Mario Savaşları 2

Oyun Adı: Mario Savaşları 2

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 195

Puan: 0.00

Efsanelerin bir numarası Super Mario, rakiplerini haklamaya devam ediyor! Siz de bu maceraya katılmak istiyorsanız, daha ne duruyorsunuz? Üstelik arkadaşınız da bu zorlu mücadeleye dahil olabilir.

Hemen "PLAY" butonu ile ana menüye giriş yapın. Oyuncu seçeneğini belirledikten sonra oyunu başlatın. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "SPACE (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK(YÖN)" tuşları
Atak: "ENTER (GİRİŞ)

Her bölüm başında karakteriniz, güçsüz olacaktır. Tahta bloklara ateş ederek patlatabilir, altlarından çıkan bonusları alarak güçlenebilirsiniz. Birkaç bölümde bir gelen büyük canavarlara karşı dikkatli olun. Arkadaşınızla yardımlaşarak oynarsanız, düşmanları daha kolay haklarsınız. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Mouse ile oynanan oyun. En güzel ağacİ seçin ve oraya bir ağa&... <p><em>Kristaller arasında savaş başladı! Herbir kristal kendini korumak i&cc... <p>Hobo, yeni bir macera oyunu ile karşınızda. Hobo'nun bu oyununda polis... <p>Hazine meraklısı iki maymun kardeş, aldıkları bir duyum üzerine yer a... <p>Karlar ülkesi prensesi Anna hamile ve artık doğum yaklaştı. Onun doğu... <p>Saç Tasarla Oyunu ile harika zaman geçireceksiniz! Bu oyunda... <p>Güzel Kız Giydirme Oyunu ile müthiş bir güzellik sizleri be... Do you like green beans? Jazz up your standard side with this tasty recipe! I... <p>Macy, gözlerini yeni bir alışveriş macerasına dikti; düğün ... <p>Oyunun farklı bölgelerinde bulunan şirin ayıcıkların bir araya gelmes... <p>Yaz Kampında Tembellik yapan sevimli oyun kahramanımız Sara hazırlık yapıy... <p>Marionun yeni traktör oyununda yapmanız gereken altınları kasanızda t...