Flash Bash

Oyun Adı: Flash Bash

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 180

Puan: 5.00

Flash oyun dünyasını kalitesiyle ve birbirinden teknik dövüşçüleri ile sallayan Flash Bash, şimdi  ikikisilikoyunlar.net'de. Sekiz farklı dövüşçüsü ve beşten fazla dövüş seçeneği ile, rakiplerine korku salmaya hazır mısın? Eğer istersen, iki kişilikte oynayabileceğin bu oyunda, dövüş oyunlarından olan beklentini de fazlasıyla karşılayabilirsin.

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "Play" butonuna tıklayın. "Enter" tuşuna basarak veya oyun penceresine tıklayarak, oyunun ana menüsüne gidebilirsiniz. Oyunu "1 Player" butonuna tıklayarak tek kişilik oynayabilirsiniz. "2 Player" seçeneğine tıklayarak iki kişilik oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirledikten sonra, açılan ekranda, "Quick Arcade" ile "Challenge" seçeneklerine tıklayarak, oyunu iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirledikten sonra, dövüşçülerinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J ve K"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "Ok Tuşları"
Saldırı: "Alt ve Ctrl"

Kayma: Kaymak istediğiniz yöne uygun olan yönlendirme tuşuna iki defa peş peşe basarak kayabilirsiniz.

"1 Player" butonunun alt seçeneği olarak bulunan "Practice" butonuna tıklayarak, pratik yapacağınız dövüşlere katılabilirsiniz. Her dövüşçünün birbirinden farklı dövüş teknikleri ve kullanması gereken kombo kontrolleri bulunmaktadır. "Move List" butonuna tıklayarak, kullanmak istediğiniz dövüşçünün, dövüş tekniklerini hangi kontrollerle yapabileceğinizi ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.

Oyunun ana menüsünde bulunan "Difficulty" seçeneğinden, oyun zorluğunu ayarlayabilirsiniz. "Quality" seçeneğinden görüntü kalitesini ayarlayabilirsiniz. "Rounds ve Time" seçeneklerinden de, dövüşlerde geçerli olmasını istediğiniz zaman ve tur kurallarını ayarlayabilirsiniz.

Oyun esnasında "Enter" butonuna tıklayarak, menüyü açabilir ve aynı zamanda oyunu durdurabilirsiniz.

İyi eğlenceler! İkikisilikoyunlar.net'de oynamaya devam edin...

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Bu savaş oyunu için ne kadar şey söylesek azdır ama yinede... <p>Büyük ve güzelliklerle dolu bir ülke, on iki farklı g&... <p>Kolej çocuğu okuldaki burslu öğrencileri ve okul idaresindeki ... <p>Mega yumruklar oyunumuzda adventure seçeneği seçerek oyunumu... <p>Karanlığın sessizliğinde ilerleyen ve çıkış yollarına doğru koşan n... <p><em>Sokak dövüşü oyunlarının atası olan Street Fighter seri... <p>Gizli bir kılış ve kılıcın gizli sırları ile yaratıklara karşı mücade... <p>Arkadaşınızla birlikte çılgınca kapışabileceğiniz çok zevkli... <p>Akrobatik göze hoş gelen bir dövüş tarzı olan Capoeira tarz... <p>Kung fu dede oyunumuzda sokakta gençler tarafından saldırıya uğraya... <p>Arkadaşınız ile düşmanlara karşı kıyasıya bir mücadeleye ne ders... <p>Sevilen oyunumuz Salonda Kavga 2 sizlerle. Play seçeneğini se&ccedi...