Dünya Boks Turnuvası 2

Oyun Adı: Dünya Boks Turnuvası 2

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 274

Puan: 0.00

 İlk oyunuyla gönüllerde taht kuran boks oyununun ikinci versiyonu ile sizlerleyiz. Bu versiyonda oyuna yeni adamlar eklenmiş ve bazı bozukluklar giderilmiş durumda. İlk oyunda olduğu gibi bu oyunda da iki kişilik oyun seçeneği mevcut. Dünya boks şampiyonasına katılmaya hazır mısınız?

"PLAY" butonu ile ana menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun için "PLAYER VS PC", iki kişilik oyun için "PLAYER VS PLAYER" butonuna tıklayın ve oyuncunuzu seçin. Oyun kontrolleri ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "B, N, M"
Korunma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)"
Atak: "1, 2, 3"
Korunma: "0"

Her dövüş, iki raunt içerir. Bir sonraki dövüşe geçmeniz için "NEXT FIGHT" butonuna tıklamanız yeterli. Ayrıca lütfen boksun bir spor türü olduğunu, profesyonel ve eğitimli kişiler tarafından yapıldığını unutmayalım, oyundaki hareketleri evde denemeyelim. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Sokak dövüşü oyunlarının atası olan Street Fighter seri... <p>Boks şampiyonası oyunumuzda dövüşcümüzün karakter... <p>Mutant dövüşü oyunumuza play seçeneği seçerek... <p><em>Gönüllere taht kuran çizgi dizilerin karakterleri, bu... <p>Cehennem ülkesinin kralına büyücüsü onu saraydaki... Perfect for Halloween or anytime you want to blast and level up! <p>Super Mario kardeşlerin birbirinden farklı ve güzel maceraları devam ... <p>Dövüşçü kediler kozlarını paylaşmak üzere arena... <p>Play Game seçeneğini seçmeli ve oradan Story Mode,Endless Mo... Same game as before, but easier to play. <p>Ejder zırhının mirası artık bizde. Karakterimizi kontrol ederek ön&uu... <p>İnternetin en popüler dövüş sanatı ustaları ile tanışmaya h...