Maceracı Maymunlar

Oyun Adı: Maceracı Maymunlar

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 162

Puan: 0.00

Hazine meraklısı iki maymun kardeş, aldıkları bir duyum üzerine yer altına inerler. Amaçları birbirinden değerli elmasları toplamaktır. Fakat bu elmasları toplamak o kadar kolay olmayacaktır. Yer altında elmaslar çok tehlikeli canavarlar tarafından korunmaktadır. Bu gizemli maceraya katılmak için çok geç kalmış sayılmazsın. İstersen iki kişilik olarak arkadaşınla beraber bu maceraya çıkabilirsin.

Oyun yüklendikten sonra "Click to Play" yazısına tıklayarak oyuna başlayın.

Oyun kontrolleri:


Oyunu tek kişi oynuyorsanız kullanmanız gereken kontroller:
Yönlendirme: "W,A,S,D" veya "Ok Tuşları"
Merdiven kurma: "Üst veya Alt Yön Tuşu+Q veya Space"

Oyunu iki kişi oynuyorsanız kullanmanız gereken kontroller:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Merdiven kurma: "W veya S+Q"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "Ok Tuşları"
Merdiven kurma: "Alt veya Üst Ok Tuşu+Space"

Oyunu iki kişi oynamak istiyorsanız, oyun esnasında "1,2" tuşlarını kullanarak oyuna oyuncu dahil edebilirsiniz. Oyundaki amacımız, elmasları toplayarak kilitli bölgeye ulaşmak. İkikisilikoyunlar.net sitemizdeki bu oyunda tüm elmasları topladıktan sonra kilitli bölgeye vardığınızda, bir sonraki bölüm otomatik olarak açılacaktır. Oyun penceresinin sol üst köşesinden bulunan haritadan yerinizi öğrenebilirsiniz.

Başarılar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Mr. Bean yine iş başında kuafördeki çocuğun saçı yapılı... <p>Mario meyve dünyasında düşmanı olan meyvelere karşı mücadel... Use the mouse to piece together three great pictures of Rifles. BamBams are individual sticks that are hit together to make noise in support ... Put together three great pictures of town and scenes along the Volga River. Don't let the food fall down - no one likes food that has been on the floor. <p>Aşağıdan gelen renkli balonları sağ alt köşede bulunan reklere tıklay... <p>Bademciklerin dolayı sürekli hasta olan hastamızın çöz&uu... <p>Bir rock grubunun saklı eşyaları bulmasına yardım edeceğiz. Verilen sü... <p>Youda efsanesi Amsterdam'da devam ediyor. Amsterdam tren istasyon... <p>Süper mario ve kahraman luigi'nin dinazorun ateşlerinden ka&ccedi... <p>Mouse ile oynanan oyun. En güzel ağacİ seçin ve oraya bir ağa&...