Avcı Dinozorlar

Oyun Adı: Avcı Dinozorlar

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 120

Puan: 0.00

 ki kişilik oyun sevenler için, başka bir muhteşem oyun daha! Dinozor ailesi ava çıkıyor. Fakat ava çıktıkları bölgede, birbirinden tehlikeli tuzaklar bulunuyor. Örneğin; kızgın mağara adamları, büyük göller ve asit gölleri gibi. İş birliği yaparak bu tarz zararlı durumların üstesinden gelebilirsiniz. Hadi dinozor ailesi için biraz et toplayalım!

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuna tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. "PLAY" butonuna tıklayın ve birinci bölümü seçerek oyuna başlayın. Oyundaki amacımız, dinozorları yönlendirerek parça etleri toplamak ve mağaraya ulaşmak. Bir sonraki bölüme geçebilmeniz için, bölümlerde bulunan tüm etleri toplamanız ve her iki dinozoru da mağaraya ulaştırmanız gerekmektedir.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Oyun hakkında kısa bir bilgilendirme; küçük dinozor suyun içerisinden geçebilir ve suya girdiği zaman suyun üzerinde bir köprü oluşturabilmektedir. Büyük dinozor ateşin üstünden geçebilmektedir ve ateşin üzerinde durduğu zaman ateşi söndürür. Aynı zamanda taş duvarları kırabilir. Asit gölleri her iki dinozora da zarar verir.

İyi şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Bebek Çılgın Hırsız Minion oyun oynarken düşer ve yaralanır. B... <p>Hastanemize apandis bölgesinde rahatsızlık olduğu için bir has... <p>Leopar Tarzı Oyunu ile harika bir kız oyunu daha sizlerle! Giysi giydirme ... Put many pieces together to restore a picture of Kremlin <p>Lezzetli Pizza Oyunu ile eğlenceye hazırlanın! Bu müthiş lezzetli oyu... <p><em>Birbirlerine karşı kızgınlıkları devam eden komşuların savaşları ikinc... <p>Süper mario yeni yarış oyununda diğer kahramanlar ile tutkulu bir yar... Ride pony with Baby Lisi! <p>Ünlüler hayranlarından mısın? Oyuncuları ve karakterleri karıştı... <p>Tayvan Mutfağı Oyunun ile uzakdoğunun lezzeti evlerinize geliyor! Tayvan m... <p>Kahraman boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla b... <p>Akil oyunlariBaslamak icin :NEW GAMEToplari dogru sekilde surukleyerek yer...