Harika Bomberman 6

Oyun Adı: Harika Bomberman 6

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 324

Puan: 0.00

Flash oyunlar arasında efsane bir oyun haline gelmiş olan Harika Bomberman oyununun altıncı bölümü, ikikisilikoyunlar.net ziyaretçisi ile buluşuyor. Evet yanlış duymadınız! Hiç bıkmadan usanmadan, ister iki kişilik veya ister tek kişilik oynadığınız Harika Bomberman oyunu, altıncı bölümü ve beraberinde getirdiği yepyeni özellikleri ile ikikisilikoyunlar.net ziyaretçilerinin eğlencesine sunuldu. Kıyasıya mücadelelere bu bölümle devam etmek için, bir an önce arkadaşını çağırmalısın!

Ana menüde "START" butonuna tıklayarak, oyunu kuracağınız ekrana gidebilirsiniz. Oyunu "Arcade(Tüm düşmanları yok et.), Battle Royale(On düşman yok et.), Green Zone(On yeşil bölge ele geçir.), Survive (Hayatta kalan son oyuncu ol.), Treasure Trail(On adet oyun parası topla.)" olmak üzere beş farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz seçeneği belirledikten sonra "NEXT" butonuna tıklayın.

"Game Settings(Oyun Ayarları)" kısmında;
"Players" kısmından, oyunu iki kişilik mi, tek kişilik mi oynayacağınızı seçin.
"Enemies" kısmından, kaç adet düşmana karşı savaşacağınızı seçin.
"Levels" kısmından, kaç bölümlük oyun oynamak istediğinizi seçin.
"Arena" kısmından, savaşacağınız haritayı seçin.
"Difficulty" kısmından da, "Easy(Kolay), Normal(Normal), Hard(Zor)" oyunun zorluk derecesini belirleyebilirsiniz. Daha sonra "OK" butonu ile oyun karakterinizi ayarlayacağınız kısma gidebilirsiniz. Oyunu ilk defa oynuyor olacağınızdan, karakterlerin elbiseleri açık olmayacaktır. Oynayarak kazanacağınız puanlar ile, karakterlerinize yeni elbiseler satın alabilirsiniz. "START GAME" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Oyunu tek kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Bomba bırakma: "SPACE(BOŞLUK)"

Oyunu iki kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Bomba bırakma: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Bomba bırakma: "ENTER"

Oyun esnasına patlattığınız kutulardan veya diğer objelerden çıkan güçlendirmeleri toplamayı unutmayın.

Oyun penceresinin sol kısmında bulunan bölümden, düşmanlarınızın sağlığını ve sahip oldukları özellikleri görebilirsiniz. "PAUSE" butonu ile oyunu durdurabilir ve isterseniz "MAIN MENU" butonu ile de ana menüye dönebilirsiniz.

Daha fazla Harika Bomberman oyunları için, ikikisilikoyunlar.net'de oynamaya devam edin. İyi eğlenceler dileriz!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Tavuklar adlı bu muhteşem çocuk oyunu size çok eğlenceli anl... Timed your jump nicely if not you will be paralysed by the barb wire <p>Yaratığı besle oyunumuzda ekranın altında bulunana besinlere mouse'unu... <p>Hastahanemize kulağından rahatsız olduğu için gelen hastamızın ilk ... <p>Büyü okulunda tembel kızımız ile birlikte hem eğlenecek hemde ya... <p>Barbie Cheesecake Yapıyor Oyunu ile lezzetli dakikalar sizleri bekliyor! B... <p>Yılların bir türlü eskitemediği efsane Mario oyunu farklı versiy... <p>Uyku perisi ile uyuyan küçük çocukların rüyal... <p>Boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla butonuna b... <p>Prenses büyüsü oyununun yeni versiyonunda doğru karışımları... <p>Karıncamız sürüden ayrı düşmüş ve karınca sür&uum... <p> Biri büyük, biri küçük iki tane sevimli c...