Street Fighter Macera 2

Oyun Adı: Street Fighter Macera 2

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 228

Puan: 5.00

Dövüş oyunları arasında, en iyi oyunlar kategorisine girmeyi başarmış olan Street Fighter serisi, son bölümü ile İki kişilik Oyunlarda sevenleri ile buluşuyor. Bu bölümde çok farklı bir macera, oyuncular için geliyor. Hem tek kişilik, hem iki kişilik oynayacağınız bu muhteşem dövüş oyununda, yerini almaya hazır ol. Hemen arkadaşını çağır ve bu heyecana onu da ortak et!

Oyunun ana menüsünde, dört farklı buton göreceksiniz, ilk butona tıklayarak bir sonraki menüye ilerleyin. Açılan iki yeşil butondan, birincisi ile ilerlemeli oyuna girebilirsiniz. Oyunu ilk defa oynuyor olacağınızdan, ikinci seçenek kilitli olacaktır. Oyuna kaldığınız yerden devam etmek için ikinci seçeneği seçmeniz gerekir. İlk seçeneğe tıklayın. Açılan iki butondan, soldakine tıklarsanız, tek kişilik oyuna girebilirsiniz. Sağdaki butona tıklayarak iki kişilik oyuna girebilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirledikten sonra, dövüşçülerinizi seçeceğiniz ekrana yönlendirileceksiniz. Daha sonra dövüşçülerinizi seçerek bölüm seçme ekranına gidin. Oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayarak bölümü seçebilir ve oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J,K,L,U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6" (Numerik Klavye Üzerinden)

Kombo saldırılar;
"J+L" ile alev topu gönderebilir, "K+J" ile havada tekme atabilirsiniz.
"J" tuşuna basılı tutarak sürekli saldırı yapmasını sağlayabilirsiniz.

Street Fighter serisinin diğer bölümleri için, sitemizde arama yapabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Play Game seçeneğini seçmeli ve oradan Story Mode,Endless Mo... <p>Çöp adam sokak dövüşü oyunumuzda Single Player ... Forget the elevators and strategy, it's time to shoot'em all!!! Only four, fat and use gun who can destroy all the enemies. Move, dash, charg... <p>Mutant dövüşü oyunumuza play seçeneği seçerek... <p>Ninka kira ustasından aldığı eğitimleri şimdi düşman ninjalar üz... <p>Akrobatik göze hoş gelen bir dövüş tarzı olan Capoeira tarz... Space shoot 'em up for someone I love. <p>Sevilen oyunumuz Salonda Kavga 2 sizlerle. Play seçeneğini se&ccedi... <p>Dövüş oyunu tutkunları için birbirinden güzel oyunla... <p><em>Sokak dövüşü oyunlarının atası olan Street Fighter seri... <p>İnternetin en popüler dövüş sanatı ustaları ile tanışmaya h...