Bombacı Tom ve Jerry

Oyun Adı: Bombacı Tom ve Jerry

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 242

Puan: 0.00

Ünlü çizgi film karakterleri Tom ve Jerry arasındaki rekabeti bilmeyeniniz yoktur. Tom, Jerry'yi yakalamak ister; ama bir türlü yakalayamaz. Ama bu sefer çok yaklaştı. Jerry'nin yardımınıza ihtiyacı var. Tom ve Jerry ile bombalar arasında bir mücadeleye ne dersiniz?

Oyundaki amacınız, Tom'u bombalamak. Oyunu ister tek başınıza, isterseniz de arkadaşınızla oynayabiliyorsunuz. Tuş kombinasyonlarını açıklayalım:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Koyma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Bomba Koyma: Numerik Klavyede "0"

Patlattığınız blokların altından çıkan bonus'larla fazladan bomba koyma, uzun ateşli patlama, hızlı koşma gibi özellikler kazanabilirsiniz. Oyun esnasında ekranın yukarısındaki "BACK" butonuyla ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Son Moda Makyaj Oyunu ile süper dakikalar geçirmeye hazır mısı... <p>Muzları topla oyununa start game seçeneğine tıklayarak oyuna giriş ... <p>Sevimli minik kızın elindeki top ile etrafındaki engelleri aşarak süt... Help Santa collect his presents and keep those damn squirrels away from them. Fly your candidates to work and get good commission. <p>Annesi işe giderken çocuklarını büyükanneye bırakıyor ve ... You are rather tired, but that doesn't mean that you shouldn't hit some nails. <p>Küçük doktor kızımız ile zarar görmüş hayvanlar... <p>Bu 23 Nisan'da da, dünyanın dört bir yanından gelen arkadaşl... Use the mouse to put together three great pictures of Mongooses. Your parents are coming, hide your incriminating stuff. <p>Daha önce İkikisilikoyunlar.net'de yayınladığımız "<strong>K...