Çizgi Kahramanların Savaşı 2

Oyun Adı: Çizgi Kahramanların Savaşı 2

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 277

Puan: 5.00

Çizgi Kahramanların Savaşı ikinci bölümü ile devam ediyor! Ne gibi yeniliklerin beklediğini merak ediyorsanız eğer, kısaca bahsedelim. Bu bölümde altı farklı karakter daha, mücadeleye ortak oluyor. Elbette ki yenilikler sadece bununla sınırlı değil. Daha fazlasını öğrenmek için hadi başlayalım!

Oyun yüklendikten sonra "Awu" butonu ile ana menüye gidebilirsiniz. Daha sonra "START" butonuna tıklayın. Oyunu ilk defa oynuyorsanız, "NEW GAME" butonuna, daha önce oynadıysanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, "CONTINUE" butonuna tıklayın. "NEW GAME" butonuna tıkladıktan sonra "TUTORIAL(EĞİTİM)" ekranına yönlendirileceksiniz. "Tutorial" ekranını geçmek için, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "SKIP" butonuna tıklayın. Oyunu "Single-Player(Tek Kişilik) ve Multi-Player(İki Kişilik)" olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirleyin. Daha sonra karakterlerinizi seçin. Altta açılan "Challenge Mode(Meydan Okuma), Battle Mode(Savaş Modu), Survival Mode(Kim en son ayakta kalan olacak.) ve Tutorial Mode(Eğitim Modu)" seçeneklerden birisini seçerek, oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J,K,L,U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6" (Numerik Klayveden)"

Oyunda kazandığınız puanlar ile, oyun modu seçtiğiniz ekranda, karakterinizin yeteneklerini "HP, ATK, SPD" yazılarının yanlarında bulunan artı işaretlerine tıklayarak yükseltebilirsiniz.

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt kısmında bulunan, "Music" butonu ile sesi açıp kapatabilir ve "Menu" butonu ile de ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
A quite challenging cannon shooter game with wonderful sound effects. Complet... <p>Hüclerine güç virüsü yerleştirilimiş olan bioni... <p>Flash oyun dünyasını kalitesiyle ve birbirinden teknik dövü...  Ninja Kendo Oyunu ile savunma sanatının inceliklerini öğrenmeye hazır mısını... <p>Karanlığın sessizliğinde ilerleyen ve çıkış yollarına doğru koşan n...  Çinliler Dövüşüyor ile şimdi sizi muhteşem bir dövüş oyunu ile buluşturuyoru... <p>Dövüş oyunu tutkunları için birbirinden güzel oyunla... <p>Ünlü çizgi dizilerin ünlü karakterlerinden oluş... <p>Acımasız kana susamış zombileri durdurmak özel kılıç eğitimi a... <p><em>İlk defa 1997'de çıkan One Piece ve onun arkasından 1999... <p>Mega yumruklar oyunumuzda adventure seçeneği seçerek oyunumu... <p>Kungfu testi oyunumuzda sizi güçlü bir kungfucu yapmak i&...