Street Fighter Macera 2

Oyun Adı: Street Fighter Macera 2

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 214

Puan: 5.00

Dövüş oyunları arasında, en iyi oyunlar kategorisine girmeyi başarmış olan Street Fighter serisi, son bölümü ile İki kişilik Oyunlarda sevenleri ile buluşuyor. Bu bölümde çok farklı bir macera, oyuncular için geliyor. Hem tek kişilik, hem iki kişilik oynayacağınız bu muhteşem dövüş oyununda, yerini almaya hazır ol. Hemen arkadaşını çağır ve bu heyecana onu da ortak et!

Oyunun ana menüsünde, dört farklı buton göreceksiniz, ilk butona tıklayarak bir sonraki menüye ilerleyin. Açılan iki yeşil butondan, birincisi ile ilerlemeli oyuna girebilirsiniz. Oyunu ilk defa oynuyor olacağınızdan, ikinci seçenek kilitli olacaktır. Oyuna kaldığınız yerden devam etmek için ikinci seçeneği seçmeniz gerekir. İlk seçeneğe tıklayın. Açılan iki butondan, soldakine tıklarsanız, tek kişilik oyuna girebilirsiniz. Sağdaki butona tıklayarak iki kişilik oyuna girebilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirledikten sonra, dövüşçülerinizi seçeceğiniz ekrana yönlendirileceksiniz. Daha sonra dövüşçülerinizi seçerek bölüm seçme ekranına gidin. Oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayarak bölümü seçebilir ve oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J,K,L,U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6" (Numerik Klavye Üzerinden)

Kombo saldırılar;
"J+L" ile alev topu gönderebilir, "K+J" ile havada tekme atabilirsiniz.
"J" tuşuna basılı tutarak sürekli saldırı yapmasını sağlayabilirsiniz.

Street Fighter serisinin diğer bölümleri için, sitemizde arama yapabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Hüclerine güç virüsü yerleştirilimiş olan bioni... Forget the elevators and strategy, it's time to shoot'em all!!! Only four, fat and use gun who can destroy all the enemies. Move, dash, charg... <p>Sünger bob karete okulumuz oyunumuzda istediğiniz karakterden birini ... <p>Çöp adam sokak dövüşü oyunumuzda Single Player ... <p>Efsane oyun karakterleri Mario, Luigi, Megaman, Sonic, Tails ve Wolverine ... <p>Arkadaşınızla birlikte eğlenceli bir dövüşe hazır mısınız? Bu sı... Yıldız Savaşçılarını bilmeyen ve filmlerini izlemeyen var mıdır? Var ise çok ... <p><em>Street Fighter'ın en iyi karakterlerinden <strong>Chuang </strong>... <p>Yepyeni bir bölüm daha, <strong>Dragon Ball Sert Dövüş... <p>Çöp adamlardan oluşan kendine özgü güçle... <p>Dövüşçü kediler kozlarını paylaşmak üzere arena...