Mutlu Tavşanlar

Oyun Adı: Mutlu Tavşanlar

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 179

Puan: 0.00

 İki tane mutlu tavşanımız, bulutların arasında güzel mi güzel bir yolculuğa çıkmuşlar. Yolda önlerine çıkan altınları toplayarak zengin olma yolunda ilerliyorlar. Ancak bazı sorunları var: Canavarlar ve boşluklar. Onlara yardımcı olur musunuz? Arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz bu oyunda, zevkli dakikalara şahit olacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra üstteki butona tıklayarak oyunu başlatın. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"

Oyun hakkında kısaca bilgi verelim: Bölümde ilerleyebilmeniz için her iki oyuncunun da aynı yöne gitmesi gerekmektedir. Ayrıca enerji, altın gibi değerler, her iki oyuncu için de ortaktır. Oyunculardan biri boşluğa düşerse, diğer oyuncu da düşmüş sayılır ve bölüme baştan başlamak zorunda kalırsınız. Yardımlaşmalı bir oyun geçirmeye özen gösterin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Hiç balıklarla golf oynadın mı? Eminiz ki oynamamışsındır. Bu i... <p>Büyük boyama oyuna giriş yaptıkdan sonra mouse'unuzla istedi... <p>Renkli Saçlar Makyaj Oyunu ile rengarenk bir eğlenceye hazır mısını... <p><em>Jim ve Mary'nin büyük aşk seriveni devam ediyor. Mary... <p>Şirketteki sekretere sulanan patrona gıcık olan personel, öfkesini di... <p>Şeker avcısı oyununun ilk bölümünde rengarenk bir fil vardı... <p>Popüler bomberman oyununun çiftçi versiyonu sizlerle. A... Help the Micro to get food and grow up <p>Yaralanan kızımıza ilk müdehaleyi ambulansda yapıyoruz. Mouse'unu... <p>Mario karanlık zindandan çıkış için mücadele etmektedir... <p>Hazel Bebek Diş Bakımı Oyunu ile Hazel bebekle yine keyifli dakikalar sizl... <p>Tavşan boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla but...