Dragon Ball: Sert Dövüş 2

Oyun Adı: Dragon Ball: Sert Dövüş 2

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 257

Puan: 0.00

Çocukluğunuzun kahramanı ile, maceranıza kaldığınız yerden devam etmeye ne dersiniz? Muhteşem dövüş teknikleri ile düşmanlarına korku salmayı başaran kahramanın macerası, son hızıyla devam ediyor. On iki farklı dövüş ustası ile oyunu isterseniz iki kişilik olarakta oynayabilirsiniz. Dövüşçünüzü seçerek, bu serüvendeki rolünüzü biran önce oynamaya başlayabilirsiniz.

"Start" butonuna tıklayın. "New Game" butonuna tıklayın. Oyunu daha önce oynadıysanız "Continue" seçeneği ile kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. "New Game" butonuna tıkladıktan sonra, oyunun zorluk derecesini seçin. Karakter belirleme ekranının alt kısmında bulunan, "One Player, VS Mode, Two Player" seçeneklerinden, oyunu oynamak istediğiniz tarzı belirleyebilirsiniz. Daha sonra oynamak istediğiniz karakteri veya karakterleri belirleyerek "Start" butonuna tıklayın.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Normal Saldırı: "J"
Zıplama: "K"
Güç Toplama: "L"
Özel Saldırı: "U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "Ok Tuşları"
Normal Saldırı: "Numerik Klavyede 1"
Zıplama: "Numerik Klavyede 2"
Güç Toplama: "Numerik Klavyede 3"
Özel Saldırı: "Numerik Klavyede 4,5,6"

Ortak Özel Hareketler:
Hızlı Koşma: "İleri+İleri"

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Çöp adamlardan oluşan kendine özgü güçle... <p>Dövüşçü kediler kozlarını paylaşmak üzere arena... <p>Supah ninjaslar şimdi oyunu ile sizlerle. Oyunumuzda supah ninja karakterl... <p>Sonic'in ezeli düşmanı Robotnik ile olağanüstü bir sava... <p>Karanlığın sessizliğinde ilerleyen ve çıkış yollarına doğru koşan n... <p>İnternetin en popüler dövüş sanatı ustaları ile tanışmaya h... <p><em>Yeni güncellemeler ve muhteşem sürprizler, Çizgi Kahr... <p>Street Fighter oyunumuzun 4. serisi ile karşınızda. Oyunumuzda bir karakte... Space shoot 'em up for someone I love. <p><em>Street Fighter'ın en iyi karakterlerinden <strong>Chuang </strong>... <p><em>Dövüş oyunları arasında, en iyi oyunlar kategorisine girmeyi... <p>Vahşi Batı'nın hırçın kovboyları kozlarını paylaşmak üzere...