretlerine tıklayarak yükseltebilirsiniz.

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt kısmında bulunan, "Music" butonu ile sesi açıp kapatabilir ve "Menu" butonu ile de ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Flash oyun dünyasını kalitesiyle ve birbirinden teknik dövü... Sky Quest is a game that cross side shooter, defense game with RPG element. G... <p>Görüp göremeyeceğiniz tüm çizgi film karakterle... <p>İnternetin en popüler dövüş sanatı ustaları ile tanışmaya h... <p>Arkadaşınızla birlikte eğlenceli bir dövüşe hazır mısınız? Bu sı... <p>Mutant dövüşü oyunumuza play seçeneği seçerek... <p>Naruto ile ister tek kişi, ister arkadaşınızla oynayabileceğiniz muhteşem ... <p>Arkadaşınız ile düşmanlara karşı kıyasıya bir mücadeleye ne ders... Yıldız Savaşçılarını bilmeyen ve filmlerini izlemeyen var mıdır? Var ise çok ... <p>Akrobatik göze hoş gelen bir dövüş tarzı olan Capoeira tarz... <p>Büyük ve güzelliklerle dolu bir ülke, on iki farklı g&... <p><em>Gönüllere taht kuran çizgi dizilerin karakterleri, bu...