Atari Dövüşleri

Oyun Adı: Atari Dövüşleri

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 239

Puan: 0.00

Efsane oyun karakterleri Mario, Luigi, Megaman, Sonic, Tails ve Wolverine ile aksiyon dolu dövüşlere katılmak ister misiniz? Her kahramanın farklı özellikleri ve güçleri bulunmaktadır. Kendinize en uygun olanını seçin ve bu mücadeleye katılın. Üstelik arkadaşınızla beraber de oynayabilirsiniz.

"OFFLINE MODE" butonuna tıklayın ve kahramanlar ile bölümünüzü seçin. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "F, C, V, B"
Zıplama: "D"
Koşma: "1"
Güç Saldırısı: "2"
Psikolojik Saldırı: "3"
Atak: "4"
Aşağı Zıplama: "V + D"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Zıplama: "."
Koşma: "Y"
Güç Saldırısı: "U"
Psikolojik Saldırı: "I"
Atak: "O"
Aşağı Zıplama: "O + ."

Her savaşta oyuncuların üç adet canları bulunmaktadır. Enerji saldırısı yapmak için mavi kutuların dolu olması gerekmektedir. Yeşil kutular ise sağlık durumunuzu gösterir. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Çöp adamlardan oluşan kendine özgü güçle... <p>Arkadaşınızla birlikte eğlenceli bir dövüşe hazır mısınız? Bu sı...  Patronları Döv Oyunu ile çılgın bir oyun oynamak üzeresiniz! Silahlarınızla ... Same game as before, but easier to play. <p>Ejder zırhının mirası artık bizde. Karakterimizi kontrol ederek ön&uu... <p>Yepyeni bir bölüm daha, <strong>Dragon Ball Sert Dövüş... <p>Oyunumuzda seçtiğimiz zombiye açık özelliklerden 3 tane...  Çinliler Dövüşüyor ile şimdi sizi muhteşem bir dövüş oyunu ile buluşturuyoru... Forget the elevators and strategy, it's time to shoot'em all!!! <p>Sevilen oyunumuz Salonda Kavga 2 sizlerle. Play seçeneğini se&ccedi... <p>Oyun yüklendikten sonra, ana menüde "<strong>START</strong>... Sky Quest is a game that cross side shooter, defense game with RPG element. G...