Maceracı Tavşan

Oyun Adı: Maceracı Tavşan

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 187

Puan: 0.00

Küçük sevimli tavşanlarımız, evine dönmek istiyor; ancak karşılarına bazı zorluklar çıkmış durumda. Onlara bu zorluklar karşısında yardımcı olur musunuz? Cevabınız "Evet!" ise "PLAY" butonu ile menüye giriş yapın.

Oyundaki amacınız, yukarıda da bahsetmiş olduğumuz üzere tavşanları evlerine ulaştırmak. Oyunun hem tek kişilik, hem de iki kişilik versiyonu mevcut. Tek kişilik versiyon için "SINGLE MODE", iki kişilik versiyon için "DOUBLE MODE" butonuna tıklayıp bölüm seçin. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D"
Eğilme: "S"
Atak: "J"
Zıplama: "K"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK (YÖN)"
Eğilme: "AŞAĞI OK (YÖN)"
Atak: "2"
Zıplama: "3"


Bölümleri geçebilmek için tüm havuçları toplamanız gerekiyor. Zıplama tuşuna iki kere basarsanız, daha yükseğe zıplayabilirsiniz. Lavlara, dikenlere ve böceklere dikkat edin. Başarılar dileriz.

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyunda mario ve arkadaşları var. İlk bölümde luigi ile oyuna baş... Divide the figure into the required quantity of pieces with the limited numbe... <p>Süper Mario, taşıma kamyonuna yüklenen eşyaları kaza yapmadan ve... <p>Güzel Prenses Barbie Oyunu ile rengarenk ve cıvıl cıvıl bir oyun sizl... BamBams are individual sticks that are hit together to make noise in support ... <p>Oyunu başlat seçeneğine mouseniz ile tıklayın ve güzel bir pre... <p>Hazel Bebek Uyku Vakti Oyunu ile müthiş bir kız oyunu daha sizlerle! ... <p>Yeni yıl hazırlıkları yapan şirin kasabanın afacanı olarak kar topu yapıp ... <p>Macy, gözlerini yeni bir alışveriş macerasına dikti; düğün ... <p>Süper mario altın yıldız oyunumuzun 2. serisinde bölümlerde... <p>Gizemli yaratık oyunumuzda cadımızın kullandığı nesneler ile büyü... <p>Birbirlerinin aynısı olan desenleri mouse yardımı sayesinde bularak yok ed...