Mutlu Tavşanlar

Oyun Adı: Mutlu Tavşanlar

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 189

Puan: 0.00

 İki tane mutlu tavşanımız, bulutların arasında güzel mi güzel bir yolculuğa çıkmuşlar. Yolda önlerine çıkan altınları toplayarak zengin olma yolunda ilerliyorlar. Ancak bazı sorunları var: Canavarlar ve boşluklar. Onlara yardımcı olur musunuz? Arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz bu oyunda, zevkli dakikalara şahit olacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra üstteki butona tıklayarak oyunu başlatın. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"

Oyun hakkında kısaca bilgi verelim: Bölümde ilerleyebilmeniz için her iki oyuncunun da aynı yöne gitmesi gerekmektedir. Ayrıca enerji, altın gibi değerler, her iki oyuncu için de ortaktır. Oyunculardan biri boşluğa düşerse, diğer oyuncu da düşmüş sayılır ve bölüme baştan başlamak zorunda kalırsınız. Yardımlaşmalı bir oyun geçirmeye özen gösterin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
How far can you launch the bloody rag? <p><em>Birbirlerine karşı kızgınlıkları devam eden komşuların savaşları ikinc... Your parents are coming, hide your incriminating stuff. <p>Mario prensesi kurtarması için engelli yolları aşarak yolunun ü... <p>Süper kahramanımız mario ile birlikte yarış pistlerinde aracımızla dr... <p>İki sevimli sakız kendilerini eğlenceli bir macerada buluyorlar. Ama&ccedi... Put many pieces together to restore a picture of Kremlin <p>Anju ameliyatı oyununu play seçeneğine tıkladıktan sonra başlatabil... Play with hamsters and feed them with cookies!
<p>Talking tom ve noel baba, Talking Tom Cat oyununa benzerdir. Android işlet... SL Jungle Pinball Game. 3D Pinball Machine with Realistic SFX. Arrows to Move... <p>Karlar ülkesi prensesi Elsa midesinden rahatsız olduğu için ha...