Atari Dövüşleri

Oyun Adı: Atari Dövüşleri

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 262

Puan: 0.00

Efsane oyun karakterleri Mario, Luigi, Megaman, Sonic, Tails ve Wolverine ile aksiyon dolu dövüşlere katılmak ister misiniz? Her kahramanın farklı özellikleri ve güçleri bulunmaktadır. Kendinize en uygun olanını seçin ve bu mücadeleye katılın. Üstelik arkadaşınızla beraber de oynayabilirsiniz.

"OFFLINE MODE" butonuna tıklayın ve kahramanlar ile bölümünüzü seçin. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "F, C, V, B"
Zıplama: "D"
Koşma: "1"
Güç Saldırısı: "2"
Psikolojik Saldırı: "3"
Atak: "4"
Aşağı Zıplama: "V + D"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Zıplama: "."
Koşma: "Y"
Güç Saldırısı: "U"
Psikolojik Saldırı: "I"
Atak: "O"
Aşağı Zıplama: "O + ."

Her savaşta oyuncuların üç adet canları bulunmaktadır. Enerji saldırısı yapmak için mavi kutuların dolu olması gerekmektedir. Yeşil kutular ise sağlık durumunuzu gösterir. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>G.I Joe'nin iki süper ninjası Snake Eyes ve Storm Shadow'un m... <p>Kolej çocuğu okuldaki burslu öğrencileri ve okul idaresindeki ... <p>Oyunumuzda size saldıran düşmanlara karşı mücadele ederek kendin... <p><em>Kahramanımız <strong>Son Goku</strong>, ejder toplarını aramaya devam ... <p><em>Bu savaş oyunu için ne kadar şey söylesek azdır ama yinede... <p>Efsanevi eski çağ savaşçıları oyununun yepyeni versiyonunu s...  Öfke Kılıcı ile muhteşem bir dövüş oyunu oynamaya hazır mısınız? Ekranlarını... <p>Vahşi Batı'nın hırçın kovboyları kozlarını paylaşmak üzere... Only four, fat and use gun who can destroy all the enemies. Move, dash, charg... Same game as before, but easier to play. Space shoot 'em up for someone I love. Forget the elevators and strategy, it's time to shoot'em all!!!