Dragon Ball: Sert Dövüş 4

Oyun Adı: Dragon Ball: Sert Dövüş 4

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 654

Puan: 5.00

Dövüş oyunu denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Dragon Ball, şimdi müthiş bir oyunuyla daha sizlerle! Üstelik başkarakter Son Goku ve arkadaşlarına, siz de şimdi arkadaşınızla birlikte eşlik edebileceksiniz.

Oyun yüklendikten sonra ekranın ortasındaki butona tıklayın, arkasından gelen menüden en üst butona tıklayın. Daha sonra oyun ayarlarını yapın ve amansız mücadelelere başlayın. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "J, K, L, U, I, O"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Atak: "NUMERİK KLAVYEDE 1, 2, 3, 4, 5, 6"

Oyun esnasında kalan enerjinizi takip etmeyi unutmayın. En güzel dövüş oyunları için bizi takip etmeye devam edin. Bizi seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Dövüş oyunları arasında, en iyi oyunlar kategorisine girmeyi... <p><em>Gönüllere taht kuran çizgi dizilerin karakterleri, bu... Space shoot 'em up for someone I love. <p>Oyunumuzda size saldıran düşmanlara karşı mücadele ederek kendin... <p>Acımasız kana susamış zombileri durdurmak özel kılıç eğitimi a... Sky Quest is a game that cross side shooter, defense game with RPG element. G... <p><em>Bilgisayarların henüz çok gelişmediği dönemde, atari ... <p>Ünlü çizgi dizilerin ünlü karakterlerinden oluş... <p>Oyunumuzda seçtiğimiz zombiye açık özelliklerden 3 tane... <p>Yepyeni bir bölüm daha, <strong>Dragon Ball Sert Dövüş... <p>Görüp göremeyeceğiniz tüm çizgi film karakterle... <p>Hüclerine güç virüsü yerleştirilimiş olan bioni...