Balon Savaşları  2

Oyun Adı: Balon Savaşları 2

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 182

Puan: 0.00

 Balon savaşları tüm heyecanı ile devam ediyor. Bu defa savaşlarda sadece zekanızı değil aynı zamanda becerilerinizi de kullanmanız gerekecek. Hız bu savaştaki en önemli unsur. Balonunu en hızlı patlatan, kendi balonlarının kralı olacak ve rakip balonları kralsız bırakacak. 

 

Oyunu tek kişi oynamak istiyorsanız, "1 PLAYER" butonuna tıklayın. Savaşlar beş farklı zorluk derecesinden oluşuyor. "Dead Easy" butonu ile en kolay savaşa, "Very Hard" butonu ile de en zor savaşa katılabilirsiniz. Aradaki zorluk dereceleri kolaydan zora doğru sıralanmaktadır. Zorluk derecesini seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz.

 

Oyunu iki kişilik oynamak istiyorsanız, "2 PLAYER" butonuna tıklayarak oyuna iki kişilik olarak başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Şişirme: "Z ve X"


2. Oyuncu:
Şişirme: "O ve P"


Oyundaki amacımız, balonu olabildiğince hızlı bir şekilde şişirmek ve patlatmak. İlk patlatan kazanır.

 

Daha fazla iki kişilik balon patlatma oyunları için, ikikisilikoyunlar.net'de oynamaya devam edin!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Mario, restaurantına gelen müşterileri iyi ağırlaması gerekiyor. Onla... <p>Alışveriş Tarzı Oyunu ile alışveriş öncesi biraz bakıma ne dersiniz? ... Help Daffy score a perfect landing, don't forget about wind. Oyunda havadan düşen altınları toplamaya çalışıyoruz. Ne kadar çok altın o ka... <p><em>Kış için hazırlıklara başlayan küçük rakunları... <p>Harika Butik Oyunu ile modayı belirlemeye hazır mısınız? Bu muhteşem oyund... <p>Harika Bakım Oyunu ile bu hoş kızın yardımınıza ihtiyacı var gibi gör... <p>Bahçe Dekorasyonu Oyunu ile şimdi tasarım yapma vakti kızlar! Ne ka... <p>Super Mario kardeşler ile doyasıya eğlenceye hazır mısınız? <strong>Mario,... <p>Play seçeneğine tıklayarak sörfçü çocuk oyu... Two greedy gnome brothers - Us and Zus are playing the peculiar gnomish game.... <p>Komik yeşil kurbağa, avlarını yakalayabilmesi için dilinin uzanabil...