Dünya Boks Turnuvası 2

Oyun Adı: Dünya Boks Turnuvası 2

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 247

Puan: 0.00

 İlk oyunuyla gönüllerde taht kuran boks oyununun ikinci versiyonu ile sizlerleyiz. Bu versiyonda oyuna yeni adamlar eklenmiş ve bazı bozukluklar giderilmiş durumda. İlk oyunda olduğu gibi bu oyunda da iki kişilik oyun seçeneği mevcut. Dünya boks şampiyonasına katılmaya hazır mısınız?

"PLAY" butonu ile ana menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun için "PLAYER VS PC", iki kişilik oyun için "PLAYER VS PLAYER" butonuna tıklayın ve oyuncunuzu seçin. Oyun kontrolleri ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "B, N, M"
Korunma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)"
Atak: "1, 2, 3"
Korunma: "0"

Her dövüş, iki raunt içerir. Bir sonraki dövüşe geçmeniz için "NEXT FIGHT" butonuna tıklamanız yeterli. Ayrıca lütfen boksun bir spor türü olduğunu, profesyonel ve eğitimli kişiler tarafından yapıldığını unutmayalım, oyundaki hareketleri evde denemeyelim. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Perfect for Halloween or anytime you want to blast and level up! <p><em>Gönüllere taht kuran çizgi dizilerin karakterleri, bu... <p>Dövüş oyunu denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan <st... <p>Vahşi Batı'nın hırçın kovboyları kozlarını paylaşmak üzere... <p><em>Kahramanımız <strong>Son Goku</strong>, ejder toplarını aramaya devam ... <p><em>Bilgisayarların henüz çok gelişmediği dönemde, atari ... <p>New Game seçeneğini seçerek 1. bölümden itibaren &... <p>Sevilen oyunumuz Salonda Kavga 2 sizlerle. Play seçeneğini se&ccedi... <p>Ünlü çizgi dizilerin ünlü karakterlerinden oluş... Space shoot 'em up for someone I love. <p>Efsane oyun karakterleri Mario, Luigi, Megaman, Sonic, Tails ve Wolverine ...  Ninja Kendo Oyunu ile savunma sanatının inceliklerini öğrenmeye hazır mısını...