Dragon Ball: Sert Dövüş 4

Oyun Adı: Dragon Ball: Sert Dövüş 4

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 680

Puan: 5.00

Dövüş oyunu denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Dragon Ball, şimdi müthiş bir oyunuyla daha sizlerle! Üstelik başkarakter Son Goku ve arkadaşlarına, siz de şimdi arkadaşınızla birlikte eşlik edebileceksiniz.

Oyun yüklendikten sonra ekranın ortasındaki butona tıklayın, arkasından gelen menüden en üst butona tıklayın. Daha sonra oyun ayarlarını yapın ve amansız mücadelelere başlayın. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "J, K, L, U, I, O"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Atak: "NUMERİK KLAVYEDE 1, 2, 3, 4, 5, 6"

Oyun esnasında kalan enerjinizi takip etmeyi unutmayın. En güzel dövüş oyunları için bizi takip etmeye devam edin. Bizi seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Hasır şapkalı samuray oyunumuzda ister bir hesap oluşturarak başlayabilir ...  Çinliler Dövüşüyor ile şimdi sizi muhteşem bir dövüş oyunu ile buluşturuyoru... <p>New Game seçeneğini seçerek 1. bölümden itibaren &... Only four, fat and use gun who can destroy all the enemies. Move, dash, charg... <p>Gizli bir kılış ve kılıcın gizli sırları ile yaratıklara karşı mücade... <p>Vahşi Batı'nın hırçın kovboyları kozlarını paylaşmak üzere... <p>Play Game seçeneğini seçmeli ve oradan Story Mode,Endless Mo... <p>Mega yumruklar oyunumuzda adventure seçeneği seçerek oyunumu... Forget the elevators and strategy, it's time to shoot'em all!!!  Sünger Bob Karate Okulu Oyunu ile süper bir dövüş hikayesi sizleri bekliyor.... <p>Görüp göremeyeceğiniz tüm çizgi film karakterle... <p> Bu oyun, usta dövüşçülerin oyunu! Kendine g&uu...