Zıplayan Rakunlar

Oyun Adı: Zıplayan Rakunlar

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 206

Puan: 0.00

Kış için hazırlıklara başlayan küçük rakunların, acil olarak yardımına ihtiyaçları var. En lezzetli ve besleyici meyveleri toplamak için harekete geçen baba rakun, ormanın tehlikeli bölgelerinde tehlikeli bir maceraya çıkıyor. İstersen bir arkadaşını da yanına alarak anne rakunu da bu maceraya dahil edebilir ve oyunu iki kişilik olarak da oynayabilirsin.

Oyun yüklendikten sonra, otomatik olarak ana menüye yönlendirileceksiniz. Oyunu bir kişilik ve iki kişilik olmak üzre, iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oyunu bir kişilik oynamak istiyorsanız, "1-PLAYER" butonuna tıklayın. Oyunu iki kişilik oynamak için, "2-PLAYER" butonuna tıklayın. Oyundaki amacımız, rakunlarla çıkabildiğimiz kadar yükseğe çıkmak ve yolumuz üzerinde bulunan meyveleri toplamak.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Sahip olduğunuz özelliği kullanmak için "ÜST OK TUŞUNA" art arda iki defa basın.

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Sahip olduğunuz özelliği kullanmak için "W" tuşuna art arda iki defa basın.

Her düşüşünüzden sonra "RETRY" butonu ile geliştirmeleri yapabileceğiniz ekrana gidebilir ve oyunda topladığınız altınlarla, yeni geliştirmeler satın alabilir veya sahip olduğunuz özellikleri geliştirebilirsiniz. Aynı zamanda, oyun sırasında önünüze çıkan özellikleri toplayarak ekstra güçler elde edebilirsiniz.

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sağdan sola, oyun müziğini kapatabilir, oyunu durdurabilir ve açılan pencereden dilerseniz "MENU" butonuna tıklayarak ana menüye dönebilir ve son buton ile de oyunun ana seslerini kapatabilirsiniz.

İyi şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Aslan boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla buto... <p><em>Birbirlerine karşı kızgınlıkları devam eden komşuların savaşları ikinc... <p>Evvel zaman içinde, Meyve Krallığı'nın genç prensi d&uum... <p>Ev Yapımı Güzellik Sırları isimli bu oyun size süper bir oyun de... Explore this large collection of library books and manuscripts... Relaxing is the key of getting the best of a spa treatment. You will get a lu... <p>Mouse ile oynanan oyun. En güzel ağacİ seçin ve oraya bir ağa&... <p>Anju ameliyatı oyununu play seçeneğine tıkladıktan sonra başlatabil... <p>Kahramanımız Süper Mario ile yeni bir maceraya varmısınız. Oyunumuzda... <p>Dünyaca ünlü ve genç kızların çok sevdiği One... Help Daffy score a perfect landing, don't forget about wind. <p>Manzara boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla bu...