Dünya Boks Turnuvası 2

Oyun Adı: Dünya Boks Turnuvası 2

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 264

Puan: 0.00

 İlk oyunuyla gönüllerde taht kuran boks oyununun ikinci versiyonu ile sizlerleyiz. Bu versiyonda oyuna yeni adamlar eklenmiş ve bazı bozukluklar giderilmiş durumda. İlk oyunda olduğu gibi bu oyunda da iki kişilik oyun seçeneği mevcut. Dünya boks şampiyonasına katılmaya hazır mısınız?

"PLAY" butonu ile ana menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun için "PLAYER VS PC", iki kişilik oyun için "PLAYER VS PLAYER" butonuna tıklayın ve oyuncunuzu seçin. Oyun kontrolleri ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "B, N, M"
Korunma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)"
Atak: "1, 2, 3"
Korunma: "0"

Her dövüş, iki raunt içerir. Bir sonraki dövüşe geçmeniz için "NEXT FIGHT" butonuna tıklamanız yeterli. Ayrıca lütfen boksun bir spor türü olduğunu, profesyonel ve eğitimli kişiler tarafından yapıldığını unutmayalım, oyundaki hareketleri evde denemeyelim. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ünlü çizgi dizilerin ünlü karakterlerinden oluş... <p>Mutant dövüşü oyunumuza play seçeneği seçerek... <p><em>Kahramanımız <strong>Son Goku</strong>, ejder toplarını aramaya devam ... <p>Karanlığın sessizliğinde ilerleyen ve çıkış yollarına doğru koşan n... Only four, fat and use gun who can destroy all the enemies. Move, dash, charg... <p>Arka sokaklarda yasa dışı boks heyecanı hız kesmiyor. Gecenin geç s... Perfect for Halloween or anytime you want to blast and level up! <p>Akrobatik göze hoş gelen bir dövüş tarzı olan Capoeira tarz... <p>Acımasız kana susamış zombileri durdurmak özel kılıç eğitimi a... <p><em>Dövüş oyunları arasında, en iyi oyunlar kategorisine girmeyi... <p>Ninka kira ustasından aldığı eğitimleri şimdi düşman ninjalar üz... Forget the elevators and strategy, it's time to shoot'em all!!!