Bombacı Tom ve Jerry

Oyun Adı: Bombacı Tom ve Jerry

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 267

Puan: 0.00

Ünlü çizgi film karakterleri Tom ve Jerry arasındaki rekabeti bilmeyeniniz yoktur. Tom, Jerry'yi yakalamak ister; ama bir türlü yakalayamaz. Ama bu sefer çok yaklaştı. Jerry'nin yardımınıza ihtiyacı var. Tom ve Jerry ile bombalar arasında bir mücadeleye ne dersiniz?

Oyundaki amacınız, Tom'u bombalamak. Oyunu ister tek başınıza, isterseniz de arkadaşınızla oynayabiliyorsunuz. Tuş kombinasyonlarını açıklayalım:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Bomba Koyma: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Bomba Koyma: Numerik Klavyede "0"

Patlattığınız blokların altından çıkan bonus'larla fazladan bomba koyma, uzun ateşli patlama, hızlı koşma gibi özellikler kazanabilirsiniz. Oyun esnasında ekranın yukarısındaki "BACK" butonuyla ana menüye geri dönebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Kaykaycı çocuk yoluna devam edebilmesi için öncelikle e... <p>Oyunda yeterli sayıda bloklar kullanmanız için size verilmiş. Kırmı... <p>Hastanemize sırtındaki omurgasından rahatsız olan hastamızı ameliyat edece...  Pepee Harfleri Bul Oyunu ile sevilen çizgi film kahramanı Pepee, bu seferde ... <p>Bir başka iki kişilik oyunumuzla sizlerleyiz. Basit, kafa yormayan; ancak ... <p>Sevimli karakterimiz pou ile birlikte tatilin keyfini bir lunapark da &cce... <p> Balon savaşları tüm heyecanı ile devam ediyor. Bu defa sav... <p>Oyunumuz ilkokulda teneffüs aralarında öğrendiğimiz, arkadaşları... Jane's cousins are arriving and her mom wants to clean up the mess before the... Is a beautiful summer day, and you decided to go to the pool with some friend... <p>Oyunumuzda yeni yıla girmek üzeredeyken kötü bir canavar ta... <p>Ameliyatlara başlamadan önce herşey çok hijyenik olmalıdır. Eğ...