Mario Savaşları

Oyun Adı: Mario Savaşları

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 194

Puan: 0.00

Super Mario macerası, bir başka macera ile devam ediyor. Atarilerde oynadığımız efsane oyun Battle City'den esinlenerek yapılmış bu oyundaki amacınız, bölgenizde bulunan Prenses Peach'i Bowser ve yaratıklarından korumak.

"PLAY" butonuyla menüye girin. Oyuncu seçeneğini ayarladıktan sonra oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları iki kişilik oyuncu için şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Atak: "L"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "E, S, D, F"
Atak: "Q"

Bölümleri ilerledikçe oyun zorlaşmaya başlayacaktır. Daha zor ölen, hızlı koşan, ateş eden yaratıklarla karşılaşacaksınız. Prensesi bunlara karşı korumanız gerekiyor. Bonusları alırsanız daha fazla güçlenebilirsiniz. Öldüğünüzde de bu güçleriniz silinmeyecektir. Ekranın üst tarafında bulunan göstergelerle kendi canınızı ve kaç adet yaratık kaldığını takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Çiçek toplamak beceri tabanlı bir uyundur. Mümkün olduğu kadar çabuk görünen ... <p>Bir başka iki kişilik oyunumuzla sizlerleyiz. Basit, kafa yormayan; ancak ... <p>Sevimli minik kızın elindeki top ile etrafındaki engelleri aşarak süt... <p>Sevimli bebeklerin <strong>"Da Da"</strong> sesleri arasında yap... <p>İlk versiyonu ile gönüllerde taht kuran "<strong>Bombacı Ma... Keep the guy up for as long as you can. <p>Marionun değişen ruh hali ve düşmanlarına karşı daha da acımasız oldu... <p>Nikso oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla butonuna ... <p>Evvel zaman içinde, Meyve Krallığı'nın genç prensi d&uum... <p>Mısırın son prensi akil, seramik dükkanında çalışırken heykell... <p>Süper mario kaykayı ile yoldaki altınları toplamalıdır. Ona bu konuda... <p>Sırada bulunan insanları kaçırmak için etraftaki eşyaları ve...