Avcı Dinozorlar

Oyun Adı: Avcı Dinozorlar

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 135

Puan: 0.00

 ki kişilik oyun sevenler için, başka bir muhteşem oyun daha! Dinozor ailesi ava çıkıyor. Fakat ava çıktıkları bölgede, birbirinden tehlikeli tuzaklar bulunuyor. Örneğin; kızgın mağara adamları, büyük göller ve asit gölleri gibi. İş birliği yaparak bu tarz zararlı durumların üstesinden gelebilirsiniz. Hadi dinozor ailesi için biraz et toplayalım!

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuna tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. "PLAY" butonuna tıklayın ve birinci bölümü seçerek oyuna başlayın. Oyundaki amacımız, dinozorları yönlendirerek parça etleri toplamak ve mağaraya ulaşmak. Bir sonraki bölüme geçebilmeniz için, bölümlerde bulunan tüm etleri toplamanız ve her iki dinozoru da mağaraya ulaştırmanız gerekmektedir.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Oyun hakkında kısa bir bilgilendirme; küçük dinozor suyun içerisinden geçebilir ve suya girdiği zaman suyun üzerinde bir köprü oluşturabilmektedir. Büyük dinozor ateşin üstünden geçebilmektedir ve ateşin üzerinde durduğu zaman ateşi söndürür. Aynı zamanda taş duvarları kırabilir. Asit gölleri her iki dinozora da zarar verir.

İyi şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Denizdeki gizemli eşya ve hazinelerden oluşan parçaların aynı olanl... <p>Pou piknikte oyunumuzda sevimli karakterimizin piknik eğlencesine ortak ol... <p>Macy, gözlerini yeni bir alışveriş macerasına dikti; düğün ... <p>Çok sevilen kahraman süper mario mantarlar ile amansız bir m&u... <p>Barbie Havuzda Oyunu ile müthiş bir kız oyunu oynamaya ne dersiniz? B... Use the mouse to piece together three great pictures of Merrick State Park in... <p>Uyku perisi ile uyuyan küçük çocukların rüyal... Follow Alice through the wonderland. Collect different items on your way. <p>Marionun yeni traktör oyununda yapmanız gereken altınları kasanızda t... <p>Çocukların vazgeçilmez nostalji oyunu Tetris'in iki kişi... You are rather tired, but that doesn't mean that you shouldn't hit some nails. <p>Çoklu oyuncu seçenekleriyle sizlere harika fırsatlar sunmaya...