Mutlu Tavşanlar

Oyun Adı: Mutlu Tavşanlar

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 165

Puan: 0.00

 İki tane mutlu tavşanımız, bulutların arasında güzel mi güzel bir yolculuğa çıkmuşlar. Yolda önlerine çıkan altınları toplayarak zengin olma yolunda ilerliyorlar. Ancak bazı sorunları var: Canavarlar ve boşluklar. Onlara yardımcı olur musunuz? Arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz bu oyunda, zevkli dakikalara şahit olacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra üstteki butona tıklayarak oyunu başlatın. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"

Oyun hakkında kısaca bilgi verelim: Bölümde ilerleyebilmeniz için her iki oyuncunun da aynı yöne gitmesi gerekmektedir. Ayrıca enerji, altın gibi değerler, her iki oyuncu için de ortaktır. Oyunculardan biri boşluğa düşerse, diğer oyuncu da düşmüş sayılır ve bölüme baştan başlamak zorunda kalırsınız. Yardımlaşmalı bir oyun geçirmeye özen gösterin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Ben 10 kahramanlarını en güzel şekilde boya... Oyunu MOUSE ile oynuyo... <p>Boyamı defteri oyununa giriş yaptıkdan sonra mouse'unuzla ekranın altı... <p>Her gün bıkmadan, zevkle izlediğimiz iki ezeli düşman Tom ve Jer... <p>Geniş aile ekibi yeni bir ev yapmak istiyor. Cevahir ile Ulvi bir araya ge... <p>Ünlü çizgi film karakterleri <strong>Tom ve Jerry</strong... <p>Hazel Bebek Uyku Vakti Oyunu ile müthiş bir kız oyunu daha sizlerle! ... <p>Bir rock grubunun saklı eşyaları bulmasına yardım edeceğiz. Verilen sü... <p>Süper mario bazukasi ile oyundaki düşmanları ile karşı karşıyadı... <p>Hastanemize kalbinden rahatsız olduğu için gelen amcanın kontroller... <p>Bebek Çılgın Hırsız Minion oyun oynarken düşer ve yaralanır. B... Collect all the red apples to get some apple pie. <p>Akil oyunlariBaslamak icin :NEW GAMEToplari dogru sekilde surukleyerek yer...