Dragon Ball: Sert Dövüş 4

Oyun Adı: Dragon Ball: Sert Dövüş 4

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 640

Puan: 5.00

Dövüş oyunu denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Dragon Ball, şimdi müthiş bir oyunuyla daha sizlerle! Üstelik başkarakter Son Goku ve arkadaşlarına, siz de şimdi arkadaşınızla birlikte eşlik edebileceksiniz.

Oyun yüklendikten sonra ekranın ortasındaki butona tıklayın, arkasından gelen menüden en üst butona tıklayın. Daha sonra oyun ayarlarını yapın ve amansız mücadelelere başlayın. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "J, K, L, U, I, O"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Atak: "NUMERİK KLAVYEDE 1, 2, 3, 4, 5, 6"

Oyun esnasında kalan enerjinizi takip etmeyi unutmayın. En güzel dövüş oyunları için bizi takip etmeye devam edin. Bizi seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Güreş turnuvası oyunumuzda 4 güreşçiden birini seç... <p><strong>Dragon Ball Sert Dövüş, versiyon 2.5 çıktı!</stro... <p>Oyunumuzda size saldıran düşmanlara karşı mücadele ederek kendin... <p>Özel ninja lego karakterlermizden birini seçerek oyunumuza baş... <p><em>İlk defa 1997'de çıkan One Piece ve onun arkasından 1999... <p>Dövüş oyunu tutkunları için birbirinden güzel oyunla...  Çinliler Dövüşüyor ile şimdi sizi muhteşem bir dövüş oyunu ile buluşturuyoru... <p> Bu oyun, usta dövüşçülerin oyunu! Kendine g&uu... <p><em>Bilgisayarların henüz çok gelişmediği dönemde, atari ... <p>On dört farklı dövüşçü kadrosu ve birbirinden f... <p>Vahşi Batı'nın hırçın kovboyları kozlarını paylaşmak üzere... <p>Yepyeni bir bölüm daha, <strong>Dragon Ball Sert Dövüş...