Çarpışan Arabalar 2

Oyun Adı: Çarpışan Arabalar 2

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 186

Puan: 0.00

Arkadaşınızla birlikte çarpışan araba tarzında bir oyun oynamak ister misiniz? Zamanının efsane oyunu Carmageddon'dan esinlenilerek yapılmış müthiş oyunla, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra "CONTINUE" butonuyla anemenüye giriş yapın. Arkasından "PLAY" butonuna tıklayın ve oyuncu sayısını belirleyin. Tek kişilik oyun için "1 PLAYER", iki kişilik oyun için "2 PLAYER" butonuna tıklayabilirsiniz. Daha sonra karakterlerinizi seçin ve mücadeleye başlayın. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Atak: "SPACEBAR"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Atak: "PAGEDOWN"

Oyun kontrollerini isterseniz anamenüdeyken "SETTINGS" butonuna tıklayarak değiştirebilirsiniz. Bölüm içinde üstünde soru işareti bulunan kutulardan alabilirseniz, roket, mayın gibi rakiplerinize zarar verebilecek materyaller kazanabilirsiniz. Bölümde bulunan ağaç, çit gibi bölgelere çarpmamaya dikkat edin. Sizden yüklü miktarda enerji götürecektir.

Sol üst köşeden takip edebileceğiniz süre bittiğinde, kazanan ve kaybedenleri görebilirsiniz. Yine ekranın sol alt köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla geçerli oyunu duraklatabilir ve anamenüye geri dönebilir, sağ üst köşede bulunan butonla da oyun müziğini kapatabilirsiniz. En iyi oyunlar için bizimle kalın. İyi şanslar dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Drop bomb against the allies countries Keep the guy up for as long as you can. <p>Karlar ülkesi prensesi Elsa midesinden rahatsız olduğu için ha... BamBams are individual sticks that are hit together to make noise in support ... <p>Kedili Kız Oyunu ile harika dakikalar sizlerle olacak! Kedileri sever misi... <p>Hastanemize sırtındaki omurgasından rahatsız olan hastamızı ameliyat edece... <p>Hazel Bebek Diş Bakımı Oyunu ile Hazel bebekle yine keyifli dakikalar sizl... <p>Mario traktörü'nün üçüncü versiyo... <p>Yon tuslari ile oynayabilirsiniz..</p> <p>Panda Restoran Oyunu ile ne kadar hızlısınız görelim bakalım! Bu hız ... Use the mouse to piece together three great pictures of Hainan Island in five... <p>Ben 10 kahramanlarını en güzel şekilde boya... Oyunu MOUSE ile oynuyo...