Bombacı Tom ve Jerry

Oyun Adı: Bombacı Tom ve Jerry

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 257

Puan: 0.00

Ünlü çizgi film karakterleri Tom ve Jerry arasındaki rekabeti bilmeyeniniz yoktur. Tom, Jerry'yi yakalamak ister; ama bir türlü yakalayamaz. Ama bu sefer çok yaklaştı. Jerry'nin yardımınıza ihtiyacı var. Tom ve Jerry ile bombalar arasında bir mücadeleye ne dersiniz?

Oyundaki amacınız, Tom'u bombalamak. Oyunu ister tek başınıza, isterseniz de arkadaşınızla oynayabiliyorsunuz. Tuş kombinasyonlarını açıklayalım:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Koyma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Bomba Koyma: Numerik Klavyede "0"

Patlattığınız blokların altından çıkan bonus'larla fazladan bomba koyma, uzun ateşli patlama, hızlı koşma gibi özellikler kazanabilirsiniz. Oyun esnasında ekranın yukarısındaki "BACK" butonuyla ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Şirketteki sekretere sulanan patrona gıcık olan personel, öfkesini di... <p>Mouse yardımıyla evin en güzel şekilde dekorasyona sokuyorsunuz. Yapm... <p>Barbie Cheesecake Yapıyor Oyunu ile lezzetli dakikalar sizleri bekliyor! B... <p>Maymunları sevindir oyunumuz kaldığı yerden hızlı bir şekilde devam etmekt... <p>Mario traktörü'nün üçüncü versiyo... <p>Batman : Buz Kadin Oyunu, Oyunda kontrolleri klavye yukari tusu ziplama as... <p>Karlar ülkesi prensesi Elsa midesinden rahatsız olduğu için ha... <p>Sünger Bob Giydirmece Oyunu ile müthiş dakikalar sizleri bekliyo... This is a colouring book game <p><em>Hiç balıklarla golf oynadın mı? Eminiz ki oynamamışsındır. Bu i... Return to the epic world of Nano Kingdoms, to defeat once and for all the evi... Remove group of block if they are of the same colour