Street Fighter Macera

Oyun Adı: Street Fighter Macera

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 169

Puan: 0.00

Street Fighter'ın en iyi karakterlerinden Chuang ve Shi, bu oyunda sizlerle. Bu bölümde sekiz farklı kötü adama karşı savaşacaksınız. Sekiz farklı bölgeyi idaresi altına almış bu kötü adamları, bir an önce yenmeli ve bölgelere barışın gelmesini sağlamalısın. O halde hazırsan, başlayalım!

Oyunun ana menüsünde üç farklı buton göreceksiniz. Bu butonlardan birincisine tıklayın. Açılan iki butondan birincisi oyuna gireceğiniz buton, ikinci butonsa, oyuna daha sonra girdiğinizde kaldığınız yerden devam edeceğiniz butondur. Oyunu ilk defa oynuyorsanız birinci butona tıklayın. Açılan iki seçenekten, soldaki ile tek kişilik oyuna, sağdaki ile de iki kişilik oyuna girebilirsiniz. Oyun modunu belirleyerek karakter seçme ekranına gidebilir ve daha sonra karakterlerinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Normal Saldırı: "J"
Zıplama: "K"
Alev Topu Atma: "L"
Özel Saldırılar: "U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Normal Saldırı: "1" (Numerik Klavyede)
Zıplama: "2" (Numerik Klavyede)
Alev Topu Atma: "3" (Numerik Klavyede)
Özel Saldırılar: "4,5,6" (Numerik Klavyede)

En iyi iki kişilik oyunlar için,  ikikisilikoyunlar.net'i takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Forget the elevators and strategy, it's time to shoot'em all!!! <p>Kolej çocuğu okuldaki burslu öğrencileri ve okul idaresindeki ... <p>Sünger bob karete okulumuz oyunumuzda istediğiniz karakterden birini ... <p>Vahşi Batı'nın hırçın kovboyları kozlarını paylaşmak üzere... <p>Sonic'in ezeli düşmanı Robotnik ile olağanüstü bir sava... <p>Daha önceden yayınladığımız, <strong>"Dövüşün Kra... <p>Hasır şapkalı samuray oyunumuzda ister bir hesap oluşturarak başlayabilir ... <p>Supah ninjaslar şimdi oyunu ile sizlerle. Oyunumuzda supah ninja karakterl... <p>Özel ninja lego karakterlermizden birini seçerek oyunumuza baş... <p>Ninja vs Zombi oyunumuzun 2. serisinde bu sefer ninjamız kendini geliştirm... <p>Play Game seçeneğini seçmeli ve oradan Story Mode,Endless Mo... <p>Efsane oyun karakterleri Mario, Luigi, Megaman, Sonic, Tails ve Wolverine ...