Düşen Suratlar

Oyun Adı: Düşen Suratlar

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 170

Puan: 0.00

İster tek kişi, ister arkadaşına veya kardeşine karşı oynayabileceğin bir oyuna başlamaya ne dersin? Oyunda kullanacağınız karakterler, gülen suratlar. Oyundaki amacımız ise gülen suratları, sürekli olarak yukarı doğru çıkan platform üzerinde bekleme yapmadan aşağı doğru yönlendirmek.

Oyun bir kişilik ve iki kişilik olmak üzre iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oyunu bir kişilik oynamak istiyorsanız "Play" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyunu iki kişilik olarak oynamak isterseniz, "2 Player" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "Yön(Ok) Tuşları"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Oyunu "Space" tuşuna basarak duraklatabilirsiniz. Oyun esnasında, yukarıdan aşağı düşerken çarptığınız zeminler üzerinde bulunan özellik baloncuklarını toplayarak, ekstra özelliklere sahip olabilirsiniz.

Mavi baloncuklar platformun daha yavaş bir şekilde aşağı kaymasını sağlar. Sarı baloncuklar "+1 Multiplier" özellik kazanmanızı sağlar. Yeşil baloncuklar ise, platformun belirli bir süre görünmez olmasını sağlar.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Yeni yıl hazırlıkları yapan şirin kasabanın afacanı olarak kar topu yapıp ... Avoid the jelly fish and swim as far as you can. <p>Gece masalı oyunumuz klasik bir bulmaca oyunu tarzındadır. Aynı cinste ola... <p>Uyku perisi ile uyuyan küçük çocukların rüyal... <p>Sevimli çizgi film karakterlerimizden Elsa ve Anna'nın dişlerin... In the game of collapse, blocks of the same colour are remove upon clicking. ... Drop bomb against the allies countries <p>Sevimli kahraman Wubbzy, minik arabası ile yoldaki topları ve diğer e... <p>Çocukların vazgeçilmez nostalji oyunu Tetris'in iki kişi... <p>Güzel Bahçe Oyunu ile botanik dünyasının kapıları ardına ... <p> Balon savaşları tüm heyecanı ile devam ediyor. Bu defa sav... Peek inside the walls of this beautiful garden.  Find all  the flowers and ot...