Düşen Suratlar

Oyun Adı: Düşen Suratlar

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 177

Puan: 0.00

İster tek kişi, ister arkadaşına veya kardeşine karşı oynayabileceğin bir oyuna başlamaya ne dersin? Oyunda kullanacağınız karakterler, gülen suratlar. Oyundaki amacımız ise gülen suratları, sürekli olarak yukarı doğru çıkan platform üzerinde bekleme yapmadan aşağı doğru yönlendirmek.

Oyun bir kişilik ve iki kişilik olmak üzre iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oyunu bir kişilik oynamak istiyorsanız "Play" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyunu iki kişilik olarak oynamak isterseniz, "2 Player" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "Yön(Ok) Tuşları"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Oyunu "Space" tuşuna basarak duraklatabilirsiniz. Oyun esnasında, yukarıdan aşağı düşerken çarptığınız zeminler üzerinde bulunan özellik baloncuklarını toplayarak, ekstra özelliklere sahip olabilirsiniz.

Mavi baloncuklar platformun daha yavaş bir şekilde aşağı kaymasını sağlar. Sarı baloncuklar "+1 Multiplier" özellik kazanmanızı sağlar. Yeşil baloncuklar ise, platformun belirli bir süre görünmez olmasını sağlar.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Mario meyve dünyasında düşmanı olan meyvelere karşı mücadel... Collect some cool gold! <p>Tayvan Mutfağı Oyunun ile uzakdoğunun lezzeti evlerinize geliyor! Tayvan m... <p>Uçan küçük midillilerle, Flappy Bird tarzında iki ... <p>Ünlü çizgi film karakterleri <strong>Tom ve Jerry</strong... <p>Boyamı defteri oyununa giriş yaptıkdan sonra mouse'unuzla ekranın altı... <p>Bir rock grubunun saklı eşyaları bulmasına yardım edeceğiz. Verilen sü... <p>Talking tom'un yavrusu ile yeni bir komedi oyununa hazır mısınız? Oyun... <p>Dış görünüşünden bile kitabın ne kadar gizemli durduğu... <p>Plastik cerrah oyunumuzda hastanemize gelen ve fazla kilolarından şikayet&... At night Monte Carlo racing silver car. You can color online and print on pap... <p>Mario'nun kamyonuna yüklediği meyveleri sağlıklı bir şekilde biti...