Düşen Suratlar

Oyun Adı: Düşen Suratlar

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 151

Puan: 0.00

İster tek kişi, ister arkadaşına veya kardeşine karşı oynayabileceğin bir oyuna başlamaya ne dersin? Oyunda kullanacağınız karakterler, gülen suratlar. Oyundaki amacımız ise gülen suratları, sürekli olarak yukarı doğru çıkan platform üzerinde bekleme yapmadan aşağı doğru yönlendirmek.

Oyun bir kişilik ve iki kişilik olmak üzre iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Oyunu bir kişilik oynamak istiyorsanız "Play" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyunu iki kişilik olarak oynamak isterseniz, "2 Player" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "Yön(Ok) Tuşları"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Oyunu "Space" tuşuna basarak duraklatabilirsiniz. Oyun esnasında, yukarıdan aşağı düşerken çarptığınız zeminler üzerinde bulunan özellik baloncuklarını toplayarak, ekstra özelliklere sahip olabilirsiniz.

Mavi baloncuklar platformun daha yavaş bir şekilde aşağı kaymasını sağlar. Sarı baloncuklar "+1 Multiplier" özellik kazanmanızı sağlar. Yeşil baloncuklar ise, platformun belirli bir süre görünmez olmasını sağlar.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Kahramanımız Süper Mario ile yeni bir maceraya varmısınız. Oyunumuzda... <p>Kayu ve arkadaşlarını istediğin renklere boya en güzel resmi sen yap ... <p>Son Moda Makyaj Oyunu ile süper dakikalar geçirmeye hazır mısı... <p>Sincap Boyama oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla b... <p>Sevimli kahramanımız dora yıldızların bulunduğu alanda zıplama aleti ile y... <p>Play seçeneğini kullanarak balıkçı doli oyununu başlatın. So... destroy enemy tanks using cannon ball. Multiple terrain. <p>Sünger Bob ve arkadaşları, deniz altında ilginç bir yolculuğa ... <p>Göreviniz aynı renkten olan küplerin en az 3 tanesinin yanyana o... Dans için hazırlanmasına yardımcı olun <p>Poko oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla butonuna b... Schoolboy Makeover is a fun 3D fashion game. Not only do you get to pick whic...