Dragon Ball: Sert Dövüş 3

Oyun Adı: Dragon Ball: Sert Dövüş 3

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 318

Puan: 0.00

Kahramanımız Son Goku, ejder toplarını aramaya devam ediyor! Ejder toplarının, sizden önce kötülerin eline geçmesini istemiyorsanız acele edin ve tüm düşmanlarınızı haklayın. Üstelik dilerseniz tek başınıza, dilerseniz arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz bu oyunda, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra sırasıyla "START" ve "NEW GAME" butonlarıyla ilerleyin. Arkasından zorluk derecenizi ve oyun türünü seçin ve "START" butonuyla oyunu başlatın. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "J"
Zıplama: "K"
Güç Doldurma: "L"
Özel Ataklar: "U, I, O"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Atak: "1"
Zıplama: "2"
Güç Doldurma: "3"
Özel Ataklar: "4, 5, 6"

ÖZEL HAREKETLER
Uçma: "W + W" veya "YUKARI OK TUŞU + YUKARI OK TUŞU"
Rüzgar: "S + J" veya "AŞAĞI OK TUŞU + 1"

Unutmayın, her karakterin farklı özellikleri vardır. Kimisi uçabilir, kimisi uçamaz, kimisi hızlı güç toplar, kimisi toplayamaz vs. Kendinize en uygun kahramanı belirleyin ve rakiplerinizi haklayın. Bölümleri geçtikçe, izinsiz karakterler de açılacaktır. Oyun esnasında ekranın altında bulunan "BACK" butonuyla bir üst menüye geri dönebilirsiniz. En zevkli dövüş oyunları için sitemizi sık kullanılanlara eklemeyi ve bizi takip etmeyi unutmayın. İyi şanslar!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Öfke Kılıcı ile muhteşem bir dövüş oyunu oynamaya hazır mısınız? Ekranlarını... <p>Uzakdoğu sanatlarını sergileyebildiğiniz, tek kişi veya arkadaşınızla oyna... <p>G.I Joe'nin iki süper ninjası Snake Eyes ve Storm Shadow'un m... Sky Quest is a game that cross side shooter, defense game with RPG element. G... <p><em>Dövüş oyunları arasında, en iyi oyunlar kategorisine girmeyi... <p>Oyunumuzda seçtiğimiz zombiye açık özelliklerden 3 tane... <p>Ünlü çizgi dizilerin ünlü karakterlerinden oluş... <p>İnternetin en popüler dövüş sanatı ustaları ile tanışmaya h... <p><em>Yeni güncellemeler ve muhteşem sürprizler, Çizgi Kahr... <p>Sevilen oyunumuz Salonda Kavga 2 sizlerle. Play seçeneğini se&ccedi... <p>Sonic'in ezeli düşmanı Robotnik ile olağanüstü bir sava... <p>Ejder zırhının mirası artık bizde. Karakterimizi kontrol ederek ön&uu...