Bomberman 3

Oyun Adı: Bomberman 3

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 166

Puan: 0.00

 "Bomberman" tarzı oyunlarımızdan bir yenisi ile sizlerleyiz. Her zaman olduğu gibi iki kişilik oyun seçeneği ve birbirinden farklı bonuslarıyla sizi klavyenin başına bağlayacak olan bu oyunla aksiyonu damarlarınızda hissedeceksiniz.

Oyundaki amacınız, tüm rakiplerinizi bombalarınızla haklamak. "LEVEL" butonu ile tek kişilik, "BATTLE" butonu ile iki kişilik oyun başlatabilirsiniz. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Bomba Koyma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Koyma: "CAPS LOCK"

Patlattığınız blokların altından çıkan bonuslarla gücünüze güç katabilir, rakiplerinizin korkulu rüyası haline gelebilirsiniz. Ekranın sağ bölmesinde oyuncuların özellikleri yer almaktadır. Dikkat edin: Hızlı koşma bonusu, yürüdükçe azalmaktadır. İyi oyunlar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Süper mario altın yıldız oyunumuzun 2. serisinde bölümlerde... <p>Hazel Bebek Diş Bakımı Oyunu ile Hazel bebekle yine keyifli dakikalar sizl... Explore this large collection of library books and manuscripts... <p>Barbie Kurabiye Yapıyor Oyunu ile eğlenceli bir yemek oyunu oynamak ü... <p><em>Birbirlerine karşı kızgınlıkları devam eden komşuların savaşları ikinc... <p>Süper mario ve kahraman luigi'nin dinazorun ateşlerinden ka&ccedi... Collect all the red apples to get some apple pie. <p>Utangaç Gelin Oyunu ile bu gelinin yardımınıza ihtiyacı var! Ne kad... [Mobile&Desktop] Word Gram is a brand new highscores word search game with 4 ... <p>Neşeli sakızların macerası 2.oyunla devam ediyor. Dil seçiminde <st... <p>Sevimli minik kızın elindeki top ile etrafındaki engelleri aşarak süt... Piece together three great pictures of Boathouses in 5 shapes and 5 sizes.