Dragon Ball: Sert Dövüş 3

Oyun Adı: Dragon Ball: Sert Dövüş 3

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 311

Puan: 0.00

Kahramanımız Son Goku, ejder toplarını aramaya devam ediyor! Ejder toplarının, sizden önce kötülerin eline geçmesini istemiyorsanız acele edin ve tüm düşmanlarınızı haklayın. Üstelik dilerseniz tek başınıza, dilerseniz arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz bu oyunda, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra sırasıyla "START" ve "NEW GAME" butonlarıyla ilerleyin. Arkasından zorluk derecenizi ve oyun türünü seçin ve "START" butonuyla oyunu başlatın. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "J"
Zıplama: "K"
Güç Doldurma: "L"
Özel Ataklar: "U, I, O"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Atak: "1"
Zıplama: "2"
Güç Doldurma: "3"
Özel Ataklar: "4, 5, 6"

ÖZEL HAREKETLER
Uçma: "W + W" veya "YUKARI OK TUŞU + YUKARI OK TUŞU"
Rüzgar: "S + J" veya "AŞAĞI OK TUŞU + 1"

Unutmayın, her karakterin farklı özellikleri vardır. Kimisi uçabilir, kimisi uçamaz, kimisi hızlı güç toplar, kimisi toplayamaz vs. Kendinize en uygun kahramanı belirleyin ve rakiplerinizi haklayın. Bölümleri geçtikçe, izinsiz karakterler de açılacaktır. Oyun esnasında ekranın altında bulunan "BACK" butonuyla bir üst menüye geri dönebilirsiniz. En zevkli dövüş oyunları için sitemizi sık kullanılanlara eklemeyi ve bizi takip etmeyi unutmayın. İyi şanslar!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Street Fighter oyunumuzun 4. serisi ile karşınızda. Oyunumuzda bir karakte... <p>Cehennem ülkesinin kralına büyücüsü onu saraydaki... <p>New Game seçeneğini seçerek 1. bölümden itibaren &... <p> İlk oyunuyla gönüllerde taht kuran boks oyununun ikinci ve... <p>Kolej çocuğu okuldaki burslu öğrencileri ve okul idaresindeki ... <p><em>Çocukluğunuzun kahramanı ile, maceranıza kaldığınız yerden deva... <p>Dünyanın en yetenekli dövüşçülerinin sahne aldı... <p>Arkadaşınızla birlikte eğlenceli bir dövüşe hazır mısınız? Bu sı... <p>Ejder zırhının mirası artık bizde. Karakterimizi kontrol ederek ön&uu... <p>Mutant dövüşü oyunumuza play seçeneği seçerek... <p>Kahraman ninja oyunumuzda kötü yaratıklara karşı mücadele g... <p>Ninja vs Zombi oyunumuzun 2. serisinde bu sefer ninjamız kendini geliştirm...