Mario Sokak Dövüşü

Oyun Adı: Mario Sokak Dövüşü

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 180

Puan: 0.00

Super Mario kardeşlerin birbirinden farklı ve güzel maceraları devam ediyor! Mario, Luigi, Prenses Peach ve Toad, şimdi de dövüş sanatlarına merak saldılar ve kendilerini geliştiriyorlar. Siz de bu dövüş provalarına ortak olmak ister misiniz? Üstelik 2 kişi de oynayabileceğiniz bu oyunda, birbirinden güzel özel hareket ve vuruş teknikleri sizi bekliyor olacak.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla anamenüye giriş yapın. Arkasından gelen menüde "START GAME" butonuna tıklayın ve oyuncu sayısını seçin. Daha sonra karakterlerinizi ve stratejini belirleyin ve zorlu dövüşlere başlayın! Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "J, K, L, U, I, O"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Atak: "Numerik Klavyede 1, 2, 3, 4, 5, 6"

Oyun hakkında sizlere kısaca bilgi verelim: Efsane dövüş oyunları Street Fighter, King of Fighters, Art of Fighting oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da çoğu özel vuruş tuş kombinasyonları geçerlidir. Eğer tuş kombinasyonlarını bilmiyorsanız ya da hatırlamıyorsanız, anamenüdeyken "?" butonuna tıklayarak öğrenebilirsiniz. Bu sayede hadouken, shoryuken gibi teknikleri kullanabilir, hatta 20 hitlik vuruşlar bile gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek hitli vuruşlar gerçekleştirebilmeniz için öncelikle enerji çubuklarını doldurmanız gerekiyor. Bunu da normal yumruk ve tekmelerle dövüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayın, çoğu dövüş oyununda olduğu gibi bu oyunda da her oyuncunun farklı özellikleri bulunmaktadır.

Oyun esnasında ekranın sol alt köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla oyun sesini açıp kapatabilir, anamenüye geri dönebilir ve oyunu duraklatabilirsiniz. En güzel 2 kişilik dövüş oyunları için bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Cehennem ülkesinin kralına büyücüsü onu saraydaki... <p>New Game seçeneğini seçerek 1. bölümden itibaren &... <p>Özel ninja lego karakterlermizden birini seçerek oyunumuza baş... <p>Akrobatik göze hoş gelen bir dövüş tarzı olan Capoeira tarz...  Öfke Kılıcı ile muhteşem bir dövüş oyunu oynamaya hazır mısınız? Ekranlarını... <p>G.I Joe'nin iki süper ninjası Snake Eyes ve Storm Shadow'un m... <p>Dövüş oyunu tutkunları için birbirinden güzel oyunla... <p>Oyun yüklendikten sonra, ana menüde "<strong>START</strong>...  Patronları Döv Oyunu ile çılgın bir oyun oynamak üzeresiniz! Silahlarınızla ... <p><em>Street Fighter'ın en iyi karakterlerinden <strong>Chuang </strong>... Yıldız Savaşçılarını bilmeyen ve filmlerini izlemeyen var mıdır? Var ise çok ... <p>Büyük ve güzelliklerle dolu bir ülke, on iki farklı g&...