Super Mario Kapışma

Oyun Adı: Super Mario Kapışma

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 185

Puan: 0.00

Arkadaşınızla birlikte çılgınca kapışabileceğiniz çok zevkli bir oyunla daha sizlerleyiz. Bu oyunu oynaması basit ve bir o kadar da eğlenceli. Üstelik size bu mücadelede ikisikisilikoyunlar.net'de sizlere Mario, Peter Pan ve Jigglypuff eşlik ediyor. Hadi ne duruyorsunuz! Arkadaşınız da kapıp gelin.

Oyun yüklendiğinde yanında "START" yazan yeşil butona tıklayın. Daha sonra karakterinizi seçin ve oyuna başlayın.

1.OYUNCU
Zıplama: "W"
Eğilme: "S"
Hareket Etme: "A, D"
Atak: "G, H"

2.OYUNCU
Zıplama: "YUKARI OK(YÖN)"
Eğilme: "AŞAĞI OK (YÖN)"
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK(YÖN)"
Atak: "1, 2"

Ana menüye geri dönmek ve oyun sesini ayarlamak için sol alt köşedeki butonları kullanın. Bir sonraki bölüm için sağ alt köşedeki butona tıklayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>On dört farklı dövüşçü kadrosu ve birbirinden f... <p>Oyunumuzda size saldıran düşmanlara karşı mücadele ederek kendin... <p>Boks şampiyonası oyunumuzda dövüşcümüzün karakter... <p>Kungfu testi oyunumuzda sizi güçlü bir kungfucu yapmak i&... <p>Kolej çocuğu okuldaki burslu öğrencileri ve okul idaresindeki ... <p>Play Game seçeneğini seçmeli ve oradan Story Mode,Endless Mo... <p><em>Bu savaş oyunu için ne kadar şey söylesek azdır ama yinede...  Ninja Kendo Oyunu ile savunma sanatının inceliklerini öğrenmeye hazır mısını... <p>Oyunumuzda seçtiğimiz zombiye açık özelliklerden 3 tane... <p>Akrobatik göze hoş gelen bir dövüş tarzı olan Capoeira tarz... <p>Sünger bob karete okulumuz oyunumuzda istediğiniz karakterden birini ... <p>Mega yumruklar oyunumuzda adventure seçeneği seçerek oyunumu...