Jim ve Mary 2

Oyun Adı: Jim ve Mary 2

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 173

Puan: 0.00

Jim ve Mary'nin büyük aşk seriveni devam ediyor. Mary'nin ailesinin baskısı nedeniyle, Jim ve Mary kaçmaya karar verirler. Jim'in amcasının dağ evine kaçmak isterler fakat onun için, tehlikeli bir ormandan geçmeleri gerekmektedir. Jim ve Mary'nin ormanı aşmasını sağlayıp onları dağ evine ulaştırabilir misin?

Oyun yüklendikten sonra, "PLAY" butonuna tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. "PLAY GAME" butonuna tıklayarak oyunu başlatabilirsiniz. Oyun hikayesini "NEXT" butonuna tıklayarak ilerletebilir ve daha sonrasında oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyundaki amacımız, bölüm içerisinde bulunan kalpleri toplayıp Jim ve Mary'yi buluşturmak.

Oyun kontrolleri:


Jim:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Mary:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan butonlarla, sırasıyla, oyunu durdurabilir, oynadığınız bölümü baştan başlatabilir, oyun seslerini kapatıp açabilir ve oyun seslerini kapatıp açabilirsiniz. Eğer herhangi bir bölümde çıkmaza girecek olursanız, "R" tuşu ile oynadığınız bölümü baştan başlatabilirsiniz.

Oyunun bir önceki bölümünü, sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz. En güzel iki kişilik oyunlar için, takipte kalın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Yeni yıl hazırlıkları yapan şirin kasabanın afacanı olarak kar topu yapıp ... <p>Karlar ülkesi prensesi Elsa midesinden rahatsız olduğu için ha... <p>Poko oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla butonuna b... <p>Kalp ile ilgili şikayetleri üzere hastanenize gelen kişilerin sağlıkl... Help Daffy score a perfect landing, don't forget about wind. <p>Mısırın son prensi akil, seramik dükkanında çalışırken heykell... <p>Büyü okulunda tembel kızımız ile birlikte hem eğlenecek hemde ya... Your parents are coming, hide your incriminating stuff. <p>Mouse ile oynanan oyun. En güzel ağacİ seçin ve oraya bir ağa&... <p>Resim Çiz oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başl... <p>Boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla butonuna b... <p>Iphone için üretilmiş efsanevi oyun artık sizin bilgisayarınız...