Neşeli Dondurmalar 2

Oyun Adı: Neşeli Dondurmalar 2

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 247

Puan: 0.00

Neşeli dondurmalar yepyeni ve en son bölümü ile ikikisilikoyunlar.net'de devam ediyor! Bir önceki bölümde bir çok meyve yemelerine rağmen bir türlü doymayan dondurmalar ile, bu bölümde daha zorlu ve eğlenceli bölümler seni bekliyor. Hazırsan, başlayalım!

"CLICK TO LICK" butonu ile ana menüye gidebilirsiniz. "PLAY" butonuna tıklayın. Oyunu tek kişi oynamak istiyorsanız, "SPACE(BOŞLUK)" tuşuna basarak oyuncu oluşturabilirsiniz. İki kişilik oynamak isterseniz, "SPACE(BOŞLUK)" tuşuna ve "Q" tuşuna basarak oyuncu oluşturabilirsiniz. "OK" butonlarına tıklayarak karakteri değiştirebilirsiniz. Daha sonra "GO" butonlarına tıklayarak bölüm seçme ekranına gidebilir ve birinci bölümü seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuna başladıktan sonra açılan bilgilendirme pencerelerini "CONTINUE" butonu ile geçebilirsiniz.

Oyun Kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Buz oluşturma/Kırma: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Buz oluşturma/Kırma: "Q"

 

Oyundaki amacımız, bölümlerde bulunan meyveleri canavarlara yakalanmadan toplamak. Takım olarak iyi bir şekilde çalışırsanız, bölümleri çok daha hızlı ve kolay bir şekilde geçebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ünlüler hayranlarından mısın? Oyuncuları ve karakterleri karıştı... <p>Mario traktörü'nün üçüncü versiyo... <p>Süper kahramanımız mario ile birlikte yarış pistlerinde aracımızla dr... <p>Bir başka iki kişilik oyunumuzla sizlerleyiz. Basit, kafa yormayan; ancak ... Collect some cool gold! Schoolboy Makeover is a fun 3D fashion game. Not only do you get to pick whic... <p>Süper baba ile çocuğu nuza bakmanız gerekiyor onun isteklerini... <p>Maceracı hobo bu yeni oyununda zombilere karşı mücadele ediyor. Hobo&... <p><em>Hiç balıklarla golf oynadın mı? Eminiz ki oynamamışsındır. Bu i... <p>Ormanda yaralanan 4 yaratığın ilk yardım ve iyileştik Canavar Doktoru oyun... <p>Haylaz çocuk oyunu iki etaptan oluşuyor. İlk bölümde baba... <p><em>Kış için hazırlıklara başlayan küçük rakunları...