Neşeli Dondurmalar 2

Oyun Adı: Neşeli Dondurmalar 2

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 238

Puan: 0.00

Neşeli dondurmalar yepyeni ve en son bölümü ile ikikisilikoyunlar.net'de devam ediyor! Bir önceki bölümde bir çok meyve yemelerine rağmen bir türlü doymayan dondurmalar ile, bu bölümde daha zorlu ve eğlenceli bölümler seni bekliyor. Hazırsan, başlayalım!

"CLICK TO LICK" butonu ile ana menüye gidebilirsiniz. "PLAY" butonuna tıklayın. Oyunu tek kişi oynamak istiyorsanız, "SPACE(BOŞLUK)" tuşuna basarak oyuncu oluşturabilirsiniz. İki kişilik oynamak isterseniz, "SPACE(BOŞLUK)" tuşuna ve "Q" tuşuna basarak oyuncu oluşturabilirsiniz. "OK" butonlarına tıklayarak karakteri değiştirebilirsiniz. Daha sonra "GO" butonlarına tıklayarak bölüm seçme ekranına gidebilir ve birinci bölümü seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuna başladıktan sonra açılan bilgilendirme pencerelerini "CONTINUE" butonu ile geçebilirsiniz.

Oyun Kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Buz oluşturma/Kırma: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Buz oluşturma/Kırma: "Q"

 

Oyundaki amacımız, bölümlerde bulunan meyveleri canavarlara yakalanmadan toplamak. Takım olarak iyi bir şekilde çalışırsanız, bölümleri çok daha hızlı ve kolay bir şekilde geçebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Saklı şekerleri ve bölümlerdeki 3 saklı yıldızı bularak eğlencel... <p>Iphone için üretilmiş efsanevi oyun artık sizin bilgisayarınız... <p>Oyuna giriş yaptıktan sonra alandaki gizli eşyaları sizin bulmanız isteniy... <p>Klasik Nokia telefonlardan hatırladığımız, rekorlar kırmak adına yılanı en... <p>Play seçeneğine tıklayarak sörfçü çocuk oyu... <p>Ellie ile güzel bir günde bahçede tohum ekerken çi... Put together three great pictures of town and scenes along the Volga River. <p>Mouse yardımıyla evin en güzel şekilde dekorasyona sokuyorsunuz. Yapm... <p>Küçük kuzuyu topun içine yerleştirin ve en uzağa f... <p>Sıradışı bir beceri oyununa hoşgeldiniz. Oyunumuzu tek başınıza oynayabile... <p>Mario, restaurantına gelen müşterileri iyi ağırlaması gerekiyor. Onla... <p>Maceracı hobo bu yeni oyununda zombilere karşı mücadele ediyor. Hobo&...