Şekerleme Krallığı

Oyun Adı: Şekerleme Krallığı

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 212

Puan: 0.00

Bir başka iki kişilik oyunumuzla sizlerleyiz. Basit, kafa yormayan; ancak bir o kadar zevkli bir oyun olan Şekerleme Krallığı oyunundaki amacınız, aşağıdan yukarıdan, her yerden gelen nesnelerden kaçmak.

Hazırsanız "PLAY" butonuna tıklayıp oyuncu sayısını belirleyin. Tuş takımları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, D"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, YUKARI, SAĞ OK (YÖN)" tuşları

ORTAK TUŞLAR
Yavaş Hareket: "H"
Klonlama: "J"
Nükleer Bomba: "K"
Oyunu Duraklatma: "P"

Oyunda kaçmayı başardığınız her tehlike başına para kazanırsınız. Bu kazandığınız paralarla oyunu duraklatıp "SHOP" butonuna tıkladığınızda ekstra güçler satın alabilirsiniz. Kalan canınız ve nükleer bombanız ekranın üst köşesinde bulunmaktadır. Şemsiye kullanmayı unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Relaxing is the key of getting the best of a spa treatment. You will get a lu... <p>Gizemli kitap oyunumuzdaki macera kaldığı yerden 2. versiyonu ile devam et... <p>Oyunda mario ve arkadaşları var. İlk bölümde luigi ile oyuna baş... <p>Ipohe için üretilmiş efsane oyun Talking tom, yeni oyunu ile o... <p>Kötü dondurmalarınızı meyvelerle süsleyerek güzelleşti... <p>Harika Butik Oyunu ile modayı belirlemeye hazır mısınız? Bu muhteşem oyund... <p><strong>Neşeli dondurmalar</strong> yepyeni ve en son bölümü... <p>Küçük doktor kızımız ile zarar görmüş hayvanlar... <p>Marionun değişen ruh hali ve düşmanlarına karşı daha da acımasız oldu... <p>Ünlüler hayranlarından mısın? Oyuncuları ve karakterleri karıştı... destroy enemy tanks using cannon ball. Multiple terrain. <p>İzlenme rekorları kıran çok komik ve eğlenceli olan Türk malı ...