Balon Savaşları  2

Oyun Adı: Balon Savaşları 2

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 214

Puan: 0.00

 Balon savaşları tüm heyecanı ile devam ediyor. Bu defa savaşlarda sadece zekanızı değil aynı zamanda becerilerinizi de kullanmanız gerekecek. Hız bu savaştaki en önemli unsur. Balonunu en hızlı patlatan, kendi balonlarının kralı olacak ve rakip balonları kralsız bırakacak. 

 

Oyunu tek kişi oynamak istiyorsanız, "1 PLAYER" butonuna tıklayın. Savaşlar beş farklı zorluk derecesinden oluşuyor. "Dead Easy" butonu ile en kolay savaşa, "Very Hard" butonu ile de en zor savaşa katılabilirsiniz. Aradaki zorluk dereceleri kolaydan zora doğru sıralanmaktadır. Zorluk derecesini seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz.

 

Oyunu iki kişilik oynamak istiyorsanız, "2 PLAYER" butonuna tıklayarak oyuna iki kişilik olarak başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Şişirme: "Z ve X"


2. Oyuncu:
Şişirme: "O ve P"


Oyundaki amacımız, balonu olabildiğince hızlı bir şekilde şişirmek ve patlatmak. İlk patlatan kazanır.

 

Daha fazla iki kişilik balon patlatma oyunları için, ikikisilikoyunlar.net'de oynamaya devam edin!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sevimli Midilli Oyunu ile müthiş bir kız oyunu karşınızda! Bu oyunda ... <p>En güzel çizgifilmlerden biri olan adibou ve arkadaşlarını boy... At night Monte Carlo racing silver car. You can color online and print on pap... <p>Hayvanat bahçesinde hayvanlarla eğlenerek oyun oynamaya çalı... <p>Harika Bakım Oyunu ile bu hoş kızın yardımınıza ihtiyacı var gibi gör... <p><em>Kış için hazırlıklara başlayan küçük rakunları... Catch all the gifts with your chimney. <p><em> ki kişilik oyun sevenler için, başka bir muhteşem oyun da... Step into this old house to find different items from the past. <p><em>Hiç balıklarla golf oynadın mı? Eminiz ki oynamamışsındır. Bu i... <p>Yaralanan kızımıza ilk müdehaleyi ambulansda yapıyoruz. Mouse'unu... <p>Sincap Boyama oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla b...