Bombacı Mario 2

Oyun Adı: Bombacı Mario 2

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 186

Puan: 0.00

İlk versiyonu ile gönüllerde taht kuran "Bombacı Mario" oyununun ikinci versiyonu ileikikisilikoyunlar.net'de sizlerle... İlkinde olduğu üzere bu oyunda da iki kişilik oyun seçeneği mevcut durumda. Yeni eklenen özellikler de cabası.

Mario, Luigi, Prenses Peach ve daha fazlasıyla bu mücadeleye hazırsanız "PLAY" butonu ile ana menüye giriş yapın. Oyuncu sayısını belirledikten sonra oyunu başlatabilirsiniz. Tuş kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK(YÖN)" tuşları
Atak: "0"

Patlattığınız blokların altından çıkan bonusları alarak ekstra güçlere sahip olabilirsiniz. Oyun esnasında ekranın sol bölmesindeki göstergelerle oyun durumunu takip edebilir, butonlarla da oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Put together three great pictures of town and scenes along the Volga River. <p>Buyuk balik kucuk baligi yer ve bu hep boyle gider. Sizde bu doga kanunund... <p>Sevimli noel faremizi mouse'umuzla boyayabilliriz. Bunun için &... <p> İki tane mutlu tavşanımız, bulutların arasında güzel mi gü... <p>Barbie Havuzda Oyunu ile müthiş bir kız oyunu oynamaya ne dersiniz? B... <p>Bomberman oyun serisinin beşinci versiyonu ile sizlerleyiz. Önceki ve... <p>Son Moda Makyaj Oyunu ile süper dakikalar geçirmeye hazır mısı... <p>Maceracı hobo bu yeni oyununda zombilere karşı mücadele ediyor. Hobo&... <p>Sevimli karakterimiz pou ile birlikte tatilin keyfini bir lunapark da &cce... <p>Yaratığı besle oyunumuzda ekranın altında bulunana besinlere mouse'unu... <p>Gizemli yaratık oyunumuzda cadımızın kullandığı nesneler ile büyü... <p>Oyunumuzda yeni yıla girmek üzeredeyken kötü bir canavar ta...