Flash Bash

Oyun Adı: Flash Bash

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 189

Puan: 5.00

Flash oyun dünyasını kalitesiyle ve birbirinden teknik dövüşçüleri ile sallayan Flash Bash, şimdi  ikikisilikoyunlar.net'de. Sekiz farklı dövüşçüsü ve beşten fazla dövüş seçeneği ile, rakiplerine korku salmaya hazır mısın? Eğer istersen, iki kişilikte oynayabileceğin bu oyunda, dövüş oyunlarından olan beklentini de fazlasıyla karşılayabilirsin.

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "Play" butonuna tıklayın. "Enter" tuşuna basarak veya oyun penceresine tıklayarak, oyunun ana menüsüne gidebilirsiniz. Oyunu "1 Player" butonuna tıklayarak tek kişilik oynayabilirsiniz. "2 Player" seçeneğine tıklayarak iki kişilik oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirledikten sonra, açılan ekranda, "Quick Arcade" ile "Challenge" seçeneklerine tıklayarak, oyunu iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirledikten sonra, dövüşçülerinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J ve K"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "Ok Tuşları"
Saldırı: "Alt ve Ctrl"

Kayma: Kaymak istediğiniz yöne uygun olan yönlendirme tuşuna iki defa peş peşe basarak kayabilirsiniz.

"1 Player" butonunun alt seçeneği olarak bulunan "Practice" butonuna tıklayarak, pratik yapacağınız dövüşlere katılabilirsiniz. Her dövüşçünün birbirinden farklı dövüş teknikleri ve kullanması gereken kombo kontrolleri bulunmaktadır. "Move List" butonuna tıklayarak, kullanmak istediğiniz dövüşçünün, dövüş tekniklerini hangi kontrollerle yapabileceğinizi ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.

Oyunun ana menüsünde bulunan "Difficulty" seçeneğinden, oyun zorluğunu ayarlayabilirsiniz. "Quality" seçeneğinden görüntü kalitesini ayarlayabilirsiniz. "Rounds ve Time" seçeneklerinden de, dövüşlerde geçerli olmasını istediğiniz zaman ve tur kurallarını ayarlayabilirsiniz.

Oyun esnasında "Enter" butonuna tıklayarak, menüyü açabilir ve aynı zamanda oyunu durdurabilirsiniz.

İyi eğlenceler! İkikisilikoyunlar.net'de oynamaya devam edin...

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Özel ninja lego karakterlermizden birini seçerek oyunumuza baş... <p>Zombiler kasabayı basar ve etraftaki herşeye zarar verip insanların peşler... <p>Mega yumruklar oyunumuzda adventure seçeneği seçerek oyunumu... <p>Oyun yüklendikten sonra, ana menüde "<strong>START</strong>... Forget the elevators and strategy, it's time to shoot'em all!!! <p>Uzakdoğu sanatlarını sergileyebildiğiniz, tek kişi veya arkadaşınızla oyna... <p>Ninka kira ustasından aldığı eğitimleri şimdi düşman ninjalar üz...  Öfke Kılıcı ile muhteşem bir dövüş oyunu oynamaya hazır mısınız? Ekranlarını... <p>Güreş turnuvası oyunumuzda 4 güreşçiden birini seç... <p>Hasır şapkalı samuray oyunumuzda ister bir hesap oluşturarak başlayabilir ... A quite challenging cannon shooter game with wonderful sound effects. Complet...  Çinliler Dövüşüyor ile şimdi sizi muhteşem bir dövüş oyunu ile buluşturuyoru...