Şirin Dövüşçüler

Oyun Adı: Şirin Dövüşçüler

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 238

Puan: 3.00

Dövüş oyunu tutkunları için birbirinden güzel oyunları sunmaya devam ediyoruz. Şirin Dövüşüler oyununun da ilginç bir özelliği var: Tekme ve yumruk sallamak yerine nesneleri fırlatarak dövüşüyorsunuz. Üstelik kahramanların hareket etme ve savunma yapma gibi özellikleri de mevcut.

Oyunu başlatmak için "PLAY" butonuna tıkladıktan sonra oyuncu sayısını seçin. Daha sonra açılan menüden oyuncu tipini ve özelliklerini belirleyebilirsiniz. Tuş kombinasyonları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "E"
Güçlü Atak: "D + D + E"
Süper Atak: "A + D + E"
Savunma: "S + S + E"
Güçlü Savunma: "S + A + E"
Süper Savunma: "S + W + E"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Atak: "CTRL"
Güçlü Atak: "SAĞ + SAĞ + CTRL"
Süper Atak: "SOL + SAĞ + CTRL"
Savunma: "AŞAĞI + AŞAĞI + CTRL"
Güçlü Savunma: "AŞAĞI + SOL + CTRL"
Süper Savunma: "AŞAĞI + YUKARI + CTRL"

Oyun esnasında kahramanınızın ve rakibinizin enerjisini ekranın üstündeki göstergelerden takip edebilirsiniz. "PAUSE" butonuna tıklayarak oyunu duraklatabilir, oyun sesini açıp kapatabilir, ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Only four, fat and use gun who can destroy all the enemies. Move, dash, charg... <p>Arkadaşınızla birlikte çılgınca kapışabileceğiniz çok zevkli... Yıldız Savaşçılarını bilmeyen ve filmlerini izlemeyen var mıdır? Var ise çok ... <p>Daha önceden yayınladığımız, <strong>"Dövüşün Kra... <p>Efsane oyun karakterleri Mario, Luigi, Megaman, Sonic, Tails ve Wolverine ... <p>On dört farklı dövüşçü kadrosu ve birbirinden f... <p><em>Sokak dövüşü oyunlarının atası olan Street Fighter seri...  Çinliler Dövüşüyor ile şimdi sizi muhteşem bir dövüş oyunu ile buluşturuyoru... <p>Ünlü çizgi dizilerin ünlü karakterlerinden oluş... <p>Dövüşçü kediler kozlarını paylaşmak üzere arena... <p>Vahşi Batı'nın hırçın kovboyları kozlarını paylaşmak üzere... <p>Arka sokaklarda yasa dışı boks heyecanı hız kesmiyor. Gecenin geç s...