Bomberman 5

Oyun Adı: Bomberman 5

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 168

Puan: 0.00

Bomberman oyun serisinin beşinci versiyonu ile sizlerleyiz. Önceki versiyonda olduğu üzere bu oyunda da iki kişilik oyuncu seçeneği mevcut. Tabii ki yeni özelliklerin de eklenmesi unutulmamış.

"START" butonu ile ana menüye giriş yaptıktan sonra "SINGLEPLAYER" butonu ile tek kişilik, "MULTIPLAYER" butonu ile iki kişilik oyun başlatabilirsiniz. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Bomba Koyma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Koyma: "Q"

Bu oyunda, eski versiyona nazaran bazı eksiklikler giderildiği için oyun kontrolleri daha iyi bir şekil almış durumda. Daha rahat yürüyüşler gerçekleştirebilir, böylece oyun hakimiyetinizi arttırabilirsiniz. Blokların altından çıkan bonusları almayı unutmayın. Fıçılar ve koyunlar, büyük patlamalar gerçekleştirmektedir. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Iphone için üretilmiş efsanevi oyun artık sizin bilgisayarınız... <p>İzlenme rekorları kıran çok komik ve eğlenceli olan Türk malı ... <p>Mısırın son prensi akil, seramik dükkanında çalışırken heykell... <p>Kız Boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla butonu... <p>Kedili Kız Oyunu ile harika dakikalar sizlerle olacak! Kedileri sever misi... Grab pour mallet and use it to hit those naughty groundhogs one by one, the v... <p>Bebek doktoru olarak hastanemize gelen ve başından büyük kazalar... <p>Karlar ülkesi prensesi Elsa'nın soğuk bir fırtınada kalması sonuc... <p>Göreviniz aynı renkten olan küplerin en az 3 tanesinin yanyana o... <p>Oyuna giriş yaptıktan sonra alandaki gizli eşyaları sizin bulmanız isteniy... <p>Ipohe için üretilmiş efsane oyun Talking tom, yeni oyunu ile o... <p>Aylardır öğrencileri taşıyan okul otobüsü, artık iyice kirl...