Bomberman 5

Oyun Adı: Bomberman 5

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 177

Puan: 0.00

Bomberman oyun serisinin beşinci versiyonu ile sizlerleyiz. Önceki versiyonda olduğu üzere bu oyunda da iki kişilik oyuncu seçeneği mevcut. Tabii ki yeni özelliklerin de eklenmesi unutulmamış.

"START" butonu ile ana menüye giriş yaptıktan sonra "SINGLEPLAYER" butonu ile tek kişilik, "MULTIPLAYER" butonu ile iki kişilik oyun başlatabilirsiniz. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Bomba Koyma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Koyma: "Q"

Bu oyunda, eski versiyona nazaran bazı eksiklikler giderildiği için oyun kontrolleri daha iyi bir şekil almış durumda. Daha rahat yürüyüşler gerçekleştirebilir, böylece oyun hakimiyetinizi arttırabilirsiniz. Blokların altından çıkan bonusları almayı unutmayın. Fıçılar ve koyunlar, büyük patlamalar gerçekleştirmektedir. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Use the mouse to piece together three great pictures of Merrick State Park in... <p>Alışveriş Tarzı Oyunu ile alışveriş öncesi biraz bakıma ne dersiniz? ... <p>Konuşan kedi Tom'un sevgilisi ile beraber sevimli hareketler yapmasını... At night Monte Carlo racing silver car. You can color online and print on pap... Get the birds off of your wire. <p>Süper Mario, taşıma kamyonuna yüklenen eşyaları kaza yapmadan ve... <p>Renkli Saçlar Makyaj Oyunu ile rengarenk bir eğlenceye hazır mısını... <p>Batman : Buz Kadin Oyunu, Oyunda kontrolleri klavye yukari tusu ziplama as... <p>Yeşil topu tuzaklara düşürmeden ve karşınıza çıkan engell... This is a colouring book game <p>Kedi ve köpeğin dostluklarını kendi gözünüzle gör... <p>Güzel Prenses Barbie Oyunu ile rengarenk ve cıvıl cıvıl bir oyun sizl...