Mario Savaşları

Oyun Adı: Mario Savaşları

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 170

Puan: 0.00

Super Mario macerası, bir başka macera ile devam ediyor. Atarilerde oynadığımız efsane oyun Battle City'den esinlenerek yapılmış bu oyundaki amacınız, bölgenizde bulunan Prenses Peach'i Bowser ve yaratıklarından korumak.

"PLAY" butonuyla menüye girin. Oyuncu seçeneğini ayarladıktan sonra oyunu başlatın. Tuş kombinasyonları iki kişilik oyuncu için şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK (YÖN)" tuşları
Atak: "L"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "E, S, D, F"
Atak: "Q"

Bölümleri ilerledikçe oyun zorlaşmaya başlayacaktır. Daha zor ölen, hızlı koşan, ateş eden yaratıklarla karşılaşacaksınız. Prensesi bunlara karşı korumanız gerekiyor. Bonusları alırsanız daha fazla güçlenebilirsiniz. Öldüğünüzde de bu güçleriniz silinmeyecektir. Ekranın üst tarafında bulunan göstergelerle kendi canınızı ve kaç adet yaratık kaldığını takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Minik Köpek Bakımı Oyunu ile harika bir hayvan bakımı oyunu oynamaya ... <p>Birbirinin aynısı olan mahjong taşlarından eşleri mouseniz ile belirlemeni... <p>Çoklu oyuncu seçenekleriyle sizlere harika fırsatlar sunmaya... <p> İki tane mutlu tavşanımız, bulutların arasında güzel mi gü... <p>Kız Boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla butonu... <p>Güzel Kız Giydirme Oyunu ile müthiş bir güzellik sizleri be... <p>Hazine meraklısı iki maymun kardeş, aldıkları bir duyum üzerine yer a... <p>Nikso oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla butonuna ... <p>Küçük sevimli tavşanlarımız, evine dönmek istiyor; a... Holiday Fling is an easy to play and super addictive game of skill. Players h... <p>Çok sevilen kahraman süper mario mantarlar ile amansız bir m&u... <p>Maymunları sevindir oyunumuzun 7. serisinde oyuna başlamadan önce sev...