Şirin Dövüşçüler

Oyun Adı: Şirin Dövüşçüler

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 245

Puan: 3.00

Dövüş oyunu tutkunları için birbirinden güzel oyunları sunmaya devam ediyoruz. Şirin Dövüşüler oyununun da ilginç bir özelliği var: Tekme ve yumruk sallamak yerine nesneleri fırlatarak dövüşüyorsunuz. Üstelik kahramanların hareket etme ve savunma yapma gibi özellikleri de mevcut.

Oyunu başlatmak için "PLAY" butonuna tıkladıktan sonra oyuncu sayısını seçin. Daha sonra açılan menüden oyuncu tipini ve özelliklerini belirleyebilirsiniz. Tuş kombinasyonları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "E"
Güçlü Atak: "D + D + E"
Süper Atak: "A + D + E"
Savunma: "S + S + E"
Güçlü Savunma: "S + A + E"
Süper Savunma: "S + W + E"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Atak: "CTRL"
Güçlü Atak: "SAĞ + SAĞ + CTRL"
Süper Atak: "SOL + SAĞ + CTRL"
Savunma: "AŞAĞI + AŞAĞI + CTRL"
Güçlü Savunma: "AŞAĞI + SOL + CTRL"
Süper Savunma: "AŞAĞI + YUKARI + CTRL"

Oyun esnasında kahramanınızın ve rakibinizin enerjisini ekranın üstündeki göstergelerden takip edebilirsiniz. "PAUSE" butonuna tıklayarak oyunu duraklatabilir, oyun sesini açıp kapatabilir, ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Acımasız kana susamış zombileri durdurmak özel kılıç eğitimi a... <p>Çöp adamlardan oluşan kendine özgü güçle... <p>Akrobatik göze hoş gelen bir dövüş tarzı olan Capoeira tarz... <p>Karanlığın sessizliğinde ilerleyen ve çıkış yollarına doğru koşan n... <p>Görüp göremeyeceğiniz tüm çizgi film karakterle... <p>Dövüşçü kediler kozlarını paylaşmak üzere arena... <p><em>Çizgi Kahramanların Savaşı ikinci bölümü ile dev... <p>Supah ninjaslar şimdi oyunu ile sizlerle. Oyunumuzda supah ninja karakterl... <p>Özel ninja lego karakterlermizden birini seçerek oyunumuza baş... <p>On dört farklı dövüşçü kadrosu ve birbirinden f... <p>Daha önceden yayınladığımız, <strong>"Dövüşün Kra... <p>Oyunumuzda ister tek başınıza ister bir arkadaşınızla gölge adamların...