Dragon Ball: Sert Dövüş 2

Oyun Adı: Dragon Ball: Sert Dövüş 2

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 245

Puan: 0.00

Çocukluğunuzun kahramanı ile, maceranıza kaldığınız yerden devam etmeye ne dersiniz? Muhteşem dövüş teknikleri ile düşmanlarına korku salmayı başaran kahramanın macerası, son hızıyla devam ediyor. On iki farklı dövüş ustası ile oyunu isterseniz iki kişilik olarakta oynayabilirsiniz. Dövüşçünüzü seçerek, bu serüvendeki rolünüzü biran önce oynamaya başlayabilirsiniz.

"Start" butonuna tıklayın. "New Game" butonuna tıklayın. Oyunu daha önce oynadıysanız "Continue" seçeneği ile kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. "New Game" butonuna tıkladıktan sonra, oyunun zorluk derecesini seçin. Karakter belirleme ekranının alt kısmında bulunan, "One Player, VS Mode, Two Player" seçeneklerinden, oyunu oynamak istediğiniz tarzı belirleyebilirsiniz. Daha sonra oynamak istediğiniz karakteri veya karakterleri belirleyerek "Start" butonuna tıklayın.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Normal Saldırı: "J"
Zıplama: "K"
Güç Toplama: "L"
Özel Saldırı: "U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "Ok Tuşları"
Normal Saldırı: "Numerik Klavyede 1"
Zıplama: "Numerik Klavyede 2"
Güç Toplama: "Numerik Klavyede 3"
Özel Saldırı: "Numerik Klavyede 4,5,6"

Ortak Özel Hareketler:
Hızlı Koşma: "İleri+İleri"

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Uzakdoğu sanatlarını sergileyebildiğiniz, tek kişi veya arkadaşınızla oyna... <p><em>Sokak dövüşü oyunlarının atası olan Street Fighter seri... Forget the elevators and strategy, it's time to shoot'em all!!!  Çinliler Dövüşüyor ile şimdi sizi muhteşem bir dövüş oyunu ile buluşturuyoru... Perfect for Halloween or anytime you want to blast and level up! <p>Oyunumuzda size saldıran düşmanlara karşı mücadele ederek kendin... <p>Dünyanın en yetenekli dövüşçülerinin sahne aldı... <p>Özel ninja lego karakterlermizden birini seçerek oyunumuza baş... Same game as before, but easier to play. <p>Supah ninjaslar şimdi oyunu ile sizlerle. Oyunumuzda supah ninja karakterl... <p>Daha önceden yayınladığımız, <strong>"Dövüşün Kra... <p>Ninka kira ustasından aldığı eğitimleri şimdi düşman ninjalar üz...