Bombacı Tom ve Jerry

Oyun Adı: Bombacı Tom ve Jerry

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 251

Puan: 0.00

Ünlü çizgi film karakterleri Tom ve Jerry arasındaki rekabeti bilmeyeniniz yoktur. Tom, Jerry'yi yakalamak ister; ama bir türlü yakalayamaz. Ama bu sefer çok yaklaştı. Jerry'nin yardımınıza ihtiyacı var. Tom ve Jerry ile bombalar arasında bir mücadeleye ne dersiniz?

Oyundaki amacınız, Tom'u bombalamak. Oyunu ister tek başınıza, isterseniz de arkadaşınızla oynayabiliyorsunuz. Tuş kombinasyonlarını açıklayalım:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Koyma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Bomba Koyma: Numerik Klavyede "0"

Patlattığınız blokların altından çıkan bonus'larla fazladan bomba koyma, uzun ateşli patlama, hızlı koşma gibi özellikler kazanabilirsiniz. Oyun esnasında ekranın yukarısındaki "BACK" butonuyla ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Yaz Kampında Tembellik yapan sevimli oyun kahramanımız Sara hazırlık yapıy... <p>Saç Tasarla Oyunu ile harika zaman geçireceksiniz! Bu oyunda... <p>Fil içersinde bulunan şekerlemeleri toplamak için mouse ile ... Put together three great pictures of town and scenes along the Volga River. <p>Yaratığı besle oyunumuzda ekranın altında bulunana besinlere mouse'unu... <p>Oyundaki kız kendisine süper özelliklere sahip bir erkek arkadaş... A wizard has challenged you to complete a series of puzzles. Complete all the... How high can you get Jumping Princess? She needs to collect her crowns while ... <p>Gizemli kitap oyunumuzdaki macera kaldığı yerden 2. versiyonu ile devam et... This is a colouring book game <p> Biri büyük, biri küçük iki tane sevimli c... <p>Masal Diyarı Tarzı Oyunu ile görkemli bir mekanda muhteşem bir oyun o...