Neşeli Dondurmalar 2

Oyun Adı: Neşeli Dondurmalar 2

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 223

Puan: 0.00

Neşeli dondurmalar yepyeni ve en son bölümü ile ikikisilikoyunlar.net'de devam ediyor! Bir önceki bölümde bir çok meyve yemelerine rağmen bir türlü doymayan dondurmalar ile, bu bölümde daha zorlu ve eğlenceli bölümler seni bekliyor. Hazırsan, başlayalım!

"CLICK TO LICK" butonu ile ana menüye gidebilirsiniz. "PLAY" butonuna tıklayın. Oyunu tek kişi oynamak istiyorsanız, "SPACE(BOŞLUK)" tuşuna basarak oyuncu oluşturabilirsiniz. İki kişilik oynamak isterseniz, "SPACE(BOŞLUK)" tuşuna ve "Q" tuşuna basarak oyuncu oluşturabilirsiniz. "OK" butonlarına tıklayarak karakteri değiştirebilirsiniz. Daha sonra "GO" butonlarına tıklayarak bölüm seçme ekranına gidebilir ve birinci bölümü seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuna başladıktan sonra açılan bilgilendirme pencerelerini "CONTINUE" butonu ile geçebilirsiniz.

Oyun Kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Buz oluşturma/Kırma: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Buz oluşturma/Kırma: "Q"

 

Oyundaki amacımız, bölümlerde bulunan meyveleri canavarlara yakalanmadan toplamak. Takım olarak iyi bir şekilde çalışırsanız, bölümleri çok daha hızlı ve kolay bir şekilde geçebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sincap Boyama oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla b... <p>Nikso oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla butonuna ... <p>Kalp ile ilgili şikayetleri üzere hastanenize gelen kişilerin sağlıkl... destroy enemy tanks using cannon ball. Multiple terrain. <p>Süper baba ile çocuğu nuza bakmanız gerekiyor onun isteklerini... <p>Buyuk balik kucuk baligi yer ve bu hep boyle gider. Sizde bu doga kanunund... <p>Harika Butik Oyunu ile modayı belirlemeye hazır mısınız? Bu muhteşem oyund... <p>Kristen Stewart Giydir Oyunu ile Alacakaranlık serisinden tanıdığınız Bell... <p>Fredi hızlı bir şekilde uçurun ve çok uzağa gitsin yoldaki s... <p>Küçük sevimli tavşanlarımız, evine dönmek istiyor; a... <p>Arkadaşınızla birlikte çarpışan araba tarzında bir oyun oynamak ist... Use the mouse to piece together three great pictures of the country of Croati...