Çizgi Kahramanların Savaşı 2

Oyun Adı: Çizgi Kahramanların Savaşı 2

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 258

Puan: 5.00

Çizgi Kahramanların Savaşı ikinci bölümü ile devam ediyor! Ne gibi yeniliklerin beklediğini merak ediyorsanız eğer, kısaca bahsedelim. Bu bölümde altı farklı karakter daha, mücadeleye ortak oluyor. Elbette ki yenilikler sadece bununla sınırlı değil. Daha fazlasını öğrenmek için hadi başlayalım!

Oyun yüklendikten sonra "Awu" butonu ile ana menüye gidebilirsiniz. Daha sonra "START" butonuna tıklayın. Oyunu ilk defa oynuyorsanız, "NEW GAME" butonuna, daha önce oynadıysanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, "CONTINUE" butonuna tıklayın. "NEW GAME" butonuna tıkladıktan sonra "TUTORIAL(EĞİTİM)" ekranına yönlendirileceksiniz. "Tutorial" ekranını geçmek için, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "SKIP" butonuna tıklayın. Oyunu "Single-Player(Tek Kişilik) ve Multi-Player(İki Kişilik)" olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirleyin. Daha sonra karakterlerinizi seçin. Altta açılan "Challenge Mode(Meydan Okuma), Battle Mode(Savaş Modu), Survival Mode(Kim en son ayakta kalan olacak.) ve Tutorial Mode(Eğitim Modu)" seçeneklerden birisini seçerek, oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J,K,L,U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6" (Numerik Klayveden)"

Oyunda kazandığınız puanlar ile, oyun modu seçtiğiniz ekranda, karakterinizin yeteneklerini "HP, ATK, SPD" yazılarının yanlarında bulunan artı işaretlerine tıklayarak yükseltebilirsiniz.

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ alt kısmında bulunan, "Music" butonu ile sesi açıp kapatabilir ve "Menu" butonu ile de ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Mutant dövüşü oyunumuza play seçeneği seçerek... <p>Arkadaşınızla birlikte eğlenceli bir dövüşe hazır mısınız? Bu sı... <p>Naruto ile ister tek kişi, ister arkadaşınızla oynayabileceğiniz muhteşem ... Space shoot 'em up for someone I love. <p> Bu oyun, usta dövüşçülerin oyunu! Kendine g&uu... <p><em>İlk defa 1997'de çıkan One Piece ve onun arkasından 1999... <p><em>Yeni güncellemeler ve muhteşem sürprizler, Çizgi Kahr... <p>Karanlığın sessizliğinde ilerleyen ve çıkış yollarına doğru koşan n... <p> İlk oyunuyla gönüllerde taht kuran boks oyununun ikinci ve... <p>Ninka kira ustasından aldığı eğitimleri şimdi düşman ninjalar üz... <p>Efsane oyun karakterleri Mario, Luigi, Megaman, Sonic, Tails ve Wolverine ... <p>Super Mario kardeşlerin birbirinden farklı ve güzel maceraları devam ...