Şirin Dövüşçüler

Oyun Adı: Şirin Dövüşçüler

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 221

Puan: 3.00

Dövüş oyunu tutkunları için birbirinden güzel oyunları sunmaya devam ediyoruz. Şirin Dövüşüler oyununun da ilginç bir özelliği var: Tekme ve yumruk sallamak yerine nesneleri fırlatarak dövüşüyorsunuz. Üstelik kahramanların hareket etme ve savunma yapma gibi özellikleri de mevcut.

Oyunu başlatmak için "PLAY" butonuna tıkladıktan sonra oyuncu sayısını seçin. Daha sonra açılan menüden oyuncu tipini ve özelliklerini belirleyebilirsiniz. Tuş kombinasyonları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "E"
Güçlü Atak: "D + D + E"
Süper Atak: "A + D + E"
Savunma: "S + S + E"
Güçlü Savunma: "S + A + E"
Süper Savunma: "S + W + E"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Atak: "CTRL"
Güçlü Atak: "SAĞ + SAĞ + CTRL"
Süper Atak: "SOL + SAĞ + CTRL"
Savunma: "AŞAĞI + AŞAĞI + CTRL"
Güçlü Savunma: "AŞAĞI + SOL + CTRL"
Süper Savunma: "AŞAĞI + YUKARI + CTRL"

Oyun esnasında kahramanınızın ve rakibinizin enerjisini ekranın üstündeki göstergelerden takip edebilirsiniz. "PAUSE" butonuna tıklayarak oyunu duraklatabilir, oyun sesini açıp kapatabilir, ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyunumuzda seçtiğimiz zombiye açık özelliklerden 3 tane... <p>İnternetin en popüler dövüş sanatı ustaları ile tanışmaya h... <p>Arkadaşınızla birlikte çılgınca kapışabileceğiniz çok zevkli... A quite challenging cannon shooter game with wonderful sound effects. Complet... <p> Bu oyun, usta dövüşçülerin oyunu! Kendine g&uu... <p><em>Dragon Ball dövüşleri bambaşka ve yepyeni bir bölü... <p><em>Sokak dövüşü oyunlarının atası olan Street Fighter seri... <p>Oyun yüklendikten sonra, ana menüde "<strong>START</strong>... <p>Zombiler kasabayı basar ve etraftaki herşeye zarar verip insanların peşler... <p>New Game seçeneğini seçerek 1. bölümden itibaren &... Forget the elevators and strategy, it's time to shoot'em all!!! <p>Dünyanın en yetenekli dövüşçülerinin sahne aldı...