Şekerleme Krallığı

Oyun Adı: Şekerleme Krallığı

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 3 Kasım 2014

oynadınız: 207

Puan: 0.00

Bir başka iki kişilik oyunumuzla sizlerleyiz. Basit, kafa yormayan; ancak bir o kadar zevkli bir oyun olan Şekerleme Krallığı oyunundaki amacınız, aşağıdan yukarıdan, her yerden gelen nesnelerden kaçmak.

Hazırsanız "PLAY" butonuna tıklayıp oyuncu sayısını belirleyin. Tuş takımları ise şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, D"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, YUKARI, SAĞ OK (YÖN)" tuşları

ORTAK TUŞLAR
Yavaş Hareket: "H"
Klonlama: "J"
Nükleer Bomba: "K"
Oyunu Duraklatma: "P"

Oyunda kaçmayı başardığınız her tehlike başına para kazanırsınız. Bu kazandığınız paralarla oyunu duraklatıp "SHOP" butonuna tıkladığınızda ekstra güçler satın alabilirsiniz. Kalan canınız ve nükleer bombanız ekranın üst köşesinde bulunmaktadır. Şemsiye kullanmayı unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Güzel Prenses Barbie Oyunu ile rengarenk ve cıvıl cıvıl bir oyun sizl... Get the birds off of your wire. <p>Çocukların vazgeçilmez nostalji oyunu Tetris'in iki kişi... <p>Pou piknikte oyunumuzda sevimli karakterimizin piknik eğlencesine ortak ol... <p>Maymunları sevindir oyunumuzun 7. serisinde oyuna başlamadan önce sev... <p>Yeşil topu tuzaklara düşürmeden ve karşınıza çıkan engell... <p>Ayı Kardeş Boyama oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Baş... <p>Ünlüler hayranlarından mısın? Oyuncuları ve karakterleri karıştı... <p>Minik Köpek Bakımı Oyunu ile harika bir hayvan bakımı oyunu oynamaya ... <p>Güzel Bahçe Oyunu ile botanik dünyasının kapıları ardına ... <p>Pou İlk Yardım adlı oyunda oyun kahramanımız Pou küçük bi... <p>Hayvan Boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla but...