Flappy Midilli

Oyun Adı: Flappy Midilli

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 223

Puan: 0.00

Uçan küçük midillilerle, Flappy Bird tarzında iki kişilik bir maceraya hazır ol. Flappy Bird'de olduğu gibi yine boruların arasından geçmeye çalışacaksınız ama birkaç farklılıkları var tabi. Bunlardan birisi; boruların arasından geçerek skor yapmak değilde, hayatta kalabildiğiniz süre boyunca skorunuzun artması. Hadi başlayalım ve diğer farklılıkları beraber görelim.

Oyunu bir kişilik oynamak istiyorsanız, "1 PLAYER" butonuna, iki kişilik oynamak istiyorsanız, "2 PLAYER" butonuna tıklayın.

Oyun kontrolleri:
Oyunu bir kişilik oynuyorsanız, bu kontrolleri kullanın:
Zıplama: "SPACE(BOŞLUK)" veya "FARENİN SOL TUŞU"

Oyunu iki kişilik oynuyorsanız, bu kontrolleri kullanın:
1. Oyuncu:
Zıplama: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Zıplama: "ÜST OK TUŞU"

Oyun sesini kapatmak isterseniz, oyun penceresinin sol üst köşesinde bulunan butonu kullanabilirsiniz. Ana menüye dönmek isterseniz sağ alt köşedeki butonu, bölümü baştan başlatmak isterseniz, ana menü butonunun yanındaki butonu kullanabilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Jim ve Mary'nin büyük aşk seriveni devam ediyor. Mary... <p>Dış görünüşünden bile kitabın ne kadar gizemli durduğu... <p>Sünger Bob Giydirmece Oyunu ile müthiş dakikalar sizleri bekliyo... <p>Mouse yardımıyla evin en güzel şekilde dekorasyona sokuyorsunuz. Yapm... <p>Birbirinden çılgın çarpışan arabaların bonusları toplamak i&... <p> İki tane mutlu tavşanımız, bulutların arasında güzel mi gü... Piranalar parmak yemeyi seviyor ne de olsa onlar et yemeyi sever ama parmak s... A wizard has challenged you to complete a series of puzzles. Complete all the... <p><strong>Harika Bomberman</strong> oyun serisi 3.versiyondan sonra; "<... <p><em>Birbirlerine karşı kızgınlıkları devam eden komşuların savaşları ikinc... <p>Gece masalı oyunumuz klasik bir bulmaca oyunu tarzındadır. Aynı cinste ola... <p>Birbirlerinin aynısı olan desenleri mouse yardımı sayesinde bularak yok ed...