Golf Balığı

Oyun Adı: Golf Balığı

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 189

Puan: 0.00

Hiç balıklarla golf oynadın mı? Eminiz ki oynamamışsındır. Bu iki kişilik oyunumuzda, balıkları akvaryumlarına fırlatacaksın. Kim akvaryuma balığı daha önce ulaştırırsa, kazanan o olur. İyi yere nişan aldığından ve atış gücünü iyi ayarladığından emin ol. Hadi şu Çılgın Golf Balıklarını akvaryumlarına fırlatalım!

Oyun yüklendikten sonra otomatik olarak ana menüye yönlendirileceksiniz. Ana menüde "PLAY" butonuna tıklayın. "1 Player Classic, 1, Player Skins", "2 Player Classic, 2 Player Skins" olmak üzere dört farklı oyun seçeneği göreceksiniz. "Skins" seçeneklerinde farklı olan tek bir şey var, oda altın toplamak ve topladığınız altınlar oyun sonundaki skorunuzu etkileyecek elbette. Oynamak istediğiniz seçeneği seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Nişan alma: "Mouse(Fare)"
Fırlatma: "Farenin Sol Tuşu"

Balığını fırlatmadan önce yeteri kadar fırlatma gücüne sahip olduğunuza emin olun. Fırlatma gücünü nişan aldıktan sonra belirleyeceksiniz. Fırlatma gücünüzü ayarladıktan sonra tıklayarak balığınızı fırlatabilirsiniz.

Oyun esnasında, oyun sesini ve müziğini oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan soldaki iki butonla kapatıp, açabilirsiniz. "Pause" butonuna tıklayarak oyunu durdurabilir ve eğer isterseniz açılan menüden "MAIN MENU" butonuna tıklayarak ana menüye dönebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p> Balon savaşları tüm heyecanı ile devam ediyor. Bu defa sav... <p>Hazel Bebek Cadılar Bayramı Oyunu ile müthiş bir eğlenceye hazır mısı... <p>Masal Diyarı Tarzı Oyunu ile görkemli bir mekanda muhteşem bir oyun o... Use the mouse to put together three great pictures of Mongooses. <p>Denizdeki gizemli eşya ve hazinelerden oluşan parçaların aynı olanl... Divide the figure into the required quantity of pieces with the limited numbe... <p>Utangaç Gelin Oyunu ile bu gelinin yardımınıza ihtiyacı var! Ne kad... <p><em>Flash oyunlar arasında efsane bir oyun haline gelmiş olan Harika Bombe... Collect bombs and coins and avoid contacts with monsters Step into this old house to find different items from the past. <p>Kuşları patlatma oyununa başlamak için play seçeneğine tıkla... <p>Renkli Saçlar Makyaj Oyunu ile rengarenk bir eğlenceye hazır mısını...