Avcı Dinozorlar

Oyun Adı: Avcı Dinozorlar

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 151

Puan: 0.00

 ki kişilik oyun sevenler için, başka bir muhteşem oyun daha! Dinozor ailesi ava çıkıyor. Fakat ava çıktıkları bölgede, birbirinden tehlikeli tuzaklar bulunuyor. Örneğin; kızgın mağara adamları, büyük göller ve asit gölleri gibi. İş birliği yaparak bu tarz zararlı durumların üstesinden gelebilirsiniz. Hadi dinozor ailesi için biraz et toplayalım!

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuna tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. "PLAY" butonuna tıklayın ve birinci bölümü seçerek oyuna başlayın. Oyundaki amacımız, dinozorları yönlendirerek parça etleri toplamak ve mağaraya ulaşmak. Bir sonraki bölüme geçebilmeniz için, bölümlerde bulunan tüm etleri toplamanız ve her iki dinozoru da mağaraya ulaştırmanız gerekmektedir.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

Oyun hakkında kısa bir bilgilendirme; küçük dinozor suyun içerisinden geçebilir ve suya girdiği zaman suyun üzerinde bir köprü oluşturabilmektedir. Büyük dinozor ateşin üstünden geçebilmektedir ve ateşin üzerinde durduğu zaman ateşi söndürür. Aynı zamanda taş duvarları kırabilir. Asit gölleri her iki dinozora da zarar verir.

İyi şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Yeni yıl hazırlıkları yapan şirin kasabanın afacanı olarak kar topu yapıp ... <p>Yaratığı besle oyunumuzda ekranın altında bulunana besinlere mouse'unu... Ferrari coloring Christmas edition. Twist the levels, KO the goblins, get the key and reach the exit in this addi... Divide the figure into the required quantity of pieces with the limited numbe... <p>Çizgi film karakterlerinden olan rapunzelin çürük ... <p>Saç ve Makyaj Oyunu ile müthiş bir makyaj oyunu sizleri bekliy... Relaxing is the key of getting the best of a spa treatment. You will get a lu... Help the Micro to get food and grow up <p>Piknik sepetini hazırlamaya başlayın pikniğe giderken neler almanız gerekt... <p>Bebek Çılgın Hırsız Minion oyun oynarken düşer ve yaralanır. B... <p>Yerçekimine karşı koyarak hem düz hem de tavan koşuları yapara...