Avcı Dinozorlar

Oyun Adı: Avcı Dinozorlar

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 143

Puan: 0.00

 ki kişilik oyun sevenler için, başka bir muhteşem oyun daha! Dinozor ailesi ava çıkıyor. Fakat ava çıktıkları bölgede, birbirinden tehlikeli tuzaklar bulunuyor. Örneğin; kızgın mağara adamları, büyük göller ve asit gölleri gibi. İş birliği yaparak bu tarz zararlı durumların üstesinden gelebilirsiniz. Hadi dinozor ailesi için biraz et toplayalım!

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuna tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. "PLAY" butonuna tıklayın ve birinci bölümü seçerek oyuna başlayın. Oyundaki amacımız, dinozorları yönlendirerek parça etleri toplamak ve mağaraya ulaşmak. Bir sonraki bölüme geçebilmeniz için, bölümlerde bulunan tüm etleri toplamanız ve her iki dinozoru da mağaraya ulaştırmanız gerekmektedir.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Oyun hakkında kısa bir bilgilendirme; küçük dinozor suyun içerisinden geçebilir ve suya girdiği zaman suyun üzerinde bir köprü oluşturabilmektedir. Büyük dinozor ateşin üstünden geçebilmektedir ve ateşin üzerinde durduğu zaman ateşi söndürür. Aynı zamanda taş duvarları kırabilir. Asit gölleri her iki dinozora da zarar verir.

İyi şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Mutlu Gözlemeler Oyunu ile lezzeti bol bir eğlence sizleri bekliyor! ... <p>Oyunu oynamak icin oncelikle oyuna basladiktan sonra yukardaki menuden ada... <p>Akil oyunlariBaslamak icin :NEW GAMEToplari dogru sekilde surukleyerek yer... <p>Yon tuslari ile oynayabilirsiniz..</p> <p>Popüler bomberman oyununun çiftçi versiyonu sizlerle. A... <p>Kuşları patlatma oyununa başlamak için play seçeneğine tıkla... <p>Ben 10 kahramanlarını en güzel şekilde boya... Oyunu MOUSE ile oynuyo... <p>Son Moda Makyaj Oyunu ile süper dakikalar geçirmeye hazır mısı... <p>Alttan arabanizi secip sag ustteki Go ile oyuna baslayin. Sectiginiz araba... <p>Tavuklar adlı bu muhteşem çocuk oyunu size çok eğlenceli anl... SL Jungle Pinball Game. 3D Pinball Machine with Realistic SFX. Arrows to Move... <p>Plastik cerrah oyunumuzda hastanemize gelen ve fazla kilolarından şikayet&...