Super Mario Kapışma

Oyun Adı: Super Mario Kapışma

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 197

Puan: 0.00

Arkadaşınızla birlikte çılgınca kapışabileceğiniz çok zevkli bir oyunla daha sizlerleyiz. Bu oyunu oynaması basit ve bir o kadar da eğlenceli. Üstelik size bu mücadelede ikisikisilikoyunlar.net'de sizlere Mario, Peter Pan ve Jigglypuff eşlik ediyor. Hadi ne duruyorsunuz! Arkadaşınız da kapıp gelin.

Oyun yüklendiğinde yanında "START" yazan yeşil butona tıklayın. Daha sonra karakterinizi seçin ve oyuna başlayın.

1.OYUNCU
Zıplama: "W"
Eğilme: "S"
Hareket Etme: "A, D"
Atak: "G, H"

2.OYUNCU
Zıplama: "YUKARI OK(YÖN)"
Eğilme: "AŞAĞI OK (YÖN)"
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK(YÖN)"
Atak: "1, 2"

Ana menüye geri dönmek ve oyun sesini ayarlamak için sol alt köşedeki butonları kullanın. Bir sonraki bölüm için sağ alt köşedeki butona tıklayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ünlü çizgi dizilerin ünlü karakterlerinden oluş... <p>Kungfu testi oyunumuzda sizi güçlü bir kungfucu yapmak i&... A quite challenging cannon shooter game with wonderful sound effects. Complet... <p>Oyun yüklendikten sonra, ana menüde "<strong>START</strong>... <p>Kolej çocuğu okuldaki burslu öğrencileri ve okul idaresindeki ... <p>Görüp göremeyeceğiniz tüm çizgi film karakterle... <p><em>Street Fighter'ın en iyi karakterlerinden <strong>Chuang </strong>... <p>Eski Roma'da kralın kölesi olarak tutulan bir gladyatöre, kr... <p>Super Mario kardeşlerin birbirinden farklı ve güzel maceraları devam ... <p>Hasır şapkalı samuray oyunumuzda ister bir hesap oluşturarak başlayabilir ... <p>Dövüş oyunu tutkunları için birbirinden güzel oyunla... <p>Street Fighter oyunumuzun 4. serisi ile karşınızda. Oyunumuzda bir karakte...