Bomberman 3

Oyun Adı: Bomberman 3

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 145

Puan: 0.00

 "Bomberman" tarzı oyunlarımızdan bir yenisi ile sizlerleyiz. Her zaman olduğu gibi iki kişilik oyun seçeneği ve birbirinden farklı bonuslarıyla sizi klavyenin başına bağlayacak olan bu oyunla aksiyonu damarlarınızda hissedeceksiniz.

Oyundaki amacınız, tüm rakiplerinizi bombalarınızla haklamak. "LEVEL" butonu ile tek kişilik, "BATTLE" butonu ile iki kişilik oyun başlatabilirsiniz. Tuş kombinasyonları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Bomba Koyma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Koyma: "CAPS LOCK"

Patlattığınız blokların altından çıkan bonuslarla gücünüze güç katabilir, rakiplerinizin korkulu rüyası haline gelebilirsiniz. Ekranın sağ bölmesinde oyuncuların özellikleri yer almaktadır. Dikkat edin: Hızlı koşma bonusu, yürüdükçe azalmaktadır. İyi oyunlar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Click on the instrucments to make those cats swine <p>Panda Restoran Oyunu ile ne kadar hızlısınız görelim bakalım! Bu hız ... <p>Haylaz çocuk oyunu iki etaptan oluşuyor. İlk bölümde baba... <p>Oyunumuzda aşık etmek için seçilmiş adamımıza yardımcı olmay... <p>Süper mario yeni macerasında ilerlerken çok öfkeli ve asa... <p><em>Jim ve Mary'nin büyük aşk seriveni devam ediyor. Mary... <p>Batman : Buz Kadin Oyunu, Oyunda kontrolleri klavye yukari tusu ziplama as... <p>Sevimli noel faremizi mouse'umuzla boyayabilliriz. Bunun için &... <p>Goril boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla buto... Piece together three great pictures of Boathouses in 5 shapes and 5 sizes. <p>Iphone için üretilmiş efsanevi oyun artık sizin bilgisayarınız... <p>Hastanemize apandis bölgesinde rahatsızlık olduğu için bir has...