Bombacı Mario 2

Oyun Adı: Bombacı Mario 2

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 209

Puan: 0.00

İlk versiyonu ile gönüllerde taht kuran "Bombacı Mario" oyununun ikinci versiyonu ileikikisilikoyunlar.net'de sizlerle... İlkinde olduğu üzere bu oyunda da iki kişilik oyun seçeneği mevcut durumda. Yeni eklenen özellikler de cabası.

Mario, Luigi, Prenses Peach ve daha fazlasıyla bu mücadeleye hazırsanız "PLAY" butonu ile ana menüye giriş yapın. Oyuncu sayısını belirledikten sonra oyunu başlatabilirsiniz. Tuş kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK(YÖN)" tuşları
Atak: "0"

Patlattığınız blokların altından çıkan bonusları alarak ekstra güçlere sahip olabilirsiniz. Oyun esnasında ekranın sol bölmesindeki göstergelerle oyun durumunu takip edebilir, butonlarla da oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Acil servise gelen hastaların muayeneleri yapılmış ve uygun departmanlara ... <p>Yon tuslari ile oynayabilirsiniz..</p> <p>Karnı doymak bilmeyen çocugun gece yarısında yine bir şeyler atıştı... <p>Poko oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla butonuna b... <p>Boyamı defteri oyununa giriş yaptıkdan sonra mouse'unuzla ekranın altı... <p>Beğeni ile oynanan alışveriş asistanı oyunlarına bir yenisi daha ekleniyor... <p>Mario traktörü'nün üçüncü versiyo... <p>Mısırın son prensi akil, seramik dükkanında çalışırken heykell... <p><strong>Neşeli dondurmalar</strong> yepyeni ve en son bölümü... <p>Bahçe Dekorasyonu Oyunu ile şimdi tasarım yapma vakti kızlar! Ne ka... <p>Tom ve Jerry hayranları buraya! Efsane ikikisilikoyunlar.net oyunu Altın M... <p>İki sevimli sakız kendilerini eğlenceli bir macerada buluyorlar. Ama&ccedi...