Maceracı Tavşan

Oyun Adı: Maceracı Tavşan

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 175

Puan: 0.00

Küçük sevimli tavşanlarımız, evine dönmek istiyor; ancak karşılarına bazı zorluklar çıkmış durumda. Onlara bu zorluklar karşısında yardımcı olur musunuz? Cevabınız "Evet!" ise "PLAY" butonu ile menüye giriş yapın.

Oyundaki amacınız, yukarıda da bahsetmiş olduğumuz üzere tavşanları evlerine ulaştırmak. Oyunun hem tek kişilik, hem de iki kişilik versiyonu mevcut. Tek kişilik versiyon için "SINGLE MODE", iki kişilik versiyon için "DOUBLE MODE" butonuna tıklayıp bölüm seçin. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D"
Eğilme: "S"
Atak: "J"
Zıplama: "K"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK (YÖN)"
Eğilme: "AŞAĞI OK (YÖN)"
Atak: "2"
Zıplama: "3"


Bölümleri geçebilmek için tüm havuçları toplamanız gerekiyor. Zıplama tuşuna iki kere basarsanız, daha yükseğe zıplayabilirsiniz. Lavlara, dikenlere ve böceklere dikkat edin. Başarılar dileriz.

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
[Mobile&Desktop] Word Gram is a brand new highscores word search game with 4 ... BamBams are individual sticks that are hit together to make noise in support ... <p>Karnı doymak bilmeyen çocugun gece yarısında yine bir şeyler atıştı... <p>Sevimli kahraman Wubbzy, minik arabası ile yoldaki topları ve diğer e... Mermaid fun makeover is a game where you have to take care of your pretty mer... <p>Oyuna giriş yaptıktan sonra alandaki gizli eşyaları sizin bulmanız isteniy... You are rather tired, but that doesn't mean that you shouldn't hit some nails. <p>Buyuk balik kucuk baligi yer ve bu hep boyle gider. Sizde bu doga kanunund... <p>Kaykaycı çocuk yoluna devam edebilmesi için öncelikle e... <p>Mouse yardımıyla evin en güzel şekilde dekorasyona sokuyorsunuz. Yapm... <p>Play seçeneğine tıklayarak sörfçü çocuk oyu... <p>En güzel çizgifilmlerden biri olan adibou ve arkadaşlarını boy...