Bomberman 5

Oyun Adı: Bomberman 5

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 152

Puan: 0.00

Bomberman oyun serisinin beşinci versiyonu ile sizlerleyiz. Önceki versiyonda olduğu üzere bu oyunda da iki kişilik oyuncu seçeneği mevcut. Tabii ki yeni özelliklerin de eklenmesi unutulmamış.

"START" butonu ile ana menüye giriş yaptıktan sonra "SINGLEPLAYER" butonu ile tek kişilik, "MULTIPLAYER" butonu ile iki kişilik oyun başlatabilirsiniz. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Bomba Koyma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Koyma: "Q"

Bu oyunda, eski versiyona nazaran bazı eksiklikler giderildiği için oyun kontrolleri daha iyi bir şekil almış durumda. Daha rahat yürüyüşler gerçekleştirebilir, böylece oyun hakimiyetinizi arttırabilirsiniz. Blokların altından çıkan bonusları almayı unutmayın. Fıçılar ve koyunlar, büyük patlamalar gerçekleştirmektedir. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Holiday Fling is an easy to play and super addictive game of skill. Players h... <p>Küçük doktor kızımız ile zarar görmüş hayvanlar... <p>Leopar Tarzı Oyunu ile harika bir kız oyunu daha sizlerle! Giysi giydirme ... Puzzle Monsters is a game that offers 80 puzzle levels ranging from Beginner ... <p>Mouse yardımıyla evin en güzel şekilde dekorasyona sokuyorsunuz. Yapm... Today we cook muffins with fruit and decorated with the image of Hello Kitty.... A wizard has challenged you to complete a series of puzzles. Complete all the... <p>Oyunumuzda aşık etmek için seçilmiş adamımıza yardımcı olmay... <p>Hayvanat bahçesinde hayvanlarla eğlenerek oyun oynamaya çalı... <p>Sevimli noel faremizi mouse'umuzla boyayabilliriz. Bunun için &... SL Jungle Pinball Game. 3D Pinball Machine with Realistic SFX. Arrows to Move... <p>Panda Restoran Oyunu ile ne kadar hızlısınız görelim bakalım! Bu hız ...