Dragon Ball: Sert Dövüş 3

Oyun Adı: Dragon Ball: Sert Dövüş 3

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 292

Puan: 0.00

Kahramanımız Son Goku, ejder toplarını aramaya devam ediyor! Ejder toplarının, sizden önce kötülerin eline geçmesini istemiyorsanız acele edin ve tüm düşmanlarınızı haklayın. Üstelik dilerseniz tek başınıza, dilerseniz arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz bu oyunda, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra sırasıyla "START" ve "NEW GAME" butonlarıyla ilerleyin. Arkasından zorluk derecenizi ve oyun türünü seçin ve "START" butonuyla oyunu başlatın. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "J"
Zıplama: "K"
Güç Doldurma: "L"
Özel Ataklar: "U, I, O"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Atak: "1"
Zıplama: "2"
Güç Doldurma: "3"
Özel Ataklar: "4, 5, 6"

ÖZEL HAREKETLER
Uçma: "W + W" veya "YUKARI OK TUŞU + YUKARI OK TUŞU"
Rüzgar: "S + J" veya "AŞAĞI OK TUŞU + 1"

Unutmayın, her karakterin farklı özellikleri vardır. Kimisi uçabilir, kimisi uçamaz, kimisi hızlı güç toplar, kimisi toplayamaz vs. Kendinize en uygun kahramanı belirleyin ve rakiplerinizi haklayın. Bölümleri geçtikçe, izinsiz karakterler de açılacaktır. Oyun esnasında ekranın altında bulunan "BACK" butonuyla bir üst menüye geri dönebilirsiniz. En zevkli dövüş oyunları için sitemizi sık kullanılanlara eklemeyi ve bizi takip etmeyi unutmayın. İyi şanslar!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p> İlk oyunuyla gönüllerde taht kuran boks oyununun ikinci ve... <p>Ninka kira ustasından aldığı eğitimleri şimdi düşman ninjalar üz... <p>Daha önceden yayınladığımız, <strong>"Dövüşün Kra... <p>Sonic'in ezeli düşmanı Robotnik ile olağanüstü bir sava... <p><em>Dövüş oyunları arasında, en iyi oyunlar kategorisine girmeyi... <p><strong>Dragon Ball Sert Dövüş, versiyon 2.5 çıktı!</stro...  Sünger Bob Karate Okulu Oyunu ile süper bir dövüş hikayesi sizleri bekliyor.... Forget the elevators and strategy, it's time to shoot'em all!!! A quite challenging cannon shooter game with wonderful sound effects. Complet... <p>Dövüş oyunu tutkunları için birbirinden güzel oyunla... <p>Acımasız kana susamış zombileri durdurmak özel kılıç eğitimi a... <p>Hasır şapkalı samuray oyunumuzda ister bir hesap oluşturarak başlayabilir ...