Jim ve Mary 2

Oyun Adı: Jim ve Mary 2

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 184

Puan: 0.00

Jim ve Mary'nin büyük aşk seriveni devam ediyor. Mary'nin ailesinin baskısı nedeniyle, Jim ve Mary kaçmaya karar verirler. Jim'in amcasının dağ evine kaçmak isterler fakat onun için, tehlikeli bir ormandan geçmeleri gerekmektedir. Jim ve Mary'nin ormanı aşmasını sağlayıp onları dağ evine ulaştırabilir misin?

Oyun yüklendikten sonra, "PLAY" butonuna tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. "PLAY GAME" butonuna tıklayarak oyunu başlatabilirsiniz. Oyun hikayesini "NEXT" butonuna tıklayarak ilerletebilir ve daha sonrasında oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyundaki amacımız, bölüm içerisinde bulunan kalpleri toplayıp Jim ve Mary'yi buluşturmak.

Oyun kontrolleri:


Jim:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Mary:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan butonlarla, sırasıyla, oyunu durdurabilir, oynadığınız bölümü baştan başlatabilir, oyun seslerini kapatıp açabilir ve oyun seslerini kapatıp açabilirsiniz. Eğer herhangi bir bölümde çıkmaza girecek olursanız, "R" tuşu ile oynadığınız bölümü baştan başlatabilirsiniz.

Oyunun bir önceki bölümünü, sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz. En güzel iki kişilik oyunlar için, takipte kalın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Put many pieces together to restore a picture of Kremlin The King’s League: Odyssey is a follow up to the well-received simulation str... <p>Neşeli sakızların macerası 2.oyunla devam ediyor. Dil seçiminde <st... <p>1 Kişi ile 4 kişi arasında oynanabilen "<strong>Acele Koş</strong>&qu... <p>Talking tom ve noel baba, Talking Tom Cat oyununa benzerdir. Android işlet... This is a colouring book game <p>Harika Bakım Oyunu ile bu hoş kızın yardımınıza ihtiyacı var gibi gör... Schoolboy Makeover is a fun 3D fashion game. Not only do you get to pick whic... <p>Koşu oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla butonuna b... <p>Haylaz çocuk oyunu iki etaptan oluşuyor. İlk bölümde baba... <p>Sevimli bebeklerin <strong>"Da Da"</strong> sesleri arasında yap... <p>Minik Köpek Bakımı Oyunu ile harika bir hayvan bakımı oyunu oynamaya ...