Super Mario Kapışma

Oyun Adı: Super Mario Kapışma

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 174

Puan: 0.00

Arkadaşınızla birlikte çılgınca kapışabileceğiniz çok zevkli bir oyunla daha sizlerleyiz. Bu oyunu oynaması basit ve bir o kadar da eğlenceli. Üstelik size bu mücadelede ikisikisilikoyunlar.net'de sizlere Mario, Peter Pan ve Jigglypuff eşlik ediyor. Hadi ne duruyorsunuz! Arkadaşınız da kapıp gelin.

Oyun yüklendiğinde yanında "START" yazan yeşil butona tıklayın. Daha sonra karakterinizi seçin ve oyuna başlayın.

1.OYUNCU
Zıplama: "W"
Eğilme: "S"
Hareket Etme: "A, D"
Atak: "G, H"

2.OYUNCU
Zıplama: "YUKARI OK(YÖN)"
Eğilme: "AŞAĞI OK (YÖN)"
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK(YÖN)"
Atak: "1, 2"

Ana menüye geri dönmek ve oyun sesini ayarlamak için sol alt köşedeki butonları kullanın. Bir sonraki bölüm için sağ alt köşedeki butona tıklayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Dövüş oyunu tutkunları için birbirinden güzel oyunla... <p>Vahşi Batı'nın hırçın kovboyları kozlarını paylaşmak üzere... <p>Arka sokaklarda yasa dışı boks heyecanı hız kesmiyor. Gecenin geç s... Same game as before, but easier to play. <p>Kolej çocuğu okuldaki burslu öğrencileri ve okul idaresindeki ... <p>Cehennem ülkesinin kralına büyücüsü onu saraydaki... <p>Acımasız kana susamış zombileri durdurmak özel kılıç eğitimi a... <p>Boks şampiyonası oyunumuzda dövüşcümüzün karakter... <p>Eski Roma'da kralın kölesi olarak tutulan bir gladyatöre, kr... <p>Oyunumuzda size saldıran düşmanlara karşı mücadele ederek kendin... <p><strong>Dragon Ball Sert Dövüş, versiyon 2.5 çıktı!</stro... <p><em>Dragon Ball dövüşleri bambaşka ve yepyeni bir bölü...