Mario Savaşları 2

Oyun Adı: Mario Savaşları 2

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 223

Puan: 0.00

Efsanelerin bir numarası Super Mario, rakiplerini haklamaya devam ediyor! Siz de bu maceraya katılmak istiyorsanız, daha ne duruyorsunuz? Üstelik arkadaşınız da bu zorlu mücadeleye dahil olabilir.

Hemen "PLAY" butonu ile ana menüye giriş yapın. Oyuncu seçeneğini belirledikten sonra oyunu başlatın. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK(YÖN)" tuşları
Atak: "ENTER (GİRİŞ)

Her bölüm başında karakteriniz, güçsüz olacaktır. Tahta bloklara ateş ederek patlatabilir, altlarından çıkan bonusları alarak güçlenebilirsiniz. Birkaç bölümde bir gelen büyük canavarlara karşı dikkatli olun. Arkadaşınızla yardımlaşarak oynarsanız, düşmanları daha kolay haklarsınız. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Konuşan kedi Tom ile sevimli köpek haber bültenini sunmaya kalka... <p>Play seçeneğini seçerek şirin bir okul otobüsü s&u... <p>Monster High karakterlerinden biri olan kızımızın burnundaki miktoplardan ... <p>Saç ve Makyaj Oyunu ile müthiş bir makyaj oyunu sizleri bekliy... <p>Süper marionun yeni bir macerası olan bu oyuna baÅ... <p>Ünlü çizgi film karakterleri <strong>Tom ve Jerry</strong... How high can you get Jumping Princess? She needs to collect her crowns while ... <p>Mario prensesi kurtarması için engelli yolları aşarak yolunun ü... <p>Kahramanımız Süper Mario ile yeni bir maceraya varmısınız. Oyunumuzda... <p>Uyku perisi ile uyuyan küçük çocukların rüyal... <p>Resim Çiz oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başl... Your mission is to rescue 118 russion marines from the sunken submarine KYPCK...