Mutlu Tavşanlar

Oyun Adı: Mutlu Tavşanlar

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 206

Puan: 0.00

 İki tane mutlu tavşanımız, bulutların arasında güzel mi güzel bir yolculuğa çıkmuşlar. Yolda önlerine çıkan altınları toplayarak zengin olma yolunda ilerliyorlar. Ancak bazı sorunları var: Canavarlar ve boşluklar. Onlara yardımcı olur musunuz? Arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz bu oyunda, zevkli dakikalara şahit olacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra üstteki butona tıklayarak oyunu başlatın. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"

Oyun hakkında kısaca bilgi verelim: Bölümde ilerleyebilmeniz için her iki oyuncunun da aynı yöne gitmesi gerekmektedir. Ayrıca enerji, altın gibi değerler, her iki oyuncu için de ortaktır. Oyunculardan biri boşluğa düşerse, diğer oyuncu da düşmüş sayılır ve bölüme baştan başlamak zorunda kalırsınız. Yardımlaşmalı bir oyun geçirmeye özen gösterin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Yerin altından fırlıyor ve bir anda uçmaya başlıyor ve havadaki &cc... <p>Kristen Stewart Giydir Oyunu ile Alacakaranlık serisinden tanıdığınız Bell... <p>Evvel zaman içinde, Meyve Krallığı'nın genç prensi d&uum... <p>Karnı doymak bilmeyen çocugun gece yarısında yine bir şeyler atıştı... <p>Aşağıdan gelen renkli balonları sağ alt köşede bulunan reklere tıklay... <p>Akil oyunlariBaslamak icin :NEW GAMEToplari dogru sekilde surukleyerek yer... <p>Becerikli Pilot Oyunu ile uçağınızla çemberlerden geç... <p>Uçan küçük midillilerle, Flappy Bird tarzında iki ... <p>Kötü dondurmalarınızı meyvelerle süsleyerek güzelleşti... <p>Doli'nin arkadaşlarından olan sisi ve toto çay keyfi yapmaktadı... Is a beautiful summer day, and you decided to go to the pool with some friend... <p>Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı Oyun Kalem, 23 Nisan Ulusal...