Bombacı Mario 2

Oyun Adı: Bombacı Mario 2

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 199

Puan: 0.00

İlk versiyonu ile gönüllerde taht kuran "Bombacı Mario" oyununun ikinci versiyonu ileikikisilikoyunlar.net'de sizlerle... İlkinde olduğu üzere bu oyunda da iki kişilik oyun seçeneği mevcut durumda. Yeni eklenen özellikler de cabası.

Mario, Luigi, Prenses Peach ve daha fazlasıyla bu mücadeleye hazırsanız "PLAY" butonu ile ana menüye giriş yapın. Oyuncu sayısını belirledikten sonra oyunu başlatabilirsiniz. Tuş kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK(YÖN)" tuşları
Atak: "0"

Patlattığınız blokların altından çıkan bonusları alarak ekstra güçlere sahip olabilirsiniz. Oyun esnasında ekranın sol bölmesindeki göstergelerle oyun durumunu takip edebilir, butonlarla da oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Aşağıdan gelen renkli balonları sağ alt köşede bulunan reklere tıklay... <p><em>Jim ve Mary'nin büyük aşk seriveni devam ediyor. Mary... <p>Bebek Çılgın Hırsız Minion oyun oynarken düşer ve yaralanır. B... Remove group of block if they are of the same colour <p><em>Hiç balıklarla golf oynadın mı? Eminiz ki oynamamışsındır. Bu i... <p> Biri büyük, biri küçük iki tane sevimli c... <p>Boyama Kitabı oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla b... <p>Sevimli kız ile atını en güzel şekilde boyamak için renk se&cc... Relaxing is the key of getting the best of a spa treatment. You will get a lu... <p>Sevimli hayalet odasını mouse'unuzla istediğiniz renk ile odanın herye... <p>Son Moda Makyaj Oyunu ile süper dakikalar geçirmeye hazır mısı... <p>Youda efsanesi Amsterdam'da devam ediyor. Amsterdam tren istasyon...