Çarpışan Arabalar 2

Oyun Adı: Çarpışan Arabalar 2

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 173

Puan: 0.00

Arkadaşınızla birlikte çarpışan araba tarzında bir oyun oynamak ister misiniz? Zamanının efsane oyunu Carmageddon'dan esinlenilerek yapılmış müthiş oyunla, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra "CONTINUE" butonuyla anemenüye giriş yapın. Arkasından "PLAY" butonuna tıklayın ve oyuncu sayısını belirleyin. Tek kişilik oyun için "1 PLAYER", iki kişilik oyun için "2 PLAYER" butonuna tıklayabilirsiniz. Daha sonra karakterlerinizi seçin ve mücadeleye başlayın. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "SPACEBAR"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Atak: "PAGEDOWN"

Oyun kontrollerini isterseniz anamenüdeyken "SETTINGS" butonuna tıklayarak değiştirebilirsiniz. Bölüm içinde üstünde soru işareti bulunan kutulardan alabilirseniz, roket, mayın gibi rakiplerinize zarar verebilecek materyaller kazanabilirsiniz. Bölümde bulunan ağaç, çit gibi bölgelere çarpmamaya dikkat edin. Sizden yüklü miktarda enerji götürecektir.

Sol üst köşeden takip edebileceğiniz süre bittiğinde, kazanan ve kaybedenleri görebilirsiniz. Yine ekranın sol alt köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla geçerli oyunu duraklatabilir ve anamenüye geri dönebilir, sağ üst köşede bulunan butonla da oyun müziğini kapatabilirsiniz. En iyi oyunlar için bizimle kalın. İyi şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Collect as many flowers as you can and then throw them at the girl. <p>Birbirinden sevimli ve şirin kedilerin yapbozlarını tamamlayarak oyunda il... <p>En güzel çizgifilmlerden biri olan adibou ve arkadaşlarını boy... Use the mouse to piece together three great pictures of Hainan Island in five... <p>Ayı Kardeş Boyama oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Baş... <p>Talking tom ve noel baba, Talking Tom Cat oyununa benzerdir. Android işlet... <p>Barbie Cheesecake Yapıyor Oyunu ile lezzetli dakikalar sizleri bekliyor! B... Collect all the red apples to get some apple pie. <p>Mouse yardımıyla evin en güzel şekilde dekorasyona sokuyorsunuz. Yapm... <p>Kahramanımız Süper Mario ile yeni bir maceraya varmısınız. Oyunumuzda... <p>Parkta oturan çifte aşk oku ile vurarak komik anlarına tanıklık ede... [Mobile&Desktop] Word Gram is a brand new highscores word search game with 4 ...