Street Fighter Macera

Oyun Adı: Street Fighter Macera

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 149

Puan: 0.00

Street Fighter'ın en iyi karakterlerinden Chuang ve Shi, bu oyunda sizlerle. Bu bölümde sekiz farklı kötü adama karşı savaşacaksınız. Sekiz farklı bölgeyi idaresi altına almış bu kötü adamları, bir an önce yenmeli ve bölgelere barışın gelmesini sağlamalısın. O halde hazırsan, başlayalım!

Oyunun ana menüsünde üç farklı buton göreceksiniz. Bu butonlardan birincisine tıklayın. Açılan iki butondan birincisi oyuna gireceğiniz buton, ikinci butonsa, oyuna daha sonra girdiğinizde kaldığınız yerden devam edeceğiniz butondur. Oyunu ilk defa oynuyorsanız birinci butona tıklayın. Açılan iki seçenekten, soldaki ile tek kişilik oyuna, sağdaki ile de iki kişilik oyuna girebilirsiniz. Oyun modunu belirleyerek karakter seçme ekranına gidebilir ve daha sonra karakterlerinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Normal Saldırı: "J"
Zıplama: "K"
Alev Topu Atma: "L"
Özel Saldırılar: "U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Normal Saldırı: "1" (Numerik Klavyede)
Zıplama: "2" (Numerik Klavyede)
Alev Topu Atma: "3" (Numerik Klavyede)
Özel Saldırılar: "4,5,6" (Numerik Klavyede)

En iyi iki kişilik oyunlar için,  ikikisilikoyunlar.net'i takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Uzakdoğu sanatlarını sergileyebildiğiniz, tek kişi veya arkadaşınızla oyna... <p>New Game seçeneğini seçerek 1. bölümden itibaren &... <p>Flash oyun dünyasını kalitesiyle ve birbirinden teknik dövü...  Sünger Bob Karate Okulu Oyunu ile süper bir dövüş hikayesi sizleri bekliyor.... <p>Mega yumruklar oyunumuzda adventure seçeneği seçerek oyunumu... <p>Arkadaşınızla birlikte eğlenceli bir dövüşe hazır mısınız? Bu sı... <p>Zombiler kasabayı basar ve etraftaki herşeye zarar verip insanların peşler... <p>Karanlığın sessizliğinde ilerleyen ve çıkış yollarına doğru koşan n... <p>On dört farklı dövüşçü kadrosu ve birbirinden f... <p>Dövüş oyunu tutkunları için birbirinden güzel oyunla... <p>Dövüşçü kediler kozlarını paylaşmak üzere arena... <p>Efsane oyun karakterleri Mario, Luigi, Megaman, Sonic, Tails ve Wolverine ...