Golf Balığı

Oyun Adı: Golf Balığı

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 180

Puan: 0.00

Hiç balıklarla golf oynadın mı? Eminiz ki oynamamışsındır. Bu iki kişilik oyunumuzda, balıkları akvaryumlarına fırlatacaksın. Kim akvaryuma balığı daha önce ulaştırırsa, kazanan o olur. İyi yere nişan aldığından ve atış gücünü iyi ayarladığından emin ol. Hadi şu Çılgın Golf Balıklarını akvaryumlarına fırlatalım!

Oyun yüklendikten sonra otomatik olarak ana menüye yönlendirileceksiniz. Ana menüde "PLAY" butonuna tıklayın. "1 Player Classic, 1, Player Skins", "2 Player Classic, 2 Player Skins" olmak üzere dört farklı oyun seçeneği göreceksiniz. "Skins" seçeneklerinde farklı olan tek bir şey var, oda altın toplamak ve topladığınız altınlar oyun sonundaki skorunuzu etkileyecek elbette. Oynamak istediğiniz seçeneği seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Nişan alma: "Mouse(Fare)"
Fırlatma: "Farenin Sol Tuşu"

Balığını fırlatmadan önce yeteri kadar fırlatma gücüne sahip olduğunuza emin olun. Fırlatma gücünü nişan aldıktan sonra belirleyeceksiniz. Fırlatma gücünüzü ayarladıktan sonra tıklayarak balığınızı fırlatabilirsiniz.

Oyun esnasında, oyun sesini ve müziğini oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan soldaki iki butonla kapatıp, açabilirsiniz. "Pause" butonuna tıklayarak oyunu durdurabilir ve eğer isterseniz açılan menüden "MAIN MENU" butonuna tıklayarak ana menüye dönebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Barbie Cheesecake Yapıyor Oyunu ile lezzetli dakikalar sizleri bekliyor! B... <p> Oyunun boyutu yuksek oldugundan lutfen yuklenirken bekleyiniz.Oyunum... <p><strong>Harika Bomberman</strong> oyun serisi 3.versiyondan sonra; "<... Use the mouse to piece together three great pictures of the country of Croati... <p>Bebek Çılgın Hırsız Minion oyun oynarken düşer ve yaralanır. B... <p>Sincap Boyama oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla b... It is a Halloween version of block matching game with one rule and one goal. <p><strong>Arena Sülükleri</strong> oyununa başlamak için <s... <p>Mürekkepli dövme dükkanımızın 2. serisinde yeni gelen &cced... <p>Süper mario altın yıldız oyunumuzun 2. serisinde bölümlerde... <p>Büyü okulunda tembel kızımız ile birlikte hem eğlenecek hemde ya... <p>Kalp ile ilgili şikayetleri üzere hastanenize gelen kişilerin sağlıkl...