Bomberman 5

Oyun Adı: Bomberman 5

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 133

Puan: 0.00

Bomberman oyun serisinin beşinci versiyonu ile sizlerleyiz. Önceki versiyonda olduğu üzere bu oyunda da iki kişilik oyuncu seçeneği mevcut. Tabii ki yeni özelliklerin de eklenmesi unutulmamış.

"START" butonu ile ana menüye giriş yaptıktan sonra "SINGLEPLAYER" butonu ile tek kişilik, "MULTIPLAYER" butonu ile iki kişilik oyun başlatabilirsiniz. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Bomba Koyma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Koyma: "Q"

Bu oyunda, eski versiyona nazaran bazı eksiklikler giderildiği için oyun kontrolleri daha iyi bir şekil almış durumda. Daha rahat yürüyüşler gerçekleştirebilir, böylece oyun hakimiyetinizi arttırabilirsiniz. Blokların altından çıkan bonusları almayı unutmayın. Fıçılar ve koyunlar, büyük patlamalar gerçekleştirmektedir. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
The King’s League: Odyssey is a follow up to the well-received simulation str... Find and collect all these items from the list before the storm. <p><em>Jim ve Mary'nin büyük aşk seriveni devam ediyor. Mary... <p>Deli boyama oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla but... <p>Ameliyat masası üzerindeki hastayı iyileştirmek için onun v&uu... <p>Birbirinden sevimli ve şirin kedilerin yapbozlarını tamamlayarak oyunda il... <p><em>Hiç balıklarla golf oynadın mı? Eminiz ki oynamamışsındır. Bu i... <p>Operate butonuna tklayarak kol ameliyatı oyununa giriş yapmanız mümk&... <p>Karnı doymak bilmeyen çocugun gece yarısında yine bir şeyler atıştı... <p>Dış görünüşünden bile kitabın ne kadar gizemli durduğu... <p>Gizemli yaratık oyunumuzda cadımızın kullandığı nesneler ile büyü... <p>Kız Boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla butonu...