Çarpışan Arabalar 2

Oyun Adı: Çarpışan Arabalar 2

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 182

Puan: 0.00

Arkadaşınızla birlikte çarpışan araba tarzında bir oyun oynamak ister misiniz? Zamanının efsane oyunu Carmageddon'dan esinlenilerek yapılmış müthiş oyunla, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra "CONTINUE" butonuyla anemenüye giriş yapın. Arkasından "PLAY" butonuna tıklayın ve oyuncu sayısını belirleyin. Tek kişilik oyun için "1 PLAYER", iki kişilik oyun için "2 PLAYER" butonuna tıklayabilirsiniz. Daha sonra karakterlerinizi seçin ve mücadeleye başlayın. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "SPACEBAR"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Atak: "PAGEDOWN"

Oyun kontrollerini isterseniz anamenüdeyken "SETTINGS" butonuna tıklayarak değiştirebilirsiniz. Bölüm içinde üstünde soru işareti bulunan kutulardan alabilirseniz, roket, mayın gibi rakiplerinize zarar verebilecek materyaller kazanabilirsiniz. Bölümde bulunan ağaç, çit gibi bölgelere çarpmamaya dikkat edin. Sizden yüklü miktarda enerji götürecektir.

Sol üst köşeden takip edebileceğiniz süre bittiğinde, kazanan ve kaybedenleri görebilirsiniz. Yine ekranın sol alt köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla geçerli oyunu duraklatabilir ve anamenüye geri dönebilir, sağ üst köşede bulunan butonla da oyun müziğini kapatabilirsiniz. En iyi oyunlar için bizimle kalın. İyi şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Prenses büyüsü oyununun yeni versiyonunda doğru karışımları... <p>Geniş aile ekibi yeni bir ev yapmak istiyor. Cevahir ile Ulvi bir araya ge... Don't let the food fall down - no one likes food that has been on the floor. Return to the epic world of Nano Kingdoms, to defeat once and for all the evi... <p>Küçük kuzuyu topun içine yerleştirin ve en uzağa f... <p>Dikenleri derisine batan ve iltihap alan kızın derisini yenilemek iç... <p>Operate butonuna tklayarak kol ameliyatı oyununa giriş yapmanız mümk&... Remove group of block if they are of the same colour Prepare yourself for the trip. Follow the hidden clues that will lead you to ... <p>Sevimli kız ile atını en güzel şekilde boyamak için renk se&cc... <p>Ben 10 kahramanlarını en güzel şekilde boya... Oyunu MOUSE ile oynuyo... <p>Neşeli sakızların macerası 2.oyunla devam ediyor. Dil seçiminde <st...