Mario Savaşları 2

Oyun Adı: Mario Savaşları 2

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 206

Puan: 0.00

Efsanelerin bir numarası Super Mario, rakiplerini haklamaya devam ediyor! Siz de bu maceraya katılmak istiyorsanız, daha ne duruyorsunuz? Üstelik arkadaşınız da bu zorlu mücadeleye dahil olabilir.

Hemen "PLAY" butonu ile ana menüye giriş yapın. Oyuncu seçeneğini belirledikten sonra oyunu başlatın. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK(YÖN)" tuşları
Atak: "ENTER (GİRİŞ)

Her bölüm başında karakteriniz, güçsüz olacaktır. Tahta bloklara ateş ederek patlatabilir, altlarından çıkan bonusları alarak güçlenebilirsiniz. Birkaç bölümde bir gelen büyük canavarlara karşı dikkatli olun. Arkadaşınızla yardımlaşarak oynarsanız, düşmanları daha kolay haklarsınız. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ayı Kardeş Boyama oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Baş... <p>Karlar ülkesi prensesi Elsa midesinden rahatsız olduğu için ha... <p>Macy, gözlerini yeni bir alışveriş macerasına dikti; düğün ... <p>Küçük domuzcuğu topun içinden fırlatın ve puanları... Use the mouse to piece together three great pictures of Rifles. <p>Rock yıldızı oyunumuzun 2. serisinde odamızda bulunan gizli nesneleri mous... <p>Süper mario yeni macerasında ilerlerken çok öfkeli ve asa... Jane's cousins are arriving and her mom wants to clean up the mess before the... <p>Oyunu oynamak icin oncelikle oyuna basladiktan sonra yukardaki menuden ada... <p>Hayvan ofisindeki kirpi karakterinin macera yolunda ilerleyebilmesi i&cced... <p>Bademciklerin dolayı sürekli hasta olan hastamızın çöz&uu... <p>Süper baba ile çocuğu nuza bakmanız gerekiyor onun isteklerini...