Street Fighter Macera 2

Oyun Adı: Street Fighter Macera 2

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 232

Puan: 5.00

Dövüş oyunları arasında, en iyi oyunlar kategorisine girmeyi başarmış olan Street Fighter serisi, son bölümü ile İki kişilik Oyunlarda sevenleri ile buluşuyor. Bu bölümde çok farklı bir macera, oyuncular için geliyor. Hem tek kişilik, hem iki kişilik oynayacağınız bu muhteşem dövüş oyununda, yerini almaya hazır ol. Hemen arkadaşını çağır ve bu heyecana onu da ortak et!

Oyunun ana menüsünde, dört farklı buton göreceksiniz, ilk butona tıklayarak bir sonraki menüye ilerleyin. Açılan iki yeşil butondan, birincisi ile ilerlemeli oyuna girebilirsiniz. Oyunu ilk defa oynuyor olacağınızdan, ikinci seçenek kilitli olacaktır. Oyuna kaldığınız yerden devam etmek için ikinci seçeneği seçmeniz gerekir. İlk seçeneğe tıklayın. Açılan iki butondan, soldakine tıklarsanız, tek kişilik oyuna girebilirsiniz. Sağdaki butona tıklayarak iki kişilik oyuna girebilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirledikten sonra, dövüşçülerinizi seçeceğiniz ekrana yönlendirileceksiniz. Daha sonra dövüşçülerinizi seçerek bölüm seçme ekranına gidin. Oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayarak bölümü seçebilir ve oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J,K,L,U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6" (Numerik Klavye Üzerinden)

Kombo saldırılar;
"J+L" ile alev topu gönderebilir, "K+J" ile havada tekme atabilirsiniz.
"J" tuşuna basılı tutarak sürekli saldırı yapmasını sağlayabilirsiniz.

Street Fighter serisinin diğer bölümleri için, sitemizde arama yapabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Hüclerine güç virüsü yerleştirilimiş olan bioni... Sky Quest is a game that cross side shooter, defense game with RPG element. G... <p><em>Street Fighter'ın en iyi karakterlerinden <strong>Chuang </strong>... <p>Özel ninja lego karakterlermizden birini seçerek oyunumuza baş... <p>Oyun yüklendikten sonra, ana menüde "<strong>START</strong>... Yıldız Savaşçılarını bilmeyen ve filmlerini izlemeyen var mıdır? Var ise çok ... <p>Yepyeni bir bölüm daha, <strong>Dragon Ball Sert Dövüş... <p><em>İlk defa 1997'de çıkan One Piece ve onun arkasından 1999... <p>Supah ninjaslar şimdi oyunu ile sizlerle. Oyunumuzda supah ninja karakterl... <p>Efsanevi eski çağ savaşçıları oyununun yepyeni versiyonunu s... <p><strong>Dragon Ball Sert Dövüş, versiyon 2.5 çıktı!</stro... <p><em>Sokak dövüşü oyunlarının atası olan Street Fighter seri...