Mutlu Tavşanlar

Oyun Adı: Mutlu Tavşanlar

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 148

Puan: 0.00

 İki tane mutlu tavşanımız, bulutların arasında güzel mi güzel bir yolculuğa çıkmuşlar. Yolda önlerine çıkan altınları toplayarak zengin olma yolunda ilerliyorlar. Ancak bazı sorunları var: Canavarlar ve boşluklar. Onlara yardımcı olur musunuz? Arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz bu oyunda, zevkli dakikalara şahit olacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra üstteki butona tıklayarak oyunu başlatın. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"

Oyun hakkında kısaca bilgi verelim: Bölümde ilerleyebilmeniz için her iki oyuncunun da aynı yöne gitmesi gerekmektedir. Ayrıca enerji, altın gibi değerler, her iki oyuncu için de ortaktır. Oyunculardan biri boşluğa düşerse, diğer oyuncu da düşmüş sayılır ve bölüme baştan başlamak zorunda kalırsınız. Yardımlaşmalı bir oyun geçirmeye özen gösterin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Güzel Bahçe Oyunu ile botanik dünyasının kapıları ardına ... Timed your jump nicely if not you will be paralysed by the barb wire <p>Güzel Kız Giydirme Oyunu ile müthiş bir güzellik sizleri be... <p>Kristen Stewart Giydir Oyunu ile Alacakaranlık serisinden tanıdığınız Bell... <p>Karnı doymak bilmeyen çocugun gece yarısında yine bir şeyler atıştı... <p>Konuşan kedi Tom ile sevimli köpek haber bültenini sunmaya kalka... <p>İki sevimli sakız kendilerini eğlenceli bir macerada buluyorlar. Ama&ccedi... <p> Oyunun boyutu yuksek oldugundan lutfen yuklenirken bekleyiniz.Oyunum... <p>Mutlu aygır oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla but... Put many pieces together to restore a picture of Kremlin <p>Ünlüler hayranlarından mısın? Oyuncuları ve karakterleri karıştı... It's a foggy day in this very quiet and lonely place. Look around and find hi...