Bomberman 5

Oyun Adı: Bomberman 5

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 184

Puan: 0.00

Bomberman oyun serisinin beşinci versiyonu ile sizlerleyiz. Önceki versiyonda olduğu üzere bu oyunda da iki kişilik oyuncu seçeneği mevcut. Tabii ki yeni özelliklerin de eklenmesi unutulmamış.

"START" butonu ile ana menüye giriş yaptıktan sonra "SINGLEPLAYER" butonu ile tek kişilik, "MULTIPLAYER" butonu ile iki kişilik oyun başlatabilirsiniz. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Bomba Koyma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Koyma: "Q"

Bu oyunda, eski versiyona nazaran bazı eksiklikler giderildiği için oyun kontrolleri daha iyi bir şekil almış durumda. Daha rahat yürüyüşler gerçekleştirebilir, böylece oyun hakimiyetinizi arttırabilirsiniz. Blokların altından çıkan bonusları almayı unutmayın. Fıçılar ve koyunlar, büyük patlamalar gerçekleştirmektedir. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Catch all the gifts with your chimney. <p>Mouse yardımıyla evin en güzel şekilde dekorasyona sokuyorsunuz. Yapm... <p>Ogrenciler okullarini kurtarmak icin okulun bahcesinde otomobiller icin yi... <p>Anju ameliyatı oyununu play seçeneğine tıkladıktan sonra başlatabil... <p>Süper baba ile çocuğu nuza bakmanız gerekiyor onun isteklerini... <p>Daha önce İkikisilikoyunlar.net'de yayınladığımız "<strong>K... Twist the levels, KO the goblins, get the key and reach the exit in this addi... Use the mouse to piece together three great pictures of Rifles. <p>Çocukların bakımı ile ilgilenen jennifer rose'nin yardımınıza i... <p>Bu 23 Nisan'da da, dünyanın dört bir yanından gelen arkadaşl... <p>Uçan küçük midillilerle, Flappy Bird tarzında iki ... <p><em>Kış için hazırlıklara başlayan küçük rakunları...