Maceracı Maymunlar

Oyun Adı: Maceracı Maymunlar

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 173

Puan: 0.00

Hazine meraklısı iki maymun kardeş, aldıkları bir duyum üzerine yer altına inerler. Amaçları birbirinden değerli elmasları toplamaktır. Fakat bu elmasları toplamak o kadar kolay olmayacaktır. Yer altında elmaslar çok tehlikeli canavarlar tarafından korunmaktadır. Bu gizemli maceraya katılmak için çok geç kalmış sayılmazsın. İstersen iki kişilik olarak arkadaşınla beraber bu maceraya çıkabilirsin.

Oyun yüklendikten sonra "Click to Play" yazısına tıklayarak oyuna başlayın.

Oyun kontrolleri:


Oyunu tek kişi oynuyorsanız kullanmanız gereken kontroller:
Yönlendirme: "W,A,S,D" veya "Ok Tuşları"
Merdiven kurma: "Üst veya Alt Yön Tuşu+Q veya Space"

Oyunu iki kişi oynuyorsanız kullanmanız gereken kontroller:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Merdiven kurma: "W veya S+Q"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "Ok Tuşları"
Merdiven kurma: "Alt veya Üst Ok Tuşu+Space"

Oyunu iki kişi oynamak istiyorsanız, oyun esnasında "1,2" tuşlarını kullanarak oyuna oyuncu dahil edebilirsiniz. Oyundaki amacımız, elmasları toplayarak kilitli bölgeye ulaşmak. İkikisilikoyunlar.net sitemizdeki bu oyunda tüm elmasları topladıktan sonra kilitli bölgeye vardığınızda, bir sonraki bölüm otomatik olarak açılacaktır. Oyun penceresinin sol üst köşesinden bulunan haritadan yerinizi öğrenebilirsiniz.

Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Süper mario yeni macerasında ilerlerken çok öfkeli ve asa... <p>Son Moda Makyaj Oyunu ile süper dakikalar geçirmeye hazır mısı... <p>Saç Tasarla Oyunu ile harika zaman geçireceksiniz! Bu oyunda... <p>Hastahanemize kulağından rahatsız olduğu için gelen hastamızın ilk ... <p>Yaratığı besle oyunumuzda ekranın altında bulunana besinlere mouse'unu... <p>Jetpac oyununda yapmanız gereken bulutların üstünde durun ve kar... <p>Tom ve Jerry hayranları buraya! Efsane ikikisilikoyunlar.net oyunu Altın M... <p>Becerikli Pilot Oyunu ile uçağınızla çemberlerden geç... <p>Süper mario bazukası ile oyundaki düşmanlarını etkisiz hale geti... <p>Daha önce İkikisilikoyunlar.net'de yayınladığımız "<strong>K... <p>Lezzetli Pizza Oyunu ile eğlenceye hazırlanın! Bu müthiş lezzetli oyu... <p>Çocukların bakımı ile ilgilenen jennifer rose'nin yardımınıza i...