Düşen Suratlar

Oyun Adı: Düşen Suratlar

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 160

Puan: 0.00

İster tek kişi, ister arkadaşına veya kardeşine karşı oynayabileceğin bir oyuna başlamaya ne dersin? Oyunda kullanacağınız karakterler, gülen suratlar. Oyundaki amacımız ise gülen suratları, sürekli olarak yukarı doğru çıkan platform üzerinde bekleme yapmadan aşağı doğru yönlendirmek.

Oyun bir kişilik ve iki kişilik olmak üzre iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oyunu bir kişilik oynamak istiyorsanız "Play" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyunu iki kişilik olarak oynamak isterseniz, "2 Player" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "Yön(Ok) Tuşları"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Oyunu "Space" tuşuna basarak duraklatabilirsiniz. Oyun esnasında, yukarıdan aşağı düşerken çarptığınız zeminler üzerinde bulunan özellik baloncuklarını toplayarak, ekstra özelliklere sahip olabilirsiniz.

Mavi baloncuklar platformun daha yavaş bir şekilde aşağı kaymasını sağlar. Sarı baloncuklar "+1 Multiplier" özellik kazanmanızı sağlar. Yeşil baloncuklar ise, platformun belirli bir süre görünmez olmasını sağlar.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Don't let the food fall down - no one likes food that has been on the floor. <p>Super Mario macerası, bir başka macera ile devam ediyor. Atarilerde oynadı... <p>Saç Tasarla Oyunu ile harika zaman geçireceksiniz! Bu oyunda... <p>Ameliyat masası üzerindeki hastayı iyileştirmek için onun v&uu... The lovers are really sweet. But the girl has a lot of blain grew on her face... <p>Ev Yapımı Güzellik Sırları isimli bu oyun size süper bir oyun de... <p>Süper mario yeni macerasında ilerlerken çok öfkeli ve asa... <p>Bademciklerin dolayı sürekli hasta olan hastamızın çöz&uu... <p>Bir rock grubunun saklı eşyaları bulmasına yardım edeceğiz. Verilen sü... <p>Neşeli sakızların macerası 2.oyunla devam ediyor. Dil seçiminde <st... <p>İlk versiyonu ile gönüllerde taht kuran "<strong>Bombacı Ma... <p>Panda Restoran Oyunu ile ne kadar hızlısınız görelim bakalım! Bu hız ...