Flappy Midilli

Oyun Adı: Flappy Midilli

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 238

Puan: 0.00

Uçan küçük midillilerle, Flappy Bird tarzında iki kişilik bir maceraya hazır ol. Flappy Bird'de olduğu gibi yine boruların arasından geçmeye çalışacaksınız ama birkaç farklılıkları var tabi. Bunlardan birisi; boruların arasından geçerek skor yapmak değilde, hayatta kalabildiğiniz süre boyunca skorunuzun artması. Hadi başlayalım ve diğer farklılıkları beraber görelim.

Oyunu bir kişilik oynamak istiyorsanız, "1 PLAYER" butonuna, iki kişilik oynamak istiyorsanız, "2 PLAYER" butonuna tıklayın.

Oyun kontrolleri:
Oyunu bir kişilik oynuyorsanız, bu kontrolleri kullanın:
Zıplama: "SPACE(BOŞLUK)" veya "FARENİN SOL TUŞU"

Oyunu iki kişilik oynuyorsanız, bu kontrolleri kullanın:
1. Oyuncu:
Zıplama: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Zıplama: "ÜST OK TUŞU"

Oyun sesini kapatmak isterseniz, oyun penceresinin sol üst köşesinde bulunan butonu kullanabilirsiniz. Ana menüye dönmek isterseniz sağ alt köşedeki butonu, bölümü baştan başlatmak isterseniz, ana menü butonunun yanındaki butonu kullanabilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Denizdeki gizemli eşya ve hazinelerden oluşan parçaların aynı olanl... <p>Ünlü çizgi film karakterleri <strong>Tom ve Jerry</strong... <p>Kahraman boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla b... <p>Sevimli bebeklerin <strong>"Da Da"</strong> sesleri arasında yap... You are rather tired, but that doesn't mean that you shouldn't hit some nails. <p><strong>Neşeli dondurmalar</strong> yepyeni ve en son bölümü... <p>Hastanemize apandis bölgesinde rahatsızlık olduğu için bir has... <p>Hayalindeki randevuya hazırlanmak için oyunu hemen başlat ve boş is... Help the Micro to get food and grow up <p>Markete malzemeler götürmesi gereken mario traktörün&u... <p>Hazel Bebek Anaokulunda Oyunu ile müthiş bir eğlenceli karşınızda! He... <p>Süper mario, kamyonu ile engelleri yollara meydan okuyarak eşya taşım...