Mario Sokak Dövüşü

Oyun Adı: Mario Sokak Dövüşü

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 201

Puan: 0.00

Super Mario kardeşlerin birbirinden farklı ve güzel maceraları devam ediyor! Mario, Luigi, Prenses Peach ve Toad, şimdi de dövüş sanatlarına merak saldılar ve kendilerini geliştiriyorlar. Siz de bu dövüş provalarına ortak olmak ister misiniz? Üstelik 2 kişi de oynayabileceğiniz bu oyunda, birbirinden güzel özel hareket ve vuruş teknikleri sizi bekliyor olacak.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla anamenüye giriş yapın. Arkasından gelen menüde "START GAME" butonuna tıklayın ve oyuncu sayısını seçin. Daha sonra karakterlerinizi ve stratejini belirleyin ve zorlu dövüşlere başlayın! Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "J, K, L, U, I, O"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Atak: "Numerik Klavyede 1, 2, 3, 4, 5, 6"

Oyun hakkında sizlere kısaca bilgi verelim: Efsane dövüş oyunları Street Fighter, King of Fighters, Art of Fighting oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da çoğu özel vuruş tuş kombinasyonları geçerlidir. Eğer tuş kombinasyonlarını bilmiyorsanız ya da hatırlamıyorsanız, anamenüdeyken "?" butonuna tıklayarak öğrenebilirsiniz. Bu sayede hadouken, shoryuken gibi teknikleri kullanabilir, hatta 20 hitlik vuruşlar bile gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek hitli vuruşlar gerçekleştirebilmeniz için öncelikle enerji çubuklarını doldurmanız gerekiyor. Bunu da normal yumruk ve tekmelerle dövüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayın, çoğu dövüş oyununda olduğu gibi bu oyunda da her oyuncunun farklı özellikleri bulunmaktadır.

Oyun esnasında ekranın sol alt köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla oyun sesini açıp kapatabilir, anamenüye geri dönebilir ve oyunu duraklatabilirsiniz. En güzel 2 kişilik dövüş oyunları için bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Arka sokaklarda yasa dışı boks heyecanı hız kesmiyor. Gecenin geç s... <p>Supah ninjaslar şimdi oyunu ile sizlerle. Oyunumuzda supah ninja karakterl... <p>Kolej çocuğu okuldaki burslu öğrencileri ve okul idaresindeki ... <p>Karanlığın sessizliğinde ilerleyen ve çıkış yollarına doğru koşan n... <p><em>Gönüllere taht kuran çizgi dizilerin karakterleri, bu... <p>Vahşi Batı'nın hırçın kovboyları kozlarını paylaşmak üzere... <p>Kahraman ninja oyunumuzda kötü yaratıklara karşı mücadele g... Space shoot 'em up for someone I love. <p><em>Çocukluğunuzun kahramanı ile, maceranıza kaldığınız yerden deva... <p>Mutant dövüşü oyunumuza play seçeneği seçerek... <p>Görüp göremeyeceğiniz tüm çizgi film karakterle... <p>İnternetin en popüler dövüş sanatı ustaları ile tanışmaya h...