Harika Bomberman 6

Oyun Adı: Harika Bomberman 6

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 329

Puan: 0.00

Flash oyunlar arasında efsane bir oyun haline gelmiş olan Harika Bomberman oyununun altıncı bölümü, ikikisilikoyunlar.net ziyaretçisi ile buluşuyor. Evet yanlış duymadınız! Hiç bıkmadan usanmadan, ister iki kişilik veya ister tek kişilik oynadığınız Harika Bomberman oyunu, altıncı bölümü ve beraberinde getirdiği yepyeni özellikleri ile ikikisilikoyunlar.net ziyaretçilerinin eğlencesine sunuldu. Kıyasıya mücadelelere bu bölümle devam etmek için, bir an önce arkadaşını çağırmalısın!

Ana menüde "START" butonuna tıklayarak, oyunu kuracağınız ekrana gidebilirsiniz. Oyunu "Arcade(Tüm düşmanları yok et.), Battle Royale(On düşman yok et.), Green Zone(On yeşil bölge ele geçir.), Survive (Hayatta kalan son oyuncu ol.), Treasure Trail(On adet oyun parası topla.)" olmak üzere beş farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirledikten sonra "NEXT" butonuna tıklayın.

"Game Settings(Oyun Ayarları)" kısmında;
"Players" kısmından, oyunu iki kişilik mi, tek kişilik mi oynayacağınızı seçin.
"Enemies" kısmından, kaç adet düşmana karşı savaşacağınızı seçin.
"Levels" kısmından, kaç bölümlük oyun oynamak istediğinizi seçin.
"Arena" kısmından, savaşacağınız haritayı seçin.
"Difficulty" kısmından da, "Easy(Kolay), Normal(Normal), Hard(Zor)" oyunun zorluk derecesini belirleyebilirsiniz. Daha sonra "OK" butonu ile oyun karakterinizi ayarlayacağınız kısma gidebilirsiniz. Oyunu ilk defa oynuyor olacağınızdan, karakterlerin elbiseleri açık olmayacaktır. Oynayarak kazanacağınız puanlar ile, karakterlerinize yeni elbiseler satın alabilirsiniz. "START GAME" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Oyunu tek kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Bomba bırakma: "SPACE(BOŞLUK)"

Oyunu iki kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Bomba bırakma: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Bomba bırakma: "ENTER"

Oyun esnasına patlattığınız kutulardan veya diğer objelerden çıkan güçlendirmeleri toplamayı unutmayın.

Oyun penceresinin sol kısmında bulunan bölümden, düşmanlarınızın sağlığını ve sahip oldukları özellikleri görebilirsiniz. "PAUSE" butonu ile oyunu durdurabilir ve isterseniz "MAIN MENU" butonu ile de ana menüye dönebilirsiniz.

Daha fazla Harika Bomberman oyunları için, ikikisilikoyunlar.net'de oynamaya devam edin. İyi eğlenceler dileriz!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Karlar ülkesi prensesi Elsa midesinden rahatsız olduğu için ha... Do your science puzzle: Assemble molecules by moving atoms around <p>Marionun değişen ruh hali ve düşmanlarına karşı daha da acımasız oldu... <p>Uçan küçük midillilerle, Flappy Bird tarzında iki ... <p><em>Jim ve Mary'nin büyük aşk seriveni devam ediyor. Mary... Fly your candidates to work and get good commission. Today we cook muffins with fruit and decorated with the image of Hello Kitty.... <p>Play seçeneğini seçerek şirin bir okul otobüsü s&u... Help Santa collect his presents and keep those damn squirrels away from them. <p>Saklı şekerleri ve bölümlerdeki 3 saklı yıldızı bularak eğlencel... <p>Kriz nöbetleri geçiren kızımızın bir an önce ameliyat olm... Remove group of block if they are of the same colour