Dragon Ball: Sert Dövüş 2

Oyun Adı: Dragon Ball: Sert Dövüş 2

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 269

Puan: 0.00

Çocukluğunuzun kahramanı ile, maceranıza kaldığınız yerden devam etmeye ne dersiniz? Muhteşem dövüş teknikleri ile düşmanlarına korku salmayı başaran kahramanın macerası, son hızıyla devam ediyor. On iki farklı dövüş ustası ile oyunu isterseniz iki kişilik olarakta oynayabilirsiniz. Dövüşçünüzü seçerek, bu serüvendeki rolünüzü biran önce oynamaya başlayabilirsiniz.

"Start" butonuna tıklayın. "New Game" butonuna tıklayın. Oyunu daha önce oynadıysanız "Continue" seçeneği ile kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. "New Game" butonuna tıkladıktan sonra, oyunun zorluk derecesini seçin. Karakter belirleme ekranının alt kısmında bulunan, "One Player, VS Mode, Two Player" seçeneklerinden, oyunu oynamak istediğiniz tarzı belirleyebilirsiniz. Daha sonra oynamak istediğiniz karakteri veya karakterleri belirleyerek "Start" butonuna tıklayın.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Normal Saldırı: "J"
Zıplama: "K"
Güç Toplama: "L"
Özel Saldırı: "U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "Ok Tuşları"
Normal Saldırı: "Numerik Klavyede 1"
Zıplama: "Numerik Klavyede 2"
Güç Toplama: "Numerik Klavyede 3"
Özel Saldırı: "Numerik Klavyede 4,5,6"

Ortak Özel Hareketler:
Hızlı Koşma: "İleri+İleri"

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Arka sokaklarda yasa dışı boks heyecanı hız kesmiyor. Gecenin geç s... <p><em>Çizgi Kahramanların Savaşı ikinci bölümü ile dev... <p>New Game seçeneğini seçerek 1. bölümden itibaren &... <p>Play Game seçeneğini seçmeli ve oradan Story Mode,Endless Mo... <p>Büyük ve güzelliklerle dolu bir ülke, on iki farklı g&... Same game as before, but easier to play. Only four, fat and use gun who can destroy all the enemies. Move, dash, charg... <p>Oyunumuzda ister tek başınıza ister bir arkadaşınızla gölge adamların... Yıldız Savaşçılarını bilmeyen ve filmlerini izlemeyen var mıdır? Var ise çok ... <p>Çöp adam sokak dövüşü oyunumuzda Single Player ...  Ninja Kendo Oyunu ile savunma sanatının inceliklerini öğrenmeye hazır mısını... <p>Sonic'in ezeli düşmanı Robotnik ile olağanüstü bir sava...