Jim ve Mary 2

Oyun Adı: Jim ve Mary 2

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 192

Puan: 0.00

Jim ve Mary'nin büyük aşk seriveni devam ediyor. Mary'nin ailesinin baskısı nedeniyle, Jim ve Mary kaçmaya karar verirler. Jim'in amcasının dağ evine kaçmak isterler fakat onun için, tehlikeli bir ormandan geçmeleri gerekmektedir. Jim ve Mary'nin ormanı aşmasını sağlayıp onları dağ evine ulaştırabilir misin?

Oyun yüklendikten sonra, "PLAY" butonuna tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. "PLAY GAME" butonuna tıklayarak oyunu başlatabilirsiniz. Oyun hikayesini "NEXT" butonuna tıklayarak ilerletebilir ve daha sonrasında oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyundaki amacımız, bölüm içerisinde bulunan kalpleri toplayıp Jim ve Mary'yi buluşturmak.

Oyun kontrolleri:


Jim:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Mary:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan butonlarla, sırasıyla, oyunu durdurabilir, oynadığınız bölümü baştan başlatabilir, oyun seslerini kapatıp açabilir ve oyun seslerini kapatıp açabilirsiniz. Eğer herhangi bir bölümde çıkmaza girecek olursanız, "R" tuşu ile oynadığınız bölümü baştan başlatabilirsiniz.

Oyunun bir önceki bölümünü, sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz. En güzel iki kişilik oyunlar için, takipte kalın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Do your science puzzle: Assemble molecules by moving atoms around <p>Akil oyunlariBaslamak icin :NEW GAMEToplari dogru sekilde surukleyerek yer... <p>Dünyaca ünlü futbol yıldızlarından Ronaldo ve Messi ile eğl... <p>Oyuna giriş yaptıktan sonra alandaki gizli eşyaları sizin bulmanız isteniy... <p>Alttan arabanizi secip sag ustteki Go ile oyuna baslayin. Sectiginiz araba... <p>Buyuk balik kucuk baligi yer ve bu hep boyle gider. Sizde bu doga kanunund... <p>Sevimli çizgi film karakterlerimizden Elsa ve Anna'nın dişlerin... <p>Markete malzemeler götürmesi gereken mario traktörün&u... <p>Kriz nöbetleri geçiren kızımızın bir an önce ameliyat olm... <p>Hastahanemize kulağından rahatsız olduğu için gelen hastamızın ilk ... <p>Kahramanımız Süper Mario ile yeni bir maceraya varmısınız. Oyunumuzda... Mermaid fun makeover is a game where you have to take care of your pretty mer...