Maceracı Tavşan

Oyun Adı: Maceracı Tavşan

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 162

Puan: 0.00

Küçük sevimli tavşanlarımız, evine dönmek istiyor; ancak karşılarına bazı zorluklar çıkmış durumda. Onlara bu zorluklar karşısında yardımcı olur musunuz? Cevabınız "Evet!" ise "PLAY" butonu ile menüye giriş yapın.

Oyundaki amacınız, yukarıda da bahsetmiş olduğumuz üzere tavşanları evlerine ulaştırmak. Oyunun hem tek kişilik, hem de iki kişilik versiyonu mevcut. Tek kişilik versiyon için "SINGLE MODE", iki kişilik versiyon için "DOUBLE MODE" butonuna tıklayıp bölüm seçin. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D"
Eğilme: "S"
Atak: "J"
Zıplama: "K"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK (YÖN)"
Eğilme: "AŞAĞI OK (YÖN)"
Atak: "2"
Zıplama: "3"


Bölümleri geçebilmek için tüm havuçları toplamanız gerekiyor. Zıplama tuşuna iki kere basarsanız, daha yükseğe zıplayabilirsiniz. Lavlara, dikenlere ve böceklere dikkat edin. Başarılar dileriz.

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Macy, gözlerini yeni bir alışveriş macerasına dikti; düğün ... <p>Hazel Bebek Diş Bakımı Oyunu ile Hazel bebekle yine keyifli dakikalar sizl... <p>Rock yıldızı oyunumuzun 2. serisinde odamızda bulunan gizli nesneleri mous... <p>Bu test her gün hangi ofis hayvanı modunda olduğunuzu gösterecek... <p>Sıradışı bir beceri oyununa hoşgeldiniz. Oyunumuzu tek başınıza oynayabile... <p>Mario, restaurantına gelen müşterileri iyi ağırlaması gerekiyor. Onla... <p>Maymunları sevindir oyunumuzun beklenen 4. serisi sizlerle. Oyunumuzda &uu... <p>Kedili Kız Oyunu ile harika dakikalar sizlerle olacak! Kedileri sever misi... <p>Super Mario kardeşler ile doyasıya eğlenceye hazır mısınız? <strong>Mario,... Play with hamsters and feed them with cookies!
Don't let the food fall down - no one likes food that has been on the floor. Relaxing is the key of getting the best of a spa treatment. You will get a lu...