Maceracı Tavşan

Oyun Adı: Maceracı Tavşan

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 155

Puan: 0.00

Küçük sevimli tavşanlarımız, evine dönmek istiyor; ancak karşılarına bazı zorluklar çıkmış durumda. Onlara bu zorluklar karşısında yardımcı olur musunuz? Cevabınız "Evet!" ise "PLAY" butonu ile menüye giriş yapın.

Oyundaki amacınız, yukarıda da bahsetmiş olduğumuz üzere tavşanları evlerine ulaştırmak. Oyunun hem tek kişilik, hem de iki kişilik versiyonu mevcut. Tek kişilik versiyon için "SINGLE MODE", iki kişilik versiyon için "DOUBLE MODE" butonuna tıklayıp bölüm seçin. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D"
Eğilme: "S"
Atak: "J"
Zıplama: "K"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK (YÖN)"
Eğilme: "AŞAĞI OK (YÖN)"
Atak: "2"
Zıplama: "3"


Bölümleri geçebilmek için tüm havuçları toplamanız gerekiyor. Zıplama tuşuna iki kere basarsanız, daha yükseğe zıplayabilirsiniz. Lavlara, dikenlere ve böceklere dikkat edin. Başarılar dileriz.

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Dive into the water and collect as many coins as possible. <p>Beğeni ile oynanan alışveriş asistanı oyunlarına bir yenisi daha ekleniyor... <p>Gizemli kitabın gizemli sırları yeni serisinde devam etmektedir. Güze... <p>Kedili Kız Oyunu ile harika dakikalar sizlerle olacak! Kedileri sever misi... <p>Alacakaranlık filmi günümüzde bir çok insanın ilgisi... Return to the epic world of Nano Kingdoms, to defeat once and for all the evi... <p>Kuşları patlatma oyununa başlamak için play seçeneğine tıkla... <p>Denizdeki gizemli eşya ve hazinelerden oluşan parçaların aynı olanl... Fly your candidates to work and get good commission. <p>Oyuna giriş yaptıktan sonra alandaki gizli eşyaları sizin bulmanız isteniy... <p>Bir rock grubunun saklı eşyaları bulmasına yardım edeceğiz. Verilen sü... Grab pour mallet and use it to hit those naughty groundhogs one by one, the v...