Zıplayan Rakunlar

Oyun Adı: Zıplayan Rakunlar

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 198

Puan: 0.00

Kış için hazırlıklara başlayan küçük rakunların, acil olarak yardımına ihtiyaçları var. En lezzetli ve besleyici meyveleri toplamak için harekete geçen baba rakun, ormanın tehlikeli bölgelerinde tehlikeli bir maceraya çıkıyor. İstersen bir arkadaşını da yanına alarak anne rakunu da bu maceraya dahil edebilir ve oyunu iki kişilik olarak da oynayabilirsin.

Oyun yüklendikten sonra, otomatik olarak ana menüye yönlendirileceksiniz. Oyunu bir kişilik ve iki kişilik olmak üzre, iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oyunu bir kişilik oynamak istiyorsanız, "1-PLAYER" butonuna tıklayın. Oyunu iki kişilik oynamak için, "2-PLAYER" butonuna tıklayın. Oyundaki amacımız, rakunlarla çıkabildiğimiz kadar yükseğe çıkmak ve yolumuz üzerinde bulunan meyveleri toplamak.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Sahip olduğunuz özelliği kullanmak için "ÜST OK TUŞUNA" art arda iki defa basın.

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Sahip olduğunuz özelliği kullanmak için "W" tuşuna art arda iki defa basın.

Her düşüşünüzden sonra "RETRY" butonu ile geliştirmeleri yapabileceğiniz ekrana gidebilir ve oyunda topladığınız altınlarla, yeni geliştirmeler satın alabilir veya sahip olduğunuz özellikleri geliştirebilirsiniz. Aynı zamanda, oyun sırasında önünüze çıkan özellikleri toplayarak ekstra güçler elde edebilirsiniz.

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sağdan sola, oyun müziğini kapatabilir, oyunu durdurabilir ve açılan pencereden dilerseniz "MENU" butonuna tıklayarak ana menüye dönebilir ve son buton ile de oyunun ana seslerini kapatabilirsiniz.

İyi şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Birbirinin aynısı olan mahjong taşlarından eşleri mouseniz ile belirlemeni... <p>Monster High karakterlerinden biri olan kızımızın burnundaki miktoplardan ... <p>Parkta oturan çifte aşk oku ile vurarak komik anlarına tanıklık ede... <p>Geniş aile ekibi yeni bir ev yapmak istiyor. Cevahir ile Ulvi bir araya ge... <p>Sevimli karakterimiz pou ile birlikte tatilin keyfini bir lunapark da &cce... Collect as many flowers as you can and then throw them at the girl. <p>Hastanemize kalbinden rahatsız olduğu için gelen amcanın kontroller... <p><em>Birbirlerine karşı kızgınlıkları devam eden komşuların savaşları ikinc... <p>Oyunda yeterli sayıda bloklar kullanmanız için size verilmiş. Kırmı... <p>Maceracı hobo bu yeni oyununda zombilere karşı mücadele ediyor. Hobo&... Your goal is the get the lifeguard wet. <p>Mario meyve dünyasında düşmanı olan meyvelere karşı mücadel...