Flappy Midilli

Oyun Adı: Flappy Midilli

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 206

Puan: 0.00

Uçan küçük midillilerle, Flappy Bird tarzında iki kişilik bir maceraya hazır ol. Flappy Bird'de olduğu gibi yine boruların arasından geçmeye çalışacaksınız ama birkaç farklılıkları var tabi. Bunlardan birisi; boruların arasından geçerek skor yapmak değilde, hayatta kalabildiğiniz süre boyunca skorunuzun artması. Hadi başlayalım ve diğer farklılıkları beraber görelim.

Oyunu bir kişilik oynamak istiyorsanız, "1 PLAYER" butonuna, iki kişilik oynamak istiyorsanız, "2 PLAYER" butonuna tıklayın.

Oyun kontrolleri:
Oyunu bir kişilik oynuyorsanız, bu kontrolleri kullanın:
Zıplama: "SPACE(BOŞLUK)" veya "FARENİN SOL TUŞU"

Oyunu iki kişilik oynuyorsanız, bu kontrolleri kullanın:
1. Oyuncu:
Zıplama: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Zıplama: "ÜST OK TUŞU"

Oyun sesini kapatmak isterseniz, oyun penceresinin sol üst köşesinde bulunan butonu kullanabilirsiniz. Ana menüye dönmek isterseniz sağ alt köşedeki butonu, bölümü baştan başlatmak isterseniz, ana menü butonunun yanındaki butonu kullanabilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ameliyat masası üzerindeki hastayı iyileştirmek için onun v&uu... <p>Ellie ile güzel bir günde bahçede tohum ekerken çi... <p>Daha önce İkikisilikoyunlar.net'de yayınladığımız "<strong>K... <p>Büyük boyama oyuna giriş yaptıkdan sonra mouse'unuzla istedi... <p>Neşeli Sakızlarımızın macerası ikikisilikoyunlar.net'de 3.böl&uum... <p>Kaykaycı çocuk yoluna devam edebilmesi için öncelikle e... <p>Kızamık hastalığına yakalanan kızımızı tedavi etmeye çalışarak iyil... You are rather tired, but that doesn't mean that you shouldn't hit some nails. <p>Maceracı hobo bu yeni oyununda zombilere karşı mücadele ediyor. Hobo&... <p>Leopar Tarzı Oyunu ile harika bir kız oyunu daha sizlerle! Giysi giydirme ... BamBams are individual sticks that are hit together to make noise in support ... <p>Sünger Bob Giydirmece Oyunu ile müthiş dakikalar sizleri bekliyo...