Golf Balığı

Oyun Adı: Golf Balığı

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 197

Puan: 0.00

Hiç balıklarla golf oynadın mı? Eminiz ki oynamamışsındır. Bu iki kişilik oyunumuzda, balıkları akvaryumlarına fırlatacaksın. Kim akvaryuma balığı daha önce ulaştırırsa, kazanan o olur. İyi yere nişan aldığından ve atış gücünü iyi ayarladığından emin ol. Hadi şu Çılgın Golf Balıklarını akvaryumlarına fırlatalım!

Oyun yüklendikten sonra otomatik olarak ana menüye yönlendirileceksiniz. Ana menüde "PLAY" butonuna tıklayın. "1 Player Classic, 1, Player Skins", "2 Player Classic, 2 Player Skins" olmak üzere dört farklı oyun seçeneği göreceksiniz. "Skins" seçeneklerinde farklı olan tek bir şey var, oda altın toplamak ve topladığınız altınlar oyun sonundaki skorunuzu etkileyecek elbette. Oynamak istediğiniz seçeneği seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Nişan alma: "Mouse(Fare)"
Fırlatma: "Farenin Sol Tuşu"

Balığını fırlatmadan önce yeteri kadar fırlatma gücüne sahip olduğunuza emin olun. Fırlatma gücünü nişan aldıktan sonra belirleyeceksiniz. Fırlatma gücünüzü ayarladıktan sonra tıklayarak balığınızı fırlatabilirsiniz.

Oyun esnasında, oyun sesini ve müziğini oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan soldaki iki butonla kapatıp, açabilirsiniz. "Pause" butonuna tıklayarak oyunu durdurabilir ve eğer isterseniz açılan menüden "MAIN MENU" butonuna tıklayarak ana menüye dönebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Birbirlerinin aynısı olan desenleri mouse yardımı sayesinde bularak yok ed... Build and protect castles simultaneously in this original and addictive game! <p>Sevimli kız ile atını en güzel şekilde boyamak için renk se&cc... Use the mouse to piece together three great pictures of Merrick State Park in... Click on the instrucments to make those cats swine <p>Kahramanımız Süper Mario ile yeni bir maceraya varmısınız. Oyunumuzda... <p>Hamile Anne kedinin doğum zamanı gelmiştir. Onu hastaneye götürm... <p>Şirketteki sekretere sulanan patrona gıcık olan personel, öfkesini di... <p>Sincap Boyama oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla b... <p>Aşağıdan gelen renkli balonları sağ alt köşede bulunan reklere tıklay... <p>Barbie Havuzda Oyunu ile müthiş bir kız oyunu oynamaya ne dersiniz? B... <p>Popüler bomberman oyununun çiftçi versiyonu sizlerle. A...