Dragon Ball: Sert Dövüş 4

Oyun Adı: Dragon Ball: Sert Dövüş 4

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 668

Puan: 5.00

Dövüş oyunu denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Dragon Ball, şimdi müthiş bir oyunuyla daha sizlerle! Üstelik başkarakter Son Goku ve arkadaşlarına, siz de şimdi arkadaşınızla birlikte eşlik edebileceksiniz.

Oyun yüklendikten sonra ekranın ortasındaki butona tıklayın, arkasından gelen menüden en üst butona tıklayın. Daha sonra oyun ayarlarını yapın ve amansız mücadelelere başlayın. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "J, K, L, U, I, O"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Atak: "NUMERİK KLAVYEDE 1, 2, 3, 4, 5, 6"

Oyun esnasında kalan enerjinizi takip etmeyi unutmayın. En güzel dövüş oyunları için bizi takip etmeye devam edin. Bizi seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Gizli bir kılış ve kılıcın gizli sırları ile yaratıklara karşı mücade... Sky Quest is a game that cross side shooter, defense game with RPG element. G... <p>Arkadaşınız ile düşmanlara karşı kıyasıya bir mücadeleye ne ders... <p><em>Gönüllere taht kuran çizgi dizilerin karakterleri, bu... <p><em>Yeni güncellemeler ve muhteşem sürprizler, Çizgi Kahr... <p>Efsanevi eski çağ savaşçıları oyununun yepyeni versiyonunu s... <p>Hüclerine güç virüsü yerleştirilimiş olan bioni... <p>Kungfu testi oyunumuzda sizi güçlü bir kungfucu yapmak i&... <p>Mega yumruklar oyunumuzda adventure seçeneği seçerek oyunumu... <p>Sevilen oyunumuz Salonda Kavga 2 sizlerle. Play seçeneğini se&ccedi... <p>Çöp adamlardan oluşan kendine özgü güçle... <p><em>Bu savaş oyunu için ne kadar şey söylesek azdır ama yinede...