Balon Savaşları  2

Oyun Adı: Balon Savaşları 2

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 202

Puan: 0.00

 Balon savaşları tüm heyecanı ile devam ediyor. Bu defa savaşlarda sadece zekanızı değil aynı zamanda becerilerinizi de kullanmanız gerekecek. Hız bu savaştaki en önemli unsur. Balonunu en hızlı patlatan, kendi balonlarının kralı olacak ve rakip balonları kralsız bırakacak. 

 

Oyunu tek kişi oynamak istiyorsanız, "1 PLAYER" butonuna tıklayın. Savaşlar beş farklı zorluk derecesinden oluşuyor. "Dead Easy" butonu ile en kolay savaşa, "Very Hard" butonu ile de en zor savaşa katılabilirsiniz. Aradaki zorluk dereceleri kolaydan zora doğru sıralanmaktadır. Zorluk derecesini seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz.

 

Oyunu iki kişilik oynamak istiyorsanız, "2 PLAYER" butonuna tıklayarak oyuna iki kişilik olarak başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Şişirme: "Z ve X"


2. Oyuncu:
Şişirme: "O ve P"


Oyundaki amacımız, balonu olabildiğince hızlı bir şekilde şişirmek ve patlatmak. İlk patlatan kazanır.

 

Daha fazla iki kişilik balon patlatma oyunları için, ikikisilikoyunlar.net'de oynamaya devam edin!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Harika Bakım Oyunu ile bu hoş kızın yardımınıza ihtiyacı var gibi gör... <p>Aylardır öğrencileri taşıyan okul otobüsü, artık iyice kirl... <p>Kışın vazgeçilmesi kar yağdığı zaman kardan adam yapmaktır. Sizde k... <p>Bebek Çılgın Hırsız Minion oyun oynarken düşer ve yaralanır. B... <p>Play seçeneğini seçerek şirin bir okul otobüsü s&u... <p>Oyunu oynamak icin oncelikle oyuna basladiktan sonra yukardaki menuden ada... <p>Efsane atari oyunu kahramanı Süper Mario bu seferki macerasında karış... In the game of collapse, blocks of the same colour are remove upon clicking. ... Relaxing is the key of getting the best of a spa treatment. You will get a lu... SL Jungle Pinball Game. 3D Pinball Machine with Realistic SFX. Arrows to Move... Use the mouse to put together three great pictures of Mongooses. This is a colouring book game