Maceracı Maymunlar

Oyun Adı: Maceracı Maymunlar

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 148

Puan: 0.00

Hazine meraklısı iki maymun kardeş, aldıkları bir duyum üzerine yer altına inerler. Amaçları birbirinden değerli elmasları toplamaktır. Fakat bu elmasları toplamak o kadar kolay olmayacaktır. Yer altında elmaslar çok tehlikeli canavarlar tarafından korunmaktadır. Bu gizemli maceraya katılmak için çok geç kalmış sayılmazsın. İstersen iki kişilik olarak arkadaşınla beraber bu maceraya çıkabilirsin.

Oyun yüklendikten sonra "Click to Play" yazısına tıklayarak oyuna başlayın.

Oyun kontrolleri:


Oyunu tek kişi oynuyorsanız kullanmanız gereken kontroller:
Yönlendirme: "W,A,S,D" veya "Ok Tuşları"
Merdiven kurma: "Üst veya Alt Yön Tuşu+Q veya Space"

Oyunu iki kişi oynuyorsanız kullanmanız gereken kontroller:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Merdiven kurma: "W veya S+Q"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "Ok Tuşları"
Merdiven kurma: "Alt veya Üst Ok Tuşu+Space"

Oyunu iki kişi oynamak istiyorsanız, oyun esnasında "1,2" tuşlarını kullanarak oyuna oyuncu dahil edebilirsiniz. Oyundaki amacımız, elmasları toplayarak kilitli bölgeye ulaşmak. İkikisilikoyunlar.net sitemizdeki bu oyunda tüm elmasları topladıktan sonra kilitli bölgeye vardığınızda, bir sonraki bölüm otomatik olarak açılacaktır. Oyun penceresinin sol üst köşesinden bulunan haritadan yerinizi öğrenebilirsiniz.

Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Nikso oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla butonuna ... <p>Hastahanemize kulağından rahatsız olduğu için gelen hastamızın ilk ... Do you like green beans? Jazz up your standard side with this tasty recipe! I... Use the mouse to piece together three great pictures of Merrick State Park in... Collect all the red apples to get some apple pie. <p>Süper marionun yeni bir macerası olan bu oyuna baÅ... <p>Güzel Prenses Barbie Oyunu ile rengarenk ve cıvıl cıvıl bir oyun sizl... Jane's cousins are arriving and her mom wants to clean up the mess before the... <p>Sevimli kahraman Wubbzy, minik arabası ile yoldaki topları ve diğer e... <p>Neşeli Sakızlarımızın macerası ikikisilikoyunlar.net'de 3.böl&uum... <p>Mario yeni macerasında yine karşısındaki düşmanlara karşı mücade... <p><em>Kış için hazırlıklara başlayan küçük rakunları...